reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej kochane dziewczyny.Czytam ten wątek od jakiegoś czasu i chciałbym sie do was przyłączyć.Ja poroniłam dwa razy.Pierwzsy raz w styczniu 2009, kolejny w grudniu 2010.Bardzo pragnęłam tych dziciaczków ,ale niestety nie wyszło:( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojej społeczności.Czuję tu ciepełko i zrozumienie.Narazie tyle.Napiszę jeszcze.teraz muszę uciekać bo mój M. mnie "wzywa" pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko(pomimo pogody za oknem)
 
reklama
iza4441 - zapalam światełko

linea - GRATULACJE!!!!!!!!! życzę zdrówka dla Ciebie i dzidzi :-)

a o sobie teraz - widziałam dziś bijące serduszko!!!!!!!!!!!!!! :-)
 
dzięki dziewczyny:-)jakoś przebrnęłam ten najgorszy okres i teraz znowu zaczęłam staranka,ale boję się jak niewiem:blink:Przytulanka już były,teraz yylko czekać na efekty.Miałam robione wszystkie badania i jest oki.Lekarz przepisał mi Acard,wit.B i kwas foliowy w zwiększonej dawce.cały czas biorę i myślę tylko o dzidzi.Mam 35 lat prawie i dwie nastolatki w domu z pierwszego małżeństwa.I od jakiś 9 lat staram się z moim obecnym mężem o dziecko ale już dwa razy nie wyszło i niewiem dlaczego? Pierwszy raz jak straciłam dzidzi byłam w 12tc. a za drugim razem w 6tc.A teraz się staram i truchleję ze strachu,żeby sytuacja się nie powtórzyła.Ale teraz mam Was kochane dziewczyny i będę na bieżąco pisać.Buziaki dla Was!!!

Ewcia GRATULUJĘ najpiękniejszego widoku na świecie! Dbaj o siebie i fasolinkę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
iza - powodzenia, trzymam kciuki za dwie krechy :-)

martusionek - dzięki, to był naprawdę niesamowity widok! Jestem bardzo szczęśliwa, ostatnim razem był pusty pęcherzyk ciążowy, więc nie mogłam zobaczyć bijącego serduszka. Niewiarygodne, że takie maleństwo już ma swoje serduszko i to bijące w takim tempie i z taką siłą!!! :-)
 
"Residua deciduae et ovi partim in statu necrosis et imbibitionis haemorrhagicae.
Endometrium in statu secretionis vetustioris "
Może ktoś się orientuje co to może znaczyć??
"liściaste lewej stronie jaj i w stanie haemorrhagicae martwicy i imbibitionis.
Endometrium wydzielania w stanie przez długi czas "

Tyle Aniunnia z "mojej" łaciny :/

a o sobie teraz - widziałam dziś bijące serduszko!!!!!!!!!!!!!! :-)
Fiuuuuu &Ewcia nawet nie wiesz jak się wczoraj ucieszyłam gdy krótko przed snem rzuciłam okiem na forum :) Cudowny widok prawda? Łezki radości pewnie poleciały same i dobrze, takich łez potrzebujemy.

Iza44441 - witaj, dla Twoich Aniołków
[*]
[*] i trzymam kciuki za staranka :)
 
Ostatnia edycja:
Ewcia - super wiadomości!!! Życzę spokojnej ciąży i tylko dobrych wiadomości:tak:

Korollcia - jak po wizycie?????????????

Slodziutka - u mnie po staremu.... starania w toku (3 cykl).... obecnie czekam na @, bo wydaje mi się, że owulki nie było....:-( z niecierpliwością czekam na kolejny cykl starankowy.... obecnie leniu****emy (po półrocznej pracy) z moim synkiem na feriach zimowych... Jestem z Niego taka dumna i cieszę się, że Go mam..... Ucałuj Laurkę od e-ciotki:-)

Iza44441 - światełko dla Twoich Aniołków (*)(*)..... Zostań z nami i pisz jeśli tylko będziesz miała chęć.....

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:-)
 
reklama
Lilianna,Ewcia-dziękuję Wam:-)
Agamati1- to my jedziemy na tym samym wózku hehe.Ja trzymam kciuki za twoje staranka a Ty za moje.
Dziękuję dziewczyny za tak ciepłe przyjęcie:)
Dzisiaj bolą mnie sutki,jakoś mi niedobrze,@ ma przyjść około 6 lutego-zobaczymy,oby nie przyszła:no:
buziaki dla Was
 
Do góry