reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jak znajde to ogloszenia administratora... Eh... Slepemu kompa dali... Ide szukac.
Ok. Zamiast podziekowania pod postem mamy "Lubie to". A CO TO JEST TO CHOLERNE SERCE Z TA KOSMICZNA LICZBA?? Nie ogarniam nowej piaskownicy.Boszszsz... Wiem. Jak sie to rozwinie, to wyskakuja nicki i posty pisane przez osoby uzywajace tych nickow, a liczba obok nich to ilosc osob ktore lubia ten post. Matulu... Po co mi zrobili taki kawal? :-( Zle bylo jak bylo wczesniej?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andżelika, agnesssss - mocno trzymam kciuki, odpoczywajcie i myślcie pozytywnie to bardzo ważne!

A tak poza tym, to co sie zrobilo z forum? Przede wszystkim jak je otwarlam, to mi wylazlo... 68 wiadomosci.:szok: Z tym ze to byly jakies posty z tego watku. Potem okazalo sie ze na gorze strony wisi logo fb, a na linii gdzie wyswietlaja sie strony, jet jakies duze, szare serce z liczba obok i jak sie to rozwinie to wylaza jakies nicki... Cholera, co to jest i kto to wymyslil i co zrobic zeby bylo po staremu? Lepsze zawsze bylo wrogiem dobrego.
No uruchomić angielski i będzie wsio jasne :-p Zmienili te "dzięki" na "lubię to", a te 68 wiadomości to są posty, w których Ty wcześniej podziękowałaś. Poprostu zaglądając tam wchodząc na swój profil masz z lewej strony odnośniki to postów, w których podziękowali Tobie i niżej do postów, w których dziękowałaś Ty. Szare serduszko mówi ile postów było dziękowanych.

Co jakiś czas są zmiany na forum, które niekoniecznie przypadają nam do gustu, ale uwierz to jest zmiana drobna, swojego czasu zmienili cały wygląd forum i normalnie ludziska pogłupieli, a teraz już nie pamiętam dokładnie jak tamto wyglądało, choć byłam jedną z burzących się.

fb jest teraz wszędzie - niestety!
 
Ostatnia edycja:
Dzieńdoberek!

No właśnie ja też się zdziwiłam, jak weszłam dzisiaj na forum :eek: Myślałam, że może ja coś w tych postach źle popisałam, ale czytam żadnych wyskokowych treści? Ale teraz już wiem i nie bardzo mi się to podoba wrrrrrrrrrrrrrrrr ...
Ja nawet mebli przestawiać nie lubię :-( Ogólnie nie lubię zmian, ale jak trzeba, to trzeba, eh.
A jeszcze jedno. Gdzie wy macie jakieś serce, hę?
 
Lilijanno, ja wiem ze czepiac sie gospodarza o przemeblowanie w jego domu nie uchodzi, ale tez jak gospodarz sie z goscmi liczy, to moglby wziac pod uwage ze bywaja slepi co to jak sobie jedna drozke opanuja to po przemeblowaniu beda sie o nowe sprzety obijac. I czuc nieswojo. Zdecydowanie marudze. Dzieki za info i uzupelnienie wiedzy. Jak dla mnie to zmiany zupelnie zbedne, tyle ze wymagajace oswojenia sie z nowa forma.
Zjola, na gorze strony, po prawej tuz nad pierwszym postem jest. Wolami stoi normalnie, wielkosci stodoly. To byla wczoraj druga rzecza jaka mnie zaskoczyla zaraz po 68 privach na "dzien dobry".
 
agnesss, andzeleika- trzymam kciuki:)
Oj a u mnie do bani weekend minoł( na szczęście) No ale zaczne od początku.
W piątek dowiedzialam się że mój tata ma raka kciuka.wyobrażacie sobie?mial tam jakąs rane bo jakis czas temu mu sie nóz omsknąl i sobie cos tam przecioł i tak chodzil az w końcu poszedł do lekarza no i ci pobraliwycinek zrili co trzeba no i w piątek były wyniki.onkolog powiedzial ze raczej teraz trzeba poczekac az to wszystko sie zagoi i wtedy zobaczą czy tam cos jeszcze zostało i czy nie ma przerzutów.A w sobotę moj T. mnie tak wku..... że szkoda gadać a wczoraj to miałam takiego nerwa że nawet xle się czułam.Staram sie nie denerwować bo wiem że to szkodzi dziecku ale nie mogę.Przespałam prawie cały dzień.A on pił sobie piwko.A dziś mi przysyla sms ze jak mnie urazil to sorry.normalnie brak mi słow.
Już mam dosyć.
Oj sorrki ze tak sie wyżaliłam ale nie mam nawet teraz z kim pogadać.
 
Kłaczku znalazłam. Ja chyba ślepa jestem. To jest tzw. SKS (starość k...a starość) Rzeczywiście serducho jak byk wielkie!
Te privy też mnie wprawiły w osłupienie i podejrzewałam, że może to wirus, psikus albo, że ktoś zamierza je z forum wywalić i mnie o tym łaskawie informuje, że takich głupot, to wypisywać nie można :errr:

Karolciu trzymaj się!

Agnesss, Andrzelika kciuki &&&
 
Ostatnia edycja:
Kłaczek - ale ja Cię doskonale rozumiem, nie każde zmiany na lepsze są lepsze ;-) Mi to "dzięki" to tak wiesz potrzebne jak jak ... nawet nie wiem jak :-p
Zjola - SKS - dobre :laugh2:
Karollcia33 - mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej :tak:
 
Lilijanko dokładnie to "dzięki" jest zbędne. Podziękować zawsze mogę w poscie, poście? Tylko żeby nie było, że w poście przedświątecznym, ha, ha.

Anastazjo doczytałam twoją wypowiedź na temat mojego postu dla wtajemniczonych. Sama ubawiłam się po pachy, bo nie wiedziałam, że wyrwane z kontekstu brzmi tak hecnie. Rzeczywiście kompletnie nie wiadomo o co chodzi :eek:. Co ma jajko do brodzika? Ale pozycja w dechę, polecam :laugh2:.
 
Dzieki dziewczyny.
A wiecie jak bylam w ciązy z Melką to u mojej mamy wykryto groźna chorobą i w lipcu ja operowali i jest ok.A teraz znowu jestem w ciązy i teraz tata i tez mam nadzieje ze bedzie ok.bo zwariuje naprawde.
 
reklama
Lilijanno, dla mnie to "dzieki" bylo dodatkowym cukrem w lukrze, ale uzywalam wychodzac z zalozenia ze po cos jest skoro jest, ale zyc sie bez tego zdecydowanie da. Ano, pazywiom, uwidim - poki co ciesze sie faktem ze nie pozmieniali wszystkiego.
 
Do góry