reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Cześć dziewczyny! Nadrobiłam wszystko, co napisałyście, a już tradycyjnie dużo tego:)
Anulka - nie wierz w sny. Najczęściej śni się nam to, o czym za dużo myślimy. Nie dawaj się temu, co produkuje Twoja wyobraźnia!
As - szkoda, że dopiero teraz przeczytałam Twój wpis. Chętnie umówiłabym się zapoznawczo na kawę:)
Isza - znajdź dobrego lekarza. Są w Krakowie dobrzy ginekolodzy-endokrynolodzy i jeśli właściwie ktoś Cię poprowadzi to na pewno się uda. Mam koleżankę, która straciła dwójkę Maluszków, a teraz po leczeniu endokrynologicznym ma zdrową, śliczną córeczkę.
Ola* - mam nadzieję, że wizyta się udała i wszystko jest ok.
Ilonka - trzymam kciuki i za wymazy i za kreseczki.

Ja dziś zaliczyłam wizytę kontrolną u gin. Wszystko jest ok. Zrobiłam cytologię, dostałam całą listę badań do zrobienia i powoli będę się zabierać do poszukiwania przyczyn mojej straty. Chyba chciałabym usłyszeć coś konkretnego, bo wynik histopatologii łożyska dał raczej mętne wiadomości. Coś było nie tak, ale ciężko powiedzieć dlaczego:( Z drugiej strony boję się po badaniach usłyszeć coś, co może zaważyć na kolejnej ciąży... no ale jeśli się zdecydujemy z męzem to do naszych staranek jeszcze kilka miesięcy upłynie, więc póki co będę kibicować Waszym staraniom.
 
Isza- ja od kilku lat walczę z niedoczynnością tarczycą do tego mam hashimoto, pco,prolaktyna hiper,maks andriostendionu, testosteronu i mała królewnę w brzuchu!! Mleko w cycuchach juz jest, na tarczycę biorę leki, Martusionek zresztą też :-).
Najważniejsze dobry ENDOKRYNOLOG!!! bo te schorzenia co ty masz to jest pikuś:)Najważniejsze się leczyć reszta sama szybko przyjdzie
Anulka- nie wierz w sny będzie wszystko ok.
As podziwiam udanej konferencji
Karolcia- napewno prędzej czy pozniej maluszek znów do Was zawita.Wydaje mi się że lepiej iść odrazu na tą bete niż wydawać niepotrzebnie kasę na testy. Bo niejednokrotnie testy kłamią a krew jest najprawdopodobniejsza..Zaciskam kciukasy
 
dzieki dziewczyny podobno nie mam bardzo wysokiej i prolaktyny i niedoczynosci tarczycy ja lecze sie u profesora Jozefa Krzyska czy ktoraz z was go zna ?? teraz juz wiem ze bedzie dobrze dzieki Wam:*:*:*
 
kaira no masz racje ale mam jeszcze jeden teścik to go zrobię a potem pójde.

A jeszcze mam pytanie czy beta to robi się odpłatnie czy trzeba mieć skierownie na pobranie krwi od lekarza czy mozna tak zroic w laboratorium?
Nigdy tego nie robiłam dlatego się pytam
 
karollcia ja płaciłam za betę 25 zł, ale z tego co wiem ginek może ci dać skierowanie, na razie czekaj cierpliwie, a my kciuki będziemy trzymać mocno :)

isza musi być dobrze, moja mama też ma od 26 lat niedoczynność tarczycy i zaszła w 3 ciążę więc głowa do góry

kobietka już się nie martwię, bo pewnie @ przyjdzie, wiec szkoda mojego stresu :)

miśkam, cieszę się, że wizyta u ginka ok, wiesz badania warto zrobić bo warto wiedzieć co i jak, możesz się niczego z badań nie dowiedzieć, a może być tak, że uchwycisz przyczynę straty i będziesz mogła się podleczyć przed kolejnymi staraniami. Ja do tej pory nie wiem co było przyczyną moich strat, a zrobiłam mnóstwo badań, ale nie żałuję, bo znam teraz lepiej swój organizm i wiem, że nic nie mogłam zrobić.

łapię fluidki tak na zapas :)
 
no gdzie te dwie krechy dziewczyny? trzymam kciuki caly czas. napiecie rosnie a czas nie chce płynąc.

isza wazne ze wiesz co ci dolega, to juz połowa sukcesu.
opowiem wam jedna historię, jak bylam w ciazy rozmawialam ze stara znajoma, ktora dopiero co wyszla za maz i chciala miec dzidziusia. Opowiedziala mi troche o swoich problemach z nadwagą idp itp. poradzilam jej wtedy zeby zbadala sobie hormony tarczycy zwlaszcza jesli chce miec dzieci. o dziwo zrobila badania i nawet wykryli jej podczas usg jakiegos guza. Pamietam ze miala robic biopsje
Dziewczyna zupelnie bez zadnego leczenia, miesiac pozniej zaszla w ciaze. teraz ma syna ok 6m-cy. a ja ciezarna kobita, ktora jej madrze radzila skonczylam bez dzieci i nawet nie jestem blisko ciazy.
czasami mam wrazenie ze niektorzy ludzie maja po prostu szczescie w swojej glupocie i niewiedzy.

klaczku nie ma czego zazdroscic. plaza owszem jest ale nie ma wielu zeczy, ktore wy macie na bierzaco. nie ma nic za darmo
cos za cos

juz sie nie moge doczekac az zobacze kruszynke slodziutkiej. mam nadzieje ze u niej ok
 
Anulka mi akurat sen sprawdzil się ,snilo mi się ,ze M wybil w wannie dwa zęby,zęby wypadające śmeirć.dwa jak córeczki. wiec sparawdzilo się.ale wiekszosc snów interpretuje się na odwrót i to co złe moze wróżyc dobre.nie mysl juz o tym!!!!!
Isza nei znam się na tym,ale co do jednego jestem pewna...odpowiednie leczenie zdziała cuda.a grunt,ze wiadomo z czym walczyc.zresztą widzisz,ze tu dużo przykładów na to
Karollciu nie ma@jest nadzieja i kciuki nadal trzymam
Miśkam ale co z tym łożyskeim masz napisane dokladnie?

kobietka,miskam dziekuję:) wszystko ok,wygląda na to,ze Julek do grudnia nie posiedzi(z czego bardzo się cieszę:) szyjka miekka i skrócona.za tydzien w czwartek ktg.
 
reklama
Witajcie
Jesteśmy już w domku urodzilam w środę o 18.15 syna Natana wazył 2200 ale jest zdrowy i to najważniejsze. Poród trwał 2 godziny więc poszło ekspresowo życzę szystkim takich porodów jak mój.
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki obecne i przyszłe i mamuśki
 
Do góry