reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zjola- ja w tej pozycji tzn. świeca haha wytrzymuję dośc krótko bo mąż mnie rozbraja śmiechem i polegam:-)
Karolcia- w końcu "coś" zakiełkuje zobaczysz-mocno trzymam kciuki, a z tą fasolą to zjola ma rację haha. Też się uśmiałam:-DA wiosna tuż tuż.....
 
reklama
i tu powinna wkroczyćV_jola ona nas tu głupawkowo - seksualnie rozkręcała na maksa!:-):-):-):-):-):-):-) pamiętacie?
Wiola pewnie w sklepie zarobiona i czasu nie ma. ;-)


a ja dostalam jakies wysypki:( cale piersi i brzuch w swedzących krostach. Ide do lekarza za godzine. Boje sie co to moze byc;/
Jeśłi swędzi to zapewne jakieś uczulenie.:baffled:



Tylko się witam drogie panie. Mam dużo teraz PW więc muszę grzecznie poodpisywać.. ale czasu wtedy na forum mniej.. ale staram się czytać na bieżąco..
Cieszę się że humorki wracają...

A nowe Aniołkowe mamusie tylko przywitam i zapalę
[*] swiatełko pamięci..
Wybaczcie muszę lecieć bo mała budzi się na jedzenie.

Do napisania kobitki!

skierko a jadasz dużo nabiału? Jesli tak to ogranicz.. a jeśli nie to może cholestaza? Choć nie wiem czy na nią nie za wcześnie w ciazy. Ale warto to sparwdzić u ginka.

uczulenia nigdy zadnego nie mialam;/ A co do nabialu hmm pije po szklanke mleka dziennie czasami kanapka z serem i tyle;/ Na poczatku wystraszylam sie rózyczki ale dzwonilam do gina i powiedzial ze jak bym ja miala to bym byla cala wysypana
Cześć Edytko .
Ucałuj Lori od ciotki .;-)


Trzymaj się, wal do lekarza i pisz co to za paskudztwo. Trzymam kciuki, żeby było dobrze &&&
Co do nabiału, to As wstawiła nam kiedyś link do artykułu o szkodliwości mleka, więc nie należy z nim przesadzać. Wysypka może być objawem skazy białkowej.
Wszystko zależy od tego ile mleka i nabiału jadłaś przed ciążą.
Jak sporo mniej to może być jak najbardziej również od mleka.
Zasada jest taka.
Człowiek nie cielak mleka pić nie musi ;-):-):-)
Więcej o białym trucicielu jest tu.
http://www.noni.com.pl/nalogi3.html
 
i tu powinna wkroczyćV_jola ona nas tu głupawkowo - seksualnie rozkręcała na maksa!:-):-):-):-):-):-):-) pamiętacie?
Pewnie, że pamiętam, ale coś długo się nie odzywa. Ciekawe czemu?
Póki co V_jolka nie odpowiada ani na PW ani na smski, mam nadzieję że u Niej wsio ok. Na pewno wsio ok :)

Kto nie doczytał na "wizytowo" to GosiaLew na porodówce jest :)
 
ja juz wrocilam od lekarza. Prawdopodobnie to uczulenie na GynoFemidazol który mialam dopochwowo na grzybice. Teraz jeszcze czeka mnie wizyta u ginka dzisiaj zeby zobaczyc czy grzybica dalej jest czy nie i czy musze brac inne leki na to..
 
To to trzymamy mocno kciuki za Gosię Lew!! No i czekamy na dzidziulinkę!!

Dziś skrobiecie sporo jak tylko odejdę, wracam, odświeżam to już mam coś do czytanka-no i humorki dopisują i baaardzo się cieszę!! W końcu powinnyśmy zacząc uczyc się cieszyc z życia ale to nie takie łatwe...:-(bo niestety życie nie piszę nam cały czas dobrego scenariuszu. Ja tych świec w tym miesiącu też się na ćwiczyłam lecz chyba nic z tego w niedzielę powinna dostac @ i wszystko na to wskazuję że przylezie. Brzuch boli, cycki-duże no i pryszcze już zaczynają się pokazywac :-( @ murowany!!
Trzymajcie kciuki i za mnie by tym razem te objawy były mylne-by nie przyniosły @.
 
dziewczynki za 3 miesiące mogę zacząć staranka znow o dzidziulka tylko czy dam rade przez to przejść staram sie byc dobrej myśli ze tym razem się uda
 
Witam!!! Zafasolkowania idą w tempie expresowym...potem dzieciaczki...i dobrze:-D
Ja chyba tylko tu zostane do końca świata:confused:
 
reklama
hej babeczki!

Ewelinka- ja gdzies wyczytalam, ze dni płodne zaczynają się na kilka dni przed owulacją, wtedy jest ten odpowiedni śluz, a konczą się z dniem owulacji, którą niestety najczęscie poznaje się już po, czyli to jest ten dzien, kiedy ten przezroczysty sluz miesza sie z bialym. To tak w skrócie.
Mam tez taki kalendarzyk owulacji na Ovulation calendar
Wpisuje sie długosc cykli i długosc fazy lutealnej i wychodzi kalendarzyk z kazdym dniem rozpisanym co sie wlasnie moze dziac. Kiedy robic dziewczynki a kiedy chłopców ;)

Linea- ja takie bóle własnie mam teraz, nie wiem czy zbliza sie jakas gigant@, nigdy tak nie mialam. Zaliczylam nieprzespaną noc i prysznic o 5 rano, nie powiem jak wyglądały moje włosy jak wstałam. NIe wiem jak spac, wszystko boli, mięsnie, cyce, mdli mnie na potęgę i serducho wali jak szalone. Widocznie mam bardzo wysoki progesteron.
Nie martw sie, mysle ze wszystko u ciebie w normie

karolcia, zjola- mnie m w tym m-cu w dni płodne po seksiku łapał za nogi i potrząsał :) wariat, tez było smiechowo.
Teram za kazdym razem mowie mu zeby mi wiecej dzieci nie robil, bo zaczelam miec schizy ze jakies piecioraczki przywlokę. A on na to: "Co ty palma jestes?"
Tak moj kochany palma jestem, ostatnio mialam trzy daktyle po samym clo, to ile moge miec teraz po fostimonie?????
To takie male róznice kulturowe między nami, bo mi w zyciu na mysl nie przyszlaby palma, ewentualnie kot czy pies, ale nie palma.

Buziaki kochane.
Milego popołudnia
 
Do góry