reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hehehe Witaj siostro :eek::-D noo nie myślałam że Cię tutaj zobaczę :-p

Dziewczyny to jest moja siestra.. ale co złego to tylko Jej wina :cool::rofl: bo ona starsza i mądrzejsza jest :sorry2:
 
reklama
Wiem że zaśmiecam dzisiaj forum ale uczę siostrę jak poruszać sie po forum.
Anetko miło mi również. Chyba moja siostra napisała Ci PW, tak mówiła ale nie wiem co z tego jej wyszło ;-)
aaa Asi daj czas na poznanie się.. bo pogubiła się narazie na forum hehehe
ojjj pamiętam te poczatki
 
Edytko PW dostałam i już odpisałam .
:-D:-D:-D:-D:-D
Proponuję uciekać z tego forum ,dopóki dziewczyny tego jeszcze nie zrobiły.;-);-):-):-):-)
No chyba ,że wyjątkowo nam darują i kara będzie łagodna. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D
 
Dobra dosyć tego dobrego. Koniec na razie..
Odpoczynek od BB..
Buziam Was wszystkie i mam nadzieję że choć przeczytacie z uwagą te linki.. a choć oglądniecie na you tube wywiad z pania dr Majewską(linki Wam podałam do tego wywiadu)

Paaaaaa
 
AS, Słodziutka to jeszcze ja w Waszym gronie.. tzn, nie do końca, bo ciągle poszukuję. Przeczytałam na temat szczepień baardzo dużo, oczywiście mętlik w głowie, nie podjęłam jeszcze decyzji.Myślę, ze chyba na razie odwlekę szczepienia a potem wybiorę te, które będę uważała. Przykre, ze nie mamy żadnego wsparcia od naszego pediatry, bo niezwykle rzadko się zdarza żeby sie z nami zgadzał. Na pewno jest już taki postęp, ze od stycznia jest zakaz używania szczepionek z rtęcią. To jeszcze zdradzę skąd zainteresowanie szczepionkami u mnie, niestety u mojej koleżanki synka wykryto autyzm, ona wiąże to ze szczepionka skojarzoną i oczywiście głośno przed takimi przestrzega.
Siunka witaj u nas:)
Linnea gratuluję
Karolcia33 czekam na wieści:)
EwelinaK26 to Wam syn zrobił niespodziankę;-)
Pozdawiam wszystkie.
 
Cześć ,
Bardzo dobrze że poruszacie ten temat , w moim otoczeniu zgłupieli do reszty - szczepią na co sie tylko da . Podejrzewam że to z nie wiedzy . Warto przemyśleć ten temat. Moje dawno temu szczepione , na to co wszyscy - dobrze że zdrowe te moje pipki.

Linea - GRATULUJE !!!! Nic sie nie bój !
Ewelina125 - też miałam takie przygody z moimi dziewczynami , jak jeszcze przychodziły do łóżka
Annas - jejku już 30 tydzień !!! ale to zleciało !
 
LINEA gratuluje stanu 2w1 bardzo sie ciesze ze idzie ku dobremu ja jeszcze dwa cykle musze odczekac i do dziela .
chec zajscia w ciaze jest silniejsza niz strach wyobrascie sobie ze snil mi sie ostatnio moj synus moj tato i tesc powiedzieli ze bedzie dobrze i poslali w moim kierunku takie szczere usmiech az sie zyc bardziej chce, mile sa takie sny daja nadzieje na lepsze jutro:-):-):-)
 
reklama
Linnea gratuluję:) Teraz musi się udać..

Słodziutka popłakałam się z Twojej historii.. Wielka walka.. Powiedz czy odkryliście przyczynę poprzednich strat? Ja już straciłam nadzieje.. Myślałam, że wiemy.. wyleczyłam się..dostałam dodatkowe leki i znowu skończyło się zle.. Możesz dać mi namiary na doktor Ewę??

Anastazja.. Dziękuję, że zawsze o mnie pamiętasz... Z tesciowa katastrofa.. z ich domu już nikt ze mną nie rozmawia.. Nawet zauważyłam dziś,że i do mojej mamy chyba coś mają.. Nawet nie zainteresowali się czy byłąm po wyniki hist. ani co mowila pani doktor.. Widzę, że strasznie "zabolała" ich moja nieobecność na urodzinach ich wnuka.. Szkoda, że to było ważniejsze od mojego i Pawła bólu po stracie naszego dziecka...

Ja dziś byłam po wyniki hist.-pat. No i cóż.. Chyba zostanę jasnowidzem.. Przed wyjazdem pomyślałam,że może moja gin jest na urlopie.. Weszłam na oddzial..wzielam wyniki i zapytalam o moja doktor.. Niestety.. bedzie za 2 tyg bo jest na urlopie.. Grrr... A tak chciałam wiedzieć co bedzie dalej.. Gdzie mam isc.. Pielegniarka mi tylko powiedziala, że w wynikach nie ma nic niepokojącego. Ale powiem Wam, że nigdy nie miałam tak długiego opisu..

"Residua deciduae et ovi partim in statu necrosis et imbibitionis haemorrhagicae.
Endometrium in statu secretionis vetustioris "

Może ktoś się orientuje co to może znaczyć??

pozdrawiam wszystkie dziewczynki bez wyjątku..
I widzę nowe Aniołkowe mamy.. To przykre :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry