reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ewciu jesteś kochana. Chłonę te fluidki całym ciałem :)

Lilijanko dostałam PW, ale my się na razie nie piszemy, bo mój M akurat pracuje w te dni :( Myślę jednak, że kiedyś się uda wpaść na zlot.

Nie odpisuję, bo czas mnie goni i nie bardzo mogę poczytać.
U mnie dziś przylazł trzecia @ po zabiegu. No i dobrze, bo w terminie, więc wszystko ładnie się normuje :), a teraz tylko o to chodzi.

Pozdrawiam wszystkie babki.
 
Ostatnia edycja:
Cześc kochane:)

aniunia nie znam się kochana na łacinie wynikach itp przykro mi nie pomogę:( ale serdecznie ciebie również pozdrawiam:):) a teściową się nie martw kij jej w krzyż;-)
iza44441 witaj kochana zapalam światełko dla twoich aniołeczków(**) i trzymam kciuki za testowanko&&&&&& pisz co tam u ciebie chętnie poznamy cię bliżej:)
&Ewcia kochana na takie chwile warto czekać:):) Super wiadomość &&&&&&
karolcia33 suwaczek śliczny zanim się obejrzymy już będzie 40tydzień&&&& jeśli chodzi o wróżkę do dobrze ci wywróżyła wszystko i uważaj na teściową żeby ci szyków nie popsuła;) ja jestem pozytywnie nastawiona do "wróżek" kiedyś wspominałam o "mojej" była dla mnie njalepszych psychologiem po śmierci męża i duuuuużo rzeczy się sprawdziło. Byłam u niej 2 lata temu i powiem szczerze że korci mnie iść znowu...
as niegrzeczna TY:-p super też bym tak chciała;)
zjola też cię babko pozdrawiam:-) Ciekawe co tam u naszego kłaczka???

BUZIOLE
 
EwelinaK-no wiesz jeśli chodzi o teSciową to mam ja głeboko w d.... i jest o tyle dobrze że ona jest daleko tylko mojego Tomka mi szkoda bo nim manipuluje ale jak mu wczoraj powiedzialam co powiedziala wrózka to on chyba coś zrozumiał
mam przynajmniej taką nadzieję.Powiedział ze jej powie żeby dała nam spokój .ja wiem że to jego matka ale ona jest straszna
i nie pozwole na to żeby taka blerwa zniszczyła mi związek.
no ja też dziś rano myślałam o klaczku!!!
no za tydzień powinna sie pojawić:)
 
Karolcia33 - super wieści! Oj ja ja bym już chciała znowu wstawic suwaczek....

Ewcia3004 - wielkie dzieki.....buziaki...

A ja znowu sie pozytywnie nakręcam....wiecz, że czas do staranek bardzo szybko zleci...i juz się zastanawiam czy moge już coś zacząc robić, żeby potem mi czasu starczyło. Mam na myśli jeszcze jakieś badania, wizyty, konsultacje, wymazy.
I znowu zaczynam się zaczytywać w necie, wydzwaniać.
Mam w planach jeszcze wizytę u hematologa....tak dla BHP.

buziaki.
 
EwelinaK26-dzięki za przyjęcie:-) Dziś mnie kłują jajniki na przemain raz prawy,raz lewy,piersi bolą jak niewiem, ale przed okresem czasami mam podobne objawy,zobaczymy, jeszcze 5 dni i mogę robić test,no chyba, że @ przyjdzie wcześniej:-(
Karollcia33 gratuluję ciązy!!!Mam nadzieję że się zarażę.Teraz dbaj o siebie.Trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko w porzadku:-)Na mój poprzedni zwiazek ogromny wpływ miała teściowa, no i On wybrał mamusię:( cóż nie daj się Karolcia wiedźmie!!!

Poza tym pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny, te zafasolkowane i staraczki:happy2:
Ja jestem pełna nadziei, że wkońcu się uda:) Przeciez musi!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny....dlugo mnie nie bylo.przeprowadzalam sie.....masakra.nie mialam nawet kuknac tutaj,a widze ze duzo sie wydazylo.gratuluje ciaz dziewczyna i zapalam
[*]dla nowych aniolkow.do mnie niestety @przyszla,ale dalej prowadze starania,dziewczyny nie poddajemy sie,musi sie udac wkoncu.pozdrawiam........trzymajcie sie....
 
iza44441-fluidki dla Ciebie ~~~~~~
no ja sie nie dam.Boże czy te wszytskie chłopy to tak za mamusiami?
przeciez to chore.Przecież on ma 33 lata a ona nim steruje jakby miła 3.to mój Tymek taki nie jest a ma 5 lat.
I jeszcze się jej boi.i dlaczego?przecięz nie jest od niej zależny, nie mieszamy z nimi no nie wiem.Taki mój los.Ale tak jak wczesniej pisałam dla mnie ta kobieta nie istnieje.
karolcia81-niedługo wstawisz i dotrwasz do końca a czas do staranek bardzo szybko minie
 
reklama
Kolibek-trzymam kciuki za staranka,nie poddajemy się:)
Karollcia33- tak widzisz jest, ze czasem facet tak silnie psychicznie jest związany z mamusia, ze nie potrafi odciac pępowiny, a taka toksyczna mamusia mu niestety tego nie ułatwia, wręcz przeciwnie,zołzy jedne:) A on tez jest w ciężkiej sytuacji, bo stoi między młotem i kowadłem.zapewne kocha was obie i jest mu ciężko. z doswiadczenia mogę Ci tylko podpowiedzieć, nie stwarzaj sytuacji,kiedy on musi stawać przed takim wyborem, a będzie wam się łatwiej żyło, a ją olej po prostu kochana;-)

 
Ostatnia edycja:
Do góry