reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale ten cały pielęgniarz coś zajrzał "do środka" ? chore to jest dla mnie, ale nie poddawaj się, musisz wierzyć że twoje dziecko chce przyjść na ten świat o terminie, całe i zdrowe , a my tutaj będziemy mocno trzymać kciuki &&&&&&&&, wiesz że nasze kciuki potrafią zdziałać cuda !!
 
reklama
nie co ty ?tutaj to chyba sie brzydza kobieta.Zbadal mi mocz, cisnienie i to wszystko. ja od kilku dni jestem chora, a wczoraj mialam bardzo wysoka temperature.Ludze sie ze to moze spowodowalo krwawienie.
 
Ostatnia edycja:
Boszzzzz to jeszcze 3 godziny czekania przed Tobą? Nie wiem jak to tam jest , ale może jedź wcześniej , powiedz że Ci niby brzuch boli no bo taki krwotok to nawet niebezpieczne jest dla zdrowia i życia kobiety, przynajmniej tak mi mój gin mówił, że jak tylko krwotok to migiem do szpitala.
 
wczoraj wieczorem byłam zadowolona bo objawy mam senność piersi mi się powiększają myślałam że to w końcu dzidzia weszłam rano w testem w ręku i patrzę @@@@:frown: po 5 dniach spóźnienia zła jestem jak co miesiąc ehhh mam nadzieję EMY że u ciebie będzie to właśnie dzidziuś:)

aga2323 &&&&&&&

Buziaki
 
aga2323-kciuki zaciśnięte &&&&&
Emy - czekam na wieści z niecierpliwością.oby to był dzidziuś:)
EwelinaK26-przykro mi że @@@ przyszła ale będzie kolejny miesiąc i kolejne boboseksy.Uda się zobaczysz:)
 
Emy, zwykle nosze kolczyki jakies... Poza tym ja raczej bezbizuteryjna jestem. Second handy tutaj to raczej sa prowadzone prze organizacje charytatywne - jakies British Heart'y itp. Oni chyba nie kupuja, tylko jada na darowiznach - widzialam na sklepie informacje o zbieraniu uzywanych ubran. Optymalnie bylo by poszukac odbiorcow w miejscowosciach turystycznych - w Scunthorpe takich sklepikow nie widzialam, trzeba by sie bujnac do Yorku,Lincoln, Whitby. Lincoln w miare blisko, reszta, zwlaszcza Whitby daleko. Dlatego kombinowalam z ebay-em. Inna rzecz, ze w Polsce na Allegro ni cholery nie szlo, a na ulicy w Krakowie doskonale. Jedna z zasad marketingu jest miejsce.
Aga, kurza twarz, trzymaj sie! Krwawienie to jeszcze nie koniec swiata, nie przesadza o powodzeniu. Dopoki nie bedziesz miala w rece scanu, nic nie jest pewne. Wiem - oczekiwanie to koszmar, tez czekalam na scan do nastepnego dnia, ale... Moze jeszcze nie jest zle..
EwelinaK, nie dzis to za miesiac. Spokojnie. Gdzies musi czekac na nas nasze dziecko.
A ja... Kurcze, dziwnie... Mierze te cholerna tempke - chce sobie okreslic uklad cyklu, wiedziec co i jak. W ub. miesiacu wykres jakos wygladal, poza tym ze "dolek" byl maluski, w tym... komedia/parodie. 3 dni z rzedu po 36,3, potem 2 dni 36,2 i teraz dwa dni 36,3. Nalesnik normalnie. Lada chwila powinien byc "dolek" - ciekawe jak. Brzuch mnie pobolewa od kilku dni - taki lekki bol w dole, nie kojarze co by to moglo byc. Ano... Pewnie stres robi swoje.
 
Hej dziewczynki!

Przepraszam, ze nie pisalam, ale mialam zabiegany dzien, dopiero teraz nogę usiąsc przy kompie. Otóz zrobiłam dzisiaj nawet dwa testy, kazdy innej firmy, i na kazdym wyszla ta dupiata blado-szara kreska!:eek:
Nie wiem co to znaczy, dzisiaj mija 14 dni od dnia spodziewanej @, czyli do cholery ile jeszcze mam czekac? Wyglądam jak rasowa cięzarowka, brodawki mam ciemne jak u jakiejs Egipcjanki, ciągle bolą, spodnie mi się przestały dopinać, taka jestem napuchnięta, ten cholerny progesteron trzyma i nie chce puscic.
Poszłam do apteki, kupilam lek na wywołanie, tylko jakis nowy, i nie progesteron, ktorego nie mozna brac w ciazy, wiec wrociłam i oddałam, wygrzebalam z apteczki proverę i chyba ją wezmę, przynajmniej progesteron więc nie zaszkodzi.
Jutro m odbera wyniki posiewu nasienia, więc się chyba zabiorę z nim i zrobię test z krwii.
Zaczynam panikowac ze cos jest nie tak

ten drugi test kupilam specjalnie taki do dupy, ktorego nigdy nie chcę brac, bo nigdy nie wychodzi nawet pół kreski, i nawet na tym lipnym wyszla ta szara kreska:rofl2:
ja sie chyba zastrzele 45 dni bez @ jest dosc meczące

Jak nie jesteś pewna to zrób badanie krwi-to badanie ci wyjdzie na 100%.Trzymam kciuki!!!!!!!!!!
 
reklama
Calogera- ja jestem teraz w 21 tyg.ciąży i po macierzyńskim też nie mam gdzie wrócic do pracy-bo maja firma od 1-maja zostaje zamknięta.Ale dla mnie najwarzniejsza jest moja córeczka a pózniej jakos to będzie....
 
Do góry