reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczyny

Iza44441 - Witam i zapalam światełko dla twoich aniołków.
&Ewcia - gratuluje widoku serduszka. JA do puki go nie zobaczę będę cała w nerwach
 
reklama
witam dziewczyny już zdaje relacje.
chyba zacznę od końca od wizyty u gina.No więc fasolinka jest:)Bije jej serducho jak dzwon.To już 7 tydzień.Jest wszystko ok.Mam teraz zrobić podstawowe badania czyli morfologia mocz tokso.
No a teraz wróżka.Wspaniała kobieta.no powiem wam że to co mówiła o mojej przeszłości wszystko się zgadzało.
Nawet to że straciłam dziecko ale ono już do mnie wróciło (ja je nie powiedziałam że jestem w ciązy)Powiedziała że to będzie dziewczynka, będzie duża i że nie będzie zadnych problemów.Także pocieszyła mnie.powiedziała żebym postarała się chocoaż w ciązy nie myśleć o tametej córeczce(wie że to trudne)i że dzień mojego porodu to będzie tak jak rok wcześniej tylko że z szczęśliwym zakończeniem.
O Tymku mi powiedziała że jest bardoz wrażliwym i uczuciowym dzieckiem że jest bardzo inteligentny i że ze swoja siostrzyczką bedzie bardzo zrzyty.
O tomku to to że jest po strasznym wpływem matki i że jak tego nie odetnie to nasz związek runie.że jego matka mnie niszczy.
o mojej mamie piwiedziala tez prawde że miala operacje ale ze bedzie ok.
na pocztaku to wam powiem ze ciarki mi po plecach chodziły, bo jak taka obca kobieta wie o mojej przeszłości.No a z przyszłości zobaczymy co się sprawdzi.
Ale powiem wam że na swój sposób jej wierze.wiem że pewnie przed porodem jeszcze do niej pójde.
no to tak po krótce by było na tyle.
Widziałam nowe Aniołkowe mamusie.Przytulam i zapałam światełko(*)
 
Karollcia - gratuluję, cieszę się, że na wizycie wszystko ok, czekałam na wieści od Ciebie, nie powiem troszkę się martwiłam tym, że Tymek wie, a nie słyszeliście jeszcze serduszka, bałam się, że jakby coś nie teges jak ten wrażliwy braciszek by to przeżył, ale to moje banie się fiuu niepotrzebne. I dobrze :tak: Kciuków nie puszczam dalej, będę trzymać do rozwiązania, tego szczęśliwego jak powiedziała wróżka. Ja osobiście słyszałam, że do wróżek nie chodzi się w ciąży, ale nie wiem dlaczego :dry:

Moje doświadczenie z wróżką to oszustwo i tyle, ale teraz kusi mnie, tym bardziej że siostry koleżanki mają taką sprawdzoną to raz, a dwa już jej przepowiednie się sprawdziły.
 
karollcia33 bardzo się cieszę że wszystko wyszło pomyślnie no i najważniejsze to serduszko-bije :-) Wczoraj cały czas wchodziłam tutaj i czekałam na ciebie ale w końcu jesteś ;-) Życzę Ci by spełniły się słowa wróżki by dzidzia była zdrowa i przywitała nas po tej stronie brzuszka!! A właśnie pytałaś o nr tel. do wróżki itd.
 
Liljana-kochana ja nie słyszałam o tym żeby nie chodzić w ciązy do wróżki.Moja kolezanka była z każdą ciąża i ma 3 dzieci i za każdym razem powiedziała płeć.no zobaczymy czy u mnie się sprawdzi.wiesz ja bardziej mam obawy końcówki niż początku bo mi się tragedia przydazyła no końcu.Ale teraz czuje że bedzie ok.
musze pozytywnie mysleć.
nerowercia-kochana pytałam się czy powie przez telefon powiedziala że niestety nie że trzeba byc osobiście.

Kurcze nie moge wstawić suwaczka pomocy
 
witam dziewczyny już zdaje relacje.
chyba zacznę od końca od wizyty u gina.No więc fasolinka jest:)Bije jej serducho jak dzwon.To już 7 tydzień.Jest wszystko ok.Mam teraz zrobić podstawowe badania czyli morfologia mocz tokso.
No a teraz wróżka.Wspaniała kobieta.no powiem wam że to co mówiła o mojej przeszłości wszystko się zgadzało.
Nawet to że straciłam dziecko ale ono już do mnie wróciło (ja je nie powiedziałam że jestem w ciązy)Powiedziała że to będzie dziewczynka, będzie duża i że nie będzie zadnych problemów.Także pocieszyła mnie.powiedziała żebym postarała się chocoaż w ciązy nie myśleć o tametej córeczce(wie że to trudne)i że dzień mojego porodu to będzie tak jak rok wcześniej tylko że z szczęśliwym zakończeniem.
O Tymku mi powiedziała że jest bardoz wrażliwym i uczuciowym dzieckiem że jest bardzo inteligentny i że ze swoja siostrzyczką bedzie bardzo zrzyty.
O tomku to to że jest po strasznym wpływem matki i że jak tego nie odetnie to nasz związek runie.że jego matka mnie niszczy.
o mojej mamie piwiedziala tez prawde że miala operacje ale ze bedzie ok.
na pocztaku to wam powiem ze ciarki mi po plecach chodziły, bo jak taka obca kobieta wie o mojej przeszłości.No a z przyszłości zobaczymy co się sprawdzi.
Ale powiem wam że na swój sposób jej wierze.wiem że pewnie przed porodem jeszcze do niej pójde.
no to tak po krótce by było na tyle.
Widziałam nowe Aniołkowe mamusie.Przytulam i zapałam światełko(*)

Super ,że jest wszystko oki. :tak::-):-):-):-)
Teraz przed Tobą bardzo spooookojna i nuuuddddna ciąża .

Witam się w środę.
Mały poszedł do szkoły a ja myk do łóżka jeszcze na trochę .
Potem mąż dołączył.;-)
Najpierw się solidnie poprzytulaliśmy ,a potem usnełam :szok::szok::szok::-D:-D:-D
I właśnie się obudziłam dopiero ,a to już po 10 .:dry::dry::dry::-D:-D:-D:-D:-D
 
karollcia33 musisz zobaczyc czy twoje suwaczki zajmują max 4 linijki -bo inaczej jak pamiętam to chyba nie wstawisz musisz jeden pod drugiem wklejac.
 
reklama
Słodziutka- Laurka jest śliczniutka!!!
Fajnie, że w końcu udało Ci się zajrzeć:tak::-)


Witam nowe Aniołkowe mamusie i zapalam
[*] dla Waszych Kruszynek...


A "starym" w szczególności życzę szybciutkiego zafasolkowania i bezproblemowej ciąży:tak:

Karolcia81, Kobietka22, Ilonka26, Czarna, Zjola, Kłaczku, EwelinaK26, As

specjalnie dla Was :*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry