reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Wam Kobitki

Przepraszam Was że "uciekłam" na chwilę ale sercem jestem codziennie przy was i Czytam i wiem co tam u was:) Karolciu kurcze bardzo mi przykro z powodu choroby taty:( trzymam za niego kciuki i dużo zdrówka mu zyczę a tobie mniej nerwów kochana:) Emy intuicja kobieca to jest to czego faceci nam zazdroszczą czasem powinnyśmy się bardziej siebie słuchać;) Wszystkim nowozasasolkowanym gratuluję serdecznie cieszcie się kochane z tego cudu który mam nadzieję będzie nam wszystkim dany. A mi 2 dni sie spóźnia @ nie robię testu jak zwykle zaraz biegłam do apteki poprostu poczekam cierpliwie i zobaczymy uczucia moje hmmm mam wszystkie bóle tak jak na @ więc się nie nakręcam;/

Pozdrawiam Was wszystkie
Buziaki
 
reklama
cześć dziewczyny,

Codziennie was czytam, swego czasu bardzo mi pomogły wasze myśli i słowa...
Gratuluje tym którym się udało a za cała resztę trzymam kciuki
w końcu wiosna idzie musi się nam udać... a takie pozytywne posty mam z dzidziusiami dają mi wiarę i nadzieje

Taka ciekawostka
Sfora.pl - Każda matka podejrzy w domu dziecko przed narodzinami - Świat

pozdrawiam
 
Hello ,
Jujka , gratuluje serdecznie !! Widać jak nic!
Madzia , witam i współczuje tych wszystkich przykrych wspomnień , ale córeczka pewnie wynagrodziła wszystkie trudy
Emy , Karolcia81 fajnie że jesteście.

Wiosne dzisiaj juz czuć , ale fajnie...
 
hej....dzis byl pogrzeb mojej kolezanki z podstawowki, zmarla nagle...:-((*)
ulamal mi sie zab, ktorego wczesniej dentysta zle mi zaleczyl i na dodatek zaplacilam wtedy kupe kasy, na szczescie 6, a do dentysty dopiero w poniedzxialek no chyba ze sie cos zwolni to wczesniej....koszmar
mam jakies koszmary senne, snia mi sie dzieci i budze sie z placzem:-(i przeswiadczeniem ze wszystko juz przeminelo i ze juz nigdy nie bede miec dziecka i to chyba prawda, dzieci moich kolezanek maja po 14 lat....ehhh przegralam swoje zycie:-(
 
Dzięki kobietki!
Jestem szczęśliwa, ale też pełna obaw, do lekarza mam zamiar pójść dopiero za jakieś 3 tyg. i jak zobaczę serducho jak dzwon to będę najszczęśliwszą osobą na świecie:D Już nie mogę się doczekać!
Wam jako pierwszym się pochwaliłam!
A tak w ogóle to jakoś tu się cicho zrobiło, wszyscy pouciekali czy jak? Ja zwykle mało się udzielam, ale czytam Was na bieżąco i zawsze o Was myślę i kciuki za Was mocno ściskam!!! I jak nie mam co czytać to mi tak jakoś nie tak...
Ale postaram się odzywać częściej:)
 
Jujka gratulacje super coraz nas wiecej:-)trzymam kciuku.
Ja dzis nawet nie mialam czasu wejsc i was poczytac dopiero teraz juz spokojniej.
To rano zakupy pozniej obiad troszke sie polozylam i dzionek minal.Dobranoc spokojnej nocy zycze wszystkim:-)
 
JUJKA ja także przyłączam się do gratulacji, jeśli chodzi o mnie ja także pochwaliłam się tylko Wam,nikt z rodziny, znajomych nic nie wie. Mam nadzieje, że długo uda nam się utrzymać mój stan w tajemnicy, nie chcę głupiego gadania,tak naprawde ktoś kto nie przeżył tego co my nie zrozumie, a moja miejscowość jest paskunda, wylęgarnia plot bleeeeeeee
 
Karollciu33 przykro mi z powodu Twojego taty, mam nadzieję, że jednak wszystko dobrze się zakończy, ja jestem w podobnej sytuacji, mój tata nagle z dnia na dzień został sparaliżowany, okazało się, że ma guza na rdzeniu kręgowym:-( A jeśli chodzi o nerwy, wiesz nie warto pomyśl, że Twoje maleństwo jest najważniejsze, ja bardzo żałuję, że słuchałam wszystkiego w poprzedniej ciąży co mówiła moja teściowa, po każdej jej wizycie moje krwawienia się nasilały, do tego kłótnie po jej odejściu z M. to pewnie się przyczyniło:-:)-(Teraz mam nadzieję, że ona dowie się o tym na samym końcu, zeby nie mogła rzucić żadnego czaru, a może dom wyświęcić przed jej wizytą?
Kłaczku moja szwagierka też jest zakręconą kociarą ostatnio dawałam jej dobre rady, które wyczytałam u Ciebie m.in. z podawaniem tranu;-)
Ostatnio w nocy w ogóle nie mogę spać, spróbuję się położyć, bo jutro zamawiamy dla Córeczki w końcu pomniczek, po wielomiesięcznych burzliwych naradach w końcu się zdecydowaliśmy, chociaż tyle możemy Jej dać :( Wczoraj zawiozłam Jej bratki...
 
Jujka - gratulacje :)
Tymira - na pewno bratki się Jej spodobały i jak nie będziesz patrzeć to skubnie tam jakiegoś płatka co by mamie figla spłatać :)
Kasiawd - a niech rośnie zdrowo :)
Onaxxx - przykro mi z powodu koleżanki, co do przegranego życia - masz kochaną Córeczkę, wiem, że nie możesz Jej utulić, ale Ona jest! Trzymam kciuki by KTOŚ wywrócił Twoje życie do góry nogami.
 
Ostatnia edycja:
reklama
tymira-kochana wiesz ze ci kibicuje z clego serca.Uda się zobaczysz.Również mi przykro z powodu Twojego taty ale mam nadzieje ze i to co się dzieje dobrze się zokonczy.Ja stalam sie taka optymistka ze wszytskim bo naprawde bym w glowe dostala.
przytulam cie mocno i wiesz ze jestem z tobą calym sercem.a bratki napewno sa piekne i malutkiej sie podobają.
onaxx- przykro mi z powodu koleznaki:(
i przyłaczam się do zycen Lilijanny co to przewrotu w Twoim zyciu:)
oj dzis super pogoda.Słoneczko świeci.az zyc sie chce.
pozdrawiam
 
Do góry