reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć moje kochane!!!!!

Ja tylko wpadam na chwilkę z zapytaniem dziewuszki moje kochane powiedźcie mi ile kosztują prywatnie badania hormonów???

Czytam was codziennie i każdej z was kibicuję a mamusiom które straciły swoje maleństwa przytulam do serducha i tylko powiem że musimy nauczyć się z tym żyć że nasze dzieci nie są fizycznie przy nas ale w sercach i myślach zawsze będą!!!! zapalam światełko dla waszych skarbów(*)

Starającym się życzę dwóch kreseczek i mamusiom w dwupaku szczęsliwego finału w 40 tygodniu:)
Mało mnie ostatnio wiem ale podłamałam się ost @ i od poniedziałku jestem na diecie Dukana jak nie wychodzi mi albo nie jest mi dane mieć dzidziusia to chociaż o siebie zadbam chcę zrzucić 15 kg:szok: tak się zapuściłam że szok a chcę się chociaż cieszyć że mieszczę się w swoje ciuchy które leżą głęboko w szafie:-p Na swoim mieszkamy i jestem psychicznie bardzo wypoczęta bo fizycznie to ciągle do roboty coś mamy jeszcze nie skończyliśy wszystkiego może jak schudne łatwiej mi będzie zaciążyć?? Kto wie tylko Bóg wie jakie mamy przeznaczenie więc warto się cieszyć z każdego dnia kochane z każdego i rano do lustra uśmiechnąć sie proszę do siebie:-):-):-) o tak:-)
Buziaki kochane
 
reklama
Hej dziewcznki

Dzisiaj pierwszy raz od śmierci Filipka śnił mi się jak mówi mi " Kocham Cię Mamo" próbowałam go nagrywać na telefon, bo on był jeszcze przez chwilkę ze mną, ale powiedział że mam tego nie robić i przytulałam go cały czas...

nic zmykam do pracy znów na 12 godzin, już fizycznie padam na pysk...
 
Dziękuję wszystkim za wsparcie i gratki. Czytam Wasze wypowiedzi na temat dbania o śluz płodny w czasie staranek i przypominam sobie jak przed poprzednią ciążą wcinałam wiesiołek, piłam koper włoski, śluz był piękny, ale coś nie wychodziło. Byłam tak nastawiona na zajście w ciążę, że spowodowało to skoki prolaktyny i blok owulacji, dopiero po parlodelu zaszłam. Teraz natomiast nie zdążyłam zaobserwowac w ogóle śluzu płodnego, test owulacyjny wyszedł pozytywny, ale w terminie dość odległym od przytulanek, mąż bał się jeszcze starać, (postanowiliśmy zacząć od przyszłego cyklu) i starał się, ale raczej omijać dni płodne:-D i sądziliśmy, że ciąża raczej niemożliwa w tym cyklu. Teraz biorę luteinkę i duphaston bo troszkę boli mnie podbrzusze jak na @. Staram się nie bać...i nie martwić, choć to niełatwe.
karollcia, brzuszek pięękny. :-)
EwelinaK, hormonki kosztują różnie,jakoś 15-20zł za jeden.
Bibiana, mi też się zdarzają takie sny, dobrze że one są bo zwariowałabym z tęsknoty:-(
 
Linnea82 dzięki za odpowiedź dzisiaj trochę spokojniej też zależy ile na nogach chodzę to wtedy mnie zaczyna boleć, a jak się położe to przechodzi już.

Bibiana ja poroniłam, ale też przy pierwszej ciąży dostałam cały wór ciuszków i sama zdąrzyłam kupić,ciężko mi było jak mąż je wynosił, ale w sumie dobrze zrobił, bo tak je wyciągałam i płakałam jeszcze bardziej mi to przypominało, że już nie ma tego co było w brzuszku, teraz nie kupuję nic dopiero w 8 miesiącu mam taki postanowienie, pięniądze odłoże,ale nic nie kupię. A mój mąż to wogóle na temat znoszenia ciuszków wcześniej ma schizę, bo mama mu mówiła, że jest zabobon taki, że jak się naznosi to się straci i on wierzy ze strachu mówi, że nic mam nie kupować teraz ...
 
andrzelika1989 - też tak mam że jak się położę to przechodzi :)
karolcia - też bym chciała już widzieć taki brzuszek. Ja niestety zawsze miałam brzuszek więc trochę poczekam aż zobaczę zmianę. Narazie to tylko już w żadne spodnie się nie mieszcze :)

Ach piękne słoneczko za oknem sprawia że jestem w siódmym niebie, a wszystkie troski jakies mniej ważne. Jedynie co mnie przeraża to fakt że mam coraz więcej siwych włosów a nie mam jeszcze 30
 
Bibiano, wiem ze sie czuje. Chodzilo mi o to, ze jak sie pojawi to z prokreacji nici, a jestem w wieku w ktorym moze sie juz pojawic. Moje zalozenie teraz to zdazyc przed menopauza. Po prostu. Piszesz, ze musisz posprzatac pokoik synka... Nie wyobrazam sobie tego. Do pochowania malutkich ciuszkow, ktore zdazylam kupic przed pierwszym poronieniem, skladalam sie dosc dlugo, mimo ze nie moglam na nie spokojnie patrzec, a mieszkajac w kawalerce natykalam sie na nie non stop. Rajmund mi pomogl - powiedzial zebym je spakowala razem z rzeczami ktore wysylam do UK (przeprowadzka) bo tu nam beda potrzebne. Tylko ja stracilam ledwie 10tyg. ciaze - nie czulam ruchow, nigdy nie wzielam na rece... Nie bylo tych wszystkich mechanizmow wytwarzajacych wiez, poza swiadomoscia ze ono tam we mnie jest. Nie umiem sobie wyobrazic Twojego bolu. Nie mozna zatem mowic o wspolczuciu bo jak wspolodczuwac cos, czego nie ogarniam? Odczuwam gleboki zal. I tego okna chyba tez bym nie umyla. Przynajmniej na razie.
EwelinaK, a to musi byc Dukan? Cholernie zakwaszajaca dieta, nie powiedzialabym ze optymalna. Z reszta... Ludzie sie Montignac-iem zachwycali, a jak gosc kopnal w kalendarz w wieku przedpoborowym to im przeszlo. W sumie tez mam problemy z waga i to ogromne - zaczelam chudnac, ale robie to zgodnie z zaleceniami lekarki jeszcze z Polski. Tak, kiedys udalam sie do lekarza z tym zagadnieniem bo d... jak Gora Synaj i uparta jak tesciowa. Zalecenia dostalam takie, ze myslalam ze z glodu umre, a okazalo sie ze nie tylko nie umieram, ale w zasadzie glodna nie jestem i waga ladnie spada. Uwaga! Nie za szybko! Lecialo mi po ok.4 kg miesicznie (nie cwiczylam nic a nic) i pani dr twierdzila ze idealnie, ze wiecej niz 5kg/mies. bylo by za duzo, a mniej niz 3kg oznaczalo by ze cyganie. Zawsze i wszedzie polecam te metode bo nie wymaga jakichs wydumanych jadlospisow, nie wyniszcza organizmu, jest urozmaicona i pozwala spokojnie redukowac mase.
Tofika, tez zre wiesiolka i nie widze zeby mi sie gluty robily, ale pocieszajace jest to co piszesz w swietle kombinacji jakie tu odchodza.
Linnea, odkad wymyslili farby do wlosow, siwizna jakos mniej przygnebia. A tak serio.... Ostatni raz farbowalam wlosy tuz przed wyjazdem - w pazdzierniku. Farbowalam od lat, z reszta nie mam zwyczaju jakos sie sobie przygladac bo nie do konca akceptuje swoje cialo, a juz powypadkowa blizna na pyszczu zdecydowanie mnie doluje. Dosc ze farbowalam ostatnio na kolor w miare zblizony do mojego i w sumie nie widac odrostow jako takich. Ale siwizny wylazlo tyle, ze mi glupio. Normalnie mam takie popielatawe wlosy - nie calkiem braz, wlasnie ciemne wpadajace lekko w szary. I w tym masa siwych. Wrrr...

A u nas... Tempka idzie w gore, dzis znow o kreske. Od 8 dni ladujemy magazynek srednio co drugi dzien - srednio bo czasem rano, a czasem wieczorem, zalezy jak Rajmund pracuje. Ciekawe co z tego wyniknie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki .
Witam czwartkowo.
Odstawiłam od wczoraj Furagin i chyba to był błąd.
Coś mnie znów brzuch pobolewa i jakoś zimnem trzęsie?
Czyżby znów gorączka?

Ech nawet nie chcę o tym myśleć.:baffled::baffled::baffled:
pozdrawiam wszystkie i uciekam,bo sporo roboty mam.
 
A ja to mam brzuszek okrągluszek hehe i dopiero 2 miesiąc a okrągły jak kulka jakby nie wiadomo ile fasolek tam było, jak idę to zaraz wszyscy patrzą na dół czyli mój brzuch i się pytają czy w ciąży jestem. Ledwo w płaszcz się dopinam już na styk dobrze, że guziki można w nim przeszyć dalej :)
 
reklama
Witam babki moje kochane!

Było tu już o pieskach i kotkach a czy ja mogę dzisiaj z innej beczki? Mogę, mogę, mogę?
Ja wiem, że to kompletnie nie na temat ale ja szybciutko.
Wczoraj kupiliśmy motorek! Jest fantastyczny! Najlepsza heca to taka, że okazało się, że mamy wspólnych znajomych z byłym właścicielem motocykla i że ja znam jego żonę, bo mieszkałyśmy na tym samym osiedlu blok w blok. Świat jest mały! W związku z tym wszystkim spędziliśmy przemiłe popołudnie finalizując transakcję :) Emocji było co niemiara, bo mój M, to świeżo upieczony motocyklista, bał się, że nie poradzi sobie z tą maszyną. Jak wsiadł na motor, to okazało się jednak, że to dla niego pestka i, że strach ma wielkie oczy :) Musimy szybciutko dokupić dla mnie siedzonko i w drogę!
Przedstawiam: Yamaha Road Star 1600
YamahaXV1600RoadStarMidnight.jpg


Linea
dobrze, że z maluchem wszystko w porządku!

Kłaczku tą dyskusję widziałam rano na TVN 24. Bomba! Te dzieciaki są przekomiczne :)

Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry