reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć
Kłaczek - zdrowiej babko i się nie daj chorobie
Zjola - to elegancko że batka spadła , może nie będziecie musieli czekać aż rok
As - spotkać się , jasna sprawa - znajde czas i sie zobaczymy :)
 
reklama
Kochane moje
życzę Wam spokoju, spełnienia najskrytszych marzeń,

mamuskom - radości z każdej chwili spędzonej z dzieciaczkami
ciężarówkom - spokojnych miesięcy bezbolesnych i szybkich porodów w terminie
staraczkom - by każdy dzien starankowy był owocny a kazdy test pokazywał upragnione dwie kreseczki
czekającym na zielone światło - cierpliwości i wytrwalości
Aniołkowe mamy przytulam i wiem że każda utuli w ramionach swoje dzieciątko

 
kochane
może mało się udzielam ale za to pilnie śledze wasze losy
stad mam też dla siebie nadzieje na własny cud i szczęści :-)
z okazji nadchodzących świąt życzę:
Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!

MALWINA

 
Dziewczyny, dla mnie te święta też będą staszne. Cały czas siedzę w pracy i pracę zabieram do domu, tylko po to, żeby nie myśleć o tym, co mnie spotkało. Czuję się, jak pracoholiczka, ale tylko to mi pomaga. Juto jestem na przymusowym urlopie, choć broniłam się rękoma i nogami, żeby przyjść do pracy. Cieszę się, że te święta wypadają w weekend, mam nadzieję, że szybko miną - bez zbędnego przedłużania.
Miały to być najszczęślisze święta, a będą najgorsze:(
Życzę Wam spokoju i wiary w "mały cud":)
 
Zobacz załącznik 311557życzę wam małych płaczących dzidziusiów(zdjęcie w załączniku hihi:) moje staraczki kochane! i cudownych boboseksów:)i jak już nie raz mówiłam 2011 będzie wasz!

dziewczynkom czekającym na zielone światełko żeby ten czas szybko minął i potem czyli w 2011 życze wam jak wyżej staraczkom:)

nowe aniołkowe mamy mocno ściskam !!! a zdjecia mojego niunia to dowód ,że można i wszystkim nam się uda!:)

buziam was wszystkie bez wyjątku!!!!


Talf kochana przytulam...następne święta będą twoje tak jak te moje,a poprzednie całe przepłakałam więc wiem co mówię!
 
Ostatnia edycja:
Kochane....
jutro już nie będzie czasu
wiem, ze to będą straszne święta dla większości z nas....
cały czas będzie z nami jedno słowo "miało" : miało być inaczej, miało być z nami, miał być brzuszek....
Ale pamiętajcie nasze Aniołki będą z nami w ten szczególny czas...a zwłaszcza teraz....gdy pojawi się na niebie pierwsza gwiazdka....to właśnie one, w tym białym opłatku, którym się dzielimy z tymi których kochamy...też będą one...w światełku na choince, w każdej myśli i każdym słowie....nasze skarby będą z nami...
a to jedno puste nakrycie będzie miało dla nas symboliczne znaczenie...które tylko my odkryjemy....
W tą jedną wyjątową chwilę, każdy z naszych bliskich będzie nam życzył spełnienia właśnie tego jednego najważniejszego marzenia.....
Właśnie w jutrzejszy wieczór myśli nas wszystkich będą biegły tam wysoko, pod chmury do naszych Dzieci....
kochane moje to będzie magiczny wieczór...i wszystkie życzenia muszą się spełnić....
i tego właśnie sobie i Wam życzę z całego serduszka....
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Witam nowe aniołkowe mamunie
dla aniołków zapalam światełka [*****]
Mimo naszych okropnych przejść życzę Wam zdrowych i chodz troszkę radosnych świąt,
nie jest łatwo, ale nic tego nie zmieni i świeta będą, czy tego chcemy czy nie.
Ja poroniłam w pazdzierniku 2009 roku i dalej jest mi zaje*****e zle, a świeta sprzyjają wspomnieniom.
Stałam dziś przy garach i ryczałam.
Także .......... trzymajcie się!!!
 
hej dziewczyny!! ja cały ten tydzień rycze...znalazłam male skarpetki które dostałam od przyjaciółki i sie poryczałam, ogladałam karte ciązy i zdjęcia z usg i ryczałam bo wyobrażalam sobie jak by teraz wygladala Marysia ....miałaby juz prawie 3 miesiące..., potem gdy ubierałam rodzicom choinke .....

życze Wam wesolych Świąt, aby spelniły sie marzenia, a szczególnie to jedno o którym kazda z nas marzy.....
 
reklama
Moja Zosieńka odeszła 22 grudnia o godzinie 2.09 w nocy.Miała znów transfuzję krwi,niestety potem już jej nie zobaczyłam żywej. Proszę Was pomódlcie się za mojego 4
Aniołka,a co dalej-nie wiem...
 
Do góry