reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy dobrze ,ze napisałaś że brałaś też clo powiedz mi jęśli wiesz:- bo na ulotce pisze że można zrobic 3 podejscia 1-po 1 tabletce dziennie 2-po 2 dziennie i 3-też po 2. Orientujesz się może czy można zrobic 3 podejście jeśli za 1i2 razem brało się po 2 tabletki odrazu? zapomniałam spytac swojego gina a teraz to w polsce nie jestem i nie mogę się zapytac a przez telefon nie poda mi informacji bo jak on twierdzi że musiałby mnie zbadac-zresztą ja mam takiego gina,że tylko na kase patrzy i nigdy telefonicznie nie pomoże. Teraz jestem po 2 podejściu i zobaczymy jak wyjdzie czy @ przyjdzie czy nie, ale jak przyjdzie to co -brac jeszcze ten 3 raz? Jak myślisz? Z twoimi chłopcami jak się udało? 2 razy po 2podejściu? Nam właśnie z małą to za 2 podejściem się udało a teraz to tylko czekam!
 
reklama
nerowercia, zawsze brałam 50mgx2. Z chłopcami wyszło w drugim cyklu. Teraz tez sie bałam po 2 cyklach ze dłuzej nie mozna, ale moj gin powiedzial ze moge brac do 6 m-cy. I w sumie po tych 6 cyklach teraz jestem na fostimonie, ale wyprodukowało mi od cholery pecherzyków, dlatego od nastepnego miesiaca nie bede juz nic brała.

Wypadałoby zapytac twojego gina, bo tylko on wie jak reagujesz na leki i czy jest potrzeba kontynuowania leczenia.
 
klaczek no chyba lepszy tekst uslyszalam od rodzicow ojca mojego dziecka ze w du.... maja to dziecko, ciaze i mnie....2 tyg po tym tekscie poronilam o czym ani on ani oni nie wiedza....a w grudniu telefon ze chcieliby dziecko zobaczyc i ze on wniesie o ustalenie ojcostwa....niezle no nie? Powiedzialam tylko ze owszem niech wnosi nawet do pana boga, rozesmialam sie i wylaczylam.....co za debilni ludzie, mam nadzieje ze Maryska gdziekolwiek jest nie odziedziczyla nawet 1 genu po tych idiotach. Wiesz przeszlam te warsztaty z psychologiem i troche inaczej patrze juz.....trzymaj sie klaczku
 
Witam Was wtorkowo Dziewczyny ;) Byłam dziś odebrać z mężem wynik kariotypu i cytomegalii iiii....
Jest wszystko w jak najlepszym porządku ;)Profesor powiedział:No to teraz możecie się Państwo zabierać za starania hehe tylko ,że My zabraliśmy się za to już dużo wcześniej,ale od razu poprawił mi się humor jak dowiedziałam się,że wszystko ok.Tylko po wizycie u okulisty wiem ,że będę musiała mieć przy porodzie cesarkę
 
Emy ja do swojego gina pójśc nie mogę bo jestem zagranicą ale mam jeszcze jedno opakowanie tego clo także jak teraz nie wyjdzie to chyba zaryzykuję i wezmę i wtedy jak coś zrobię przerwę. Wg ulotki można brac przez 3 miesiące także myślę że aż tak źle ze mną nie będzie ;-)ciebie też tak brzuch bolał po tych tabletkach-ja właśnie czuję na dole ból jakbym była cały czas przed okresem.
 
widzę, że dziś tłoczno na wątku :-)
Wyobraźcie sobie, ze czekałam z niecierpliwością na 1sze USG w sobotę i mi przesunęli wizytę :wściekła/y:
Wam też tak często gin odwołują wizyty? :-( Ja mam jakoś pecha :-(
Pójdę w poniedzialek, miałam w sumie do wyboru też piątek, ale bałam się, czy nie za wcześnie - gdyby nie było nic widać, umarłabym z nerwów...
trzymajcie kciuki za moje maleństwo...:tak:
 
Kłaczek - mój T też bezdzietny a ja mam dzieci . Jego rodzice stale jakieś uwagi na ten temat rzucaja , a ja poprostu nic sie nie odzywam. Wcale się nie przejmuj takim głupim gadaniem .
Emy pozdrawiam i czekam na test . Po ilości jaj wierze , że teraz wam się uda ;)
Silentenigma , to fajnie że te choróbska cie nie dotyczą , a dzidziol sobie rosnie :)
Onaxxx - bardzo lubie cie czytać i ciesze sie że zaglądasz i lepiej sie juz czujesz

&Ewcia - trzymamy , trzymamy !!!! I Gratuluje Ci !!!, bo chyba tego nie zrobiłam
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a powiedzcie mi bo dostalam lek Gyno-Femidazol w ulotce pisze ze nie powinno sie stosowac w pierwszym trymestrze ciązy i sie zastanawiam czy to nie zaszkodzi mojej fasolce;/
 
Ewcia, szybko zleci, moze nawet lepiej ze kilka dni niz teraz

czarna, dzieki za twoja wiare, przyda sie, nie ukrywam. oczywiscie dam znac co nam wyszlo za jakies 2 tygodnie :)

nerowercia, mysle ze nic sie nie stanie jak wezmiesz, ja po samym clo wlasciwie nie mialam takich bóli, dopiero teraz z fostimonem boli mnie tak wlasnie od wczoraj, mysle ze to nie jest zly znak, po prostu jajniki pracują. zobaczymy co z tego wyjdzie

nie ma co sobie zawracac tyłka tesciowymi i wogle tym co mysla i mowia ludzie, nawet rodzina. Moja matka jest lepsza niz wasze tesciowe, o czym wam juz kiedys wspominałam. a tesciowa to nie rodzina, to obcy człowiek, dlatego grzecznie wysłuchac, chocby dlatego ze jest matką meza, ale i tak robic swoje.

ja zasiadlam przy kompie z moja wieczorna micha sałaty. Jeszcze troche a zamienie sie w krolika...
 
reklama
Emy ja też muszę czekac jakieś dwa tygodnie by sprawdzic czy coś wyszło. A puki co to się przeziębiłam i boję się brac jakichkolwiek lekarstw-nawet tych bez recepty by odpukac nie zaszkodziło -komuś tam w środku jeśli tam ktoś jest.
 
Do góry