reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nie nastawiam sie i nie bedze bo co ma byc to bedzie mnie cieszy ten seksik z wkladem (i w odpowiednim czasie boboseksik )po tylu miesiacach na ucieczke to troche u mnie nie gralo bo ja nie lubie tak a mundurku nie moze moj zakladac bo ja mam uczulenie a tabletek nie bralam nigdy i nie bede brac mam nadzieje tylko ze luzko nie strzeli:-D:-p
 
Karolcia, albo za duzo piwa, albo Ty w ciazy jetes!:tak: Ladny brzuszek, ladny - bedzie jeszcze ladniejszy.
Kasia, o te piep..a menopauze biega wlasnie! Nie znam dnia ani godziny, c'nie? Moge sie rozgladac po rodzinie - mamuska dobrze po 50-tce pozegnala sie z @@, ale cioteczke dosc szybko natura rozliczyla, a ja jestem fizycznie w typie cioteczki, wrecz do zludzenia. Wlasna matka mnie z nia pomylila po glosie oceniajac. + kolorystyka, cechy budowy (poza wzrostem, psiakrew!), typ urody. A ciotka poszla po linii swojej matki (matki mojego ojca), gdzie byla silna domieszka wloska i to mi nie pasi bo poludniowcy dojrzewaja szybciej i szybciej koncza. Jedyne co pociesza, to ze ja pierwsza @ mialam w 16 r.z, czyli nieszczegolnie wczesnie. Ale moja mamuska w 19!:-D Wojenne, niedozywione dziecko.
No, Ty na meble uwazaj!:-D
 
Witajcie dzieczyny
tofika- gratuluję!

Lady MK- w skrócie: wysoka prolaktyna obniża LH, co zaburza owulację.
Ale kliknij na ten likn, ktory ci wysłałam tam jest tez o wszystkich badaniach hormonalnych
Przestudiuj te info, na pewno zrozumiesz. U mnie przede wszystkim był wysoki poziom testosteronu i estrogenu, co podwyzsza prolaktynę, co nie produkuje progesteronu. mam nadzieje ze nie pomyliłam. Przeczytaj info o wszystkich hormonach bo one sa od siebie zalezne i bada je sie w konkretnych dnach cyklu
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/o-badanich-hormonalnych-dla-starajacych-sie-2398/


Kłaczek, gdyby tak łatwo mozna bylo sobie zycie zaplanowac! Dziecko pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie. Szukaj pracy, nie wariuj, jak sie przytrafi ciąża i nie bedziesz mogla pracowac to się zwolnisz i tyle. Wiesz, ze musisz znalezc prace, a zdrugiej strony boisz sie do niej isc, bo co jak bedziesz w ciazy?! Ja tak mialam, zupelnie bez sensu, odmawialam super ofert, bo sie staram o dziecko i w kazdej chwili moge zajsc. A teraz żałuje, bo zdążylabym sie napracować

U mnie dziwna ciąza dziwna. W poprzedniej mialam zawroty głowy i bylam dosc otępiała i głowa mnie strasznie bolała, w tej jak narazie w pełni władz umysłowychi calkiem przytomna, cos mnie gniecie, kłuje, mdłosci nawet przeszły, tylko cycki mam ogromne i caly czas rosną, skora mnie swędzi... chyba musze sie pozegnac z moim B na dłuższy czas. I boje sie jak rozmiar B wróci to zostaną mi psie uszy a nie piersi, przeciez ta skora nie zniknie...

Słowo daję, są wieksze niz ostatnim razem po porodzie z nawałem pokarmu

I opryszczka mi wylazła, trza będzie na nią uwazac.
 
Ostatnia edycja:
Emy, wielkie dzięki, na pewno poczytam... Szczerze mówiąc próbowałam coś dziś wyłuskać z neta na ten temat, ale chyba tylko się podschizowałam, jak zaczęłam czytać o tym, że zbyt niski stosunek LH do FSH wskazuje na niewydolność podwzgórzowo-przysadkową... masakra jakaś :szok::shocked2: Mam nadzieję, że to tylko tak jakoś groźnie brzmi... :-(
 
tak tylko brzmi,
Po prostu musisz troche w necie poszperać i trafić na prosty tekst, tak zeby normalny człowiek zrozumial.
Ja ci tego teraz nie wytłumacze bo wałkowalam te tematy ponad 2 lata temu, ale pomagały mi strony amerykanskie, bo tam raczej prosty lud mieszka i wszystko opisane dosc prosto

Zajzyj na ten link ze staraczek, wszystko logicznie zapisane
 
Emy, szukam. Tym bardziej, ze jesli znajde normalna prace (jeszcze zeby nie przez agencje!) to potem te 9 mies. platnego "macierzynskiego" jest. Agencja nie placi of course bo i po co? Kurcze, ja sie juz nie zastanawiam jaka oferta, tylko zeby sens miala - moge sprzatac i pucowac kible, byle to nie bylo 15-18h/tydzien bo to lipa nie praca. Za malo godzin, a najnizsza stawka, wiec g.. nie pieniadz a blokuje szukanie. Szukam czekokolwiek, moze byc najnizsza krajowa, ale pelny wymiar. Na tymczasem nawet jakies roznoszenie ulotek w pizzerii, tylko tu mam problem sie dogadac, a moglabym smialo - jestem dobry lazik, a ruch by mi sie przydal coby d... szybciej klesla. Cos tam pomalutku chudnie zgodnie z planem z reszta. Biustem sie nie martw - jak poprzednia ciaza nie dala mu rady to i ta nie poradzi, a ze rosnie to normalne. A ze po ciazy piersi sie zmieniaja to norma przeciez - chwale tego co biustonosz wymyslil, bo dzieki niemu nie depcze sobie po cyckach.
Z ciekawostek technicznych... W UK placa przez 9 miesiecy od urodzenia dziecka, potem mozna jeszcze wziac 3 mies. bezplatnego. Po roku wracasz do pracy albo sie zwalaniasz. Jak dla mnie cudne - roczne dziecko do zloba? A gdzie ksztaltowanie wiezi? Zawsze uwazalam ze "odstawic od cycka" mozna nie wczesniej niz po dwoch latach - wtedy dziciak zaczyna lapac relacje spoleczne poza najblizsza rodzina.
 
Ostatnia edycja:
tofika gratulacje!!!!
karolcia33 cudny brzusio!!! ja też powoli rozglądam się za spodniami z gumką, bo narazie chodzę w rozpiętych :)
 
Tofika , gratuluje !!! Ale sie fasolkowo zrobilo ?!
Karolcia81 , to gdzie na wczasy lecisz??
Magnusik , no i widzisz wszystko dobrze jest i suwaczek widzę -bardzo ładnie :)
Lenka , po tym genetycznym to i u ciebie suwaczek będzie , co?
Kłaczek , szukaj pracy i sie nie przejmuj , jak zajdziesz to sie zobaczy... powodzenia

Kobietka22 - odezwij sie?!

u mnie bez zmian. czekam na @ i wracam do plasterków :( cicho sza w temacie starań
 
reklama
Zeby to bylo takie proste, czarna, to by mnie szlag nie trafial. Tu nie ma upros - nie ma na rent, to wypad, landlord sie pierniczyl nie bedzie bo i nie ma powodu. A dziecko to miedzy innymi koszt. Ano, spokojnie - pozyjemy, zobaczymy.
 
Do góry