reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

HEj dziewczyny
długo mnie nie było, ale widzę, ze wszystko bez zmian, brzuchy rosną i starania w toku.

U nas w sumie bez zmian, zaplanowałam cykl badan, zeby się upewnic ze wszystko ok, zaczęłam od nasienia męża i miałam racje, znów infekcja, czyli istnieje duże prawdopodobieństwo, że przez ten cały czas nie udawało się własnie przez to. wygląda na to, ze ostatnia infekcja nie została doleczona.
A ja w międzyczasie zanim on się wyleczy nie wywołuję @, czekam. ciągle nic, progesteron ciągle wysoki, dzis zauwazylam, ze nawet pępek mam jasnobrązowy. o zgrozo. w czwartek zrobię następny test i jak będzie negatywny, zacznę wywoływac @

magdzia
miałas wielkie szczęście w nieszczęściu, że trafiłaś na dobrego lekarza
masz śliczną córeczkę!

Buziaki!
 
reklama
magdzia - śliczną masz Córeczkę, co do szpitala, myślę, że warto wspomnieć jaki i gdzie ten szpital, dla innych
Emy - intuicja jakoś zawsze dobrze podpowiada, trzymam kciuki za test, a nuż :)
 
Witam kobitki:)

Zrobiłam dziś test i nie mogę uwierzyć, bo wyszedł pozytywny, mam wrażenie, że to tylko moje złudzenie te II kreski. Jako ekspertki potwierdźcie proszę, czy też widzicie II? Ledwie 5ty tydzień się zaczął, jeszcze daleko do końca, więc nie nakręcam się zbytnio, ale nie da się nie nakręcać w ogóle...Jutro idę zrobić betę, wierzyć muszę, że tym razem się uda! W tym roku będę mieć najcudowniejsze urodziny w życiu (co prawda, będę "świętować" w sobotę i wtedy też miałam test zrobić, ale nie wytrzymałam:)
Nie odpiszę wszystkim, ale jak zawsze wszystkie Was mocno ściskam i pozdrawiam a dla Aniołeczków zapalam (*).



Kochana...ja tu zaglądam naprawdę bardzo rzadko.....ale
to najpieknieszy widok....az mi się łezka w oku zakręciła....
zatęskniłam za moim testowankiem.....

oby te DWIE piekne kreski....dały słodkie maleństwo w ramionach za 8 miesięcy!
 
Jujka-jak nic są dwie kreseczki Gratulacje.nudnych 8 miesięcy.Trzymaj się
Magdzia- strasznie mi przykro z tego co cie spotkalo w tym szpitalu.powiem ci ze ja sama jestem tam urodzona.no ale kupe lat temu.Gratuluje ślicznego synka.
Emy-kochana jestem cały czas z Tobą i codziennie jak wchodze na forum to czekam na wiadomości od ciebie.Mam nadzieje że Wam się niedługo uda i zobaczysz dwie kreseczki a potem bedziesz tulila ukochanego malucha.
ok lece malego do przedszkola zaprowadzić:)
 
witajcie Dziewczyny w ten słoneczny dzien.
Musze zasięgnąć Waszej porady ponieważ 19 lutego mialam pierwsza miesiaczke po zabiegu dostałam ja po 39 dniach a teraz drugiej nie dostałam????:szok: czy druga juz normalnie powinna przyjsc po 28-30 dniach czy moze sie opóźnic bo organizm wraca do normy?? uwazalismy z mężem ale jak muslalam ze owulacja sie skonczyla to sie nie zabezpieczylismy i teraz nie wiem co mam myslec??!! póki co sie nie nakręcam mojemu M. tez nic nie powiedzialam tylko on wczoraj sie pytał co ja ostatnio tyle śpie w ciąży jestem;-) a ja nic mu nie odpowiedzialam. nie chce zapeszyc.
prosze o rade, pozdrawiam milego dnia
 
Cześc dziewczyny
Dawno mnie nie było, ale potrzebuję odskoczni od złych wiadomości, dzisiaj was odwiedziłami widzę bardzo dużo nowych fasolek, wszystkim serdecznie gratuluje i mocno trzymam &&&&&
Dziewczyny musimy wierzyć mój cud rośnie jak na drożdżach tydzień temu ważył 580 gram
Pozdrawiam












Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
 
Jujka, gratki! Po mojemu, a slepy ze mnie czlowiek, to tam jest druga kreska jak nic. Troche niesmiala, ale wyrazna. Najblizsze 8 miesiecy zalecany nudny, leniwy i osiadly tryb zycia. :-D
Asia, nastepna @ powinna byc w terminie. Cykl moze sie delikatnie przestawic o 1-2 dni, ale nie powinno byc jakichs wiekszych odchylek. Jestes w kolejce do testu, czy mi sie wydaje?;-)
Kasiawd, takich wiesci wiecej tu trzeba. Tak trzymaj, a maly niech ladnie rosnie.
 
Witam sie wtorkowo dziewczyny :-)
U mnie pogoda jest bombowa :tak: swieci sloneczko i jest nawet cieplutko :tak::-D a zaraz zmykam do Collegu wiec spacerek zalicze :-D
Jejku wielkie gratki :-D no i widac 2kreseczke jest slabiutka jeszcze ale jest :-D:-D
Milego dnia wam zycze dziewczyny no i tam gdzie jest ponuro i pochmurnie przesylam kilka promykow sloneczka :-D:-D;-)
 
reklama
Jujka dwie kreski jak nic! Moje gratulacje!

Kasiawd cudownie, że maluch rośnie!

Lenka wspaniałe wiadomości!

Magdzia dajesz nadzieję :tak:

Czarna ;-)

Pozdrówka dla wszystkich.
 
Do góry