reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilonka na wieściach jesteś często,a tam same fluidki ciążowe:) więc wiesz co ma być to będzie,a ma być dobrze:)
Annas z tymi ruchami jak mi dz mówiły,ze nie uspokaja to jak je się czuje tylko wręcz przewinnie coś w tym jest:)bo jak bobasa slabo czuć jak mojego to dopiero jest panika! a Ty połówkowe usg niedługo będziesz miala moze to ulgę Ci przyniesie.a potem to już pomknie suwak:)
Anulka sny często na odwrót się sprawdzają,poza tym śni się to o czym się myśli.nie muszą b yć prorocze więc spokojnie
Kłaczek kciuków nie puszczam:)
Lili dzięki za odp,nie wiem jak Ty ogarniasz wszytskie wątki i córcie:)
 
reklama
witajcie wróciłam :)) a wiec rozpoznanie po szpitalu : hiperprolaktynemia i subliniczna niedoczyność tarczycy a wiec bedzie bardzo ciężko mieć fasolke ... JEJ JAKIE TO ŻYCIE JEST ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAA aż krzycze ..... :(
 
isza, słońce te choróbska co prawda są do leczenia, ale nie załamuj się, mam koleżanki które po odpowiednim ustawieniu farmakologicznym zaszły w ciążę i mają zdrowe dzieciątka. Najważniejsze, że wiesz co ci dolega. Znajdź dobrego endokrynologa, który ustawi ci odpowiednie leczenie i walcz!! Nie poddawaj się!!

ola, Annas może fluidki z wieści ... pomogą :) dzięki, że jesteście

kłaczek, trzymam kciuki, żeby @ nie przypełz :) cykor jest zawsze, ale trzeba być dobrej myśli, z resztą jak to piszą dziewczyny co ma być to będzie i my tego nie zmienimy
 
witajcie wróciłam :)) a wiec rozpoznanie po szpitalu : hiperprolaktynemia i subliniczna niedoczyność tarczycy a wiec bedzie bardzo ciężko mieć fasolke ... JEJ JAKIE TO ŻYCIE JEST ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAA aż krzycze ..... :(

Isza, to nie żaden wyrok, odpowiednie leczenie i cierpliwość i będzie dobrze, najważniejsze, że wiesz "co w trawie piszczy". Siły dużo życzę do dalszej walki - będzie dobrze, tylko uzbrój się w cierpliwość...



Kochane, rzadko do Was zaglądam, ale każdej kibicuję i pamiętam...
Wysyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
hej dziewczynki , dziękuję za rady ;-) dziś wszelkie bóle janika ustały więc obstawiam owulke ,innego wytłumaczenia nie ma , dziś będe tworzyła cv do pracy dorywczej , bo teraz dłuugie wieczory to sobie dorobie gdzieś zamiast w domu siedzieć.

Ola**- ściskam kciuki.

Ewelinko- dziękujemy ,że o nas pamiętasz i nam kibicujesz.

Kłaczek - u mnie też wieje leje i latałam z bramą jak ją zamykałam z rana przeciągła mnie ,że hej wysiłek na dobry początek dnia od razu sie obudziłam totalnie, jak wróciłam to zostawiłam auto na ulicy ,a co niech M sobie tę brame zamyka hi hi:-D

Anulka- kochana to chyba normalne ja już tyle razy śniłam o tym, najwięcej tuż po , a teraz śnią mi sie cudne bobaski raz ,że już rodze i gadam do brzuszka ,że zaraz sie zobaczymy ,a potem kilka razy ,że mam synka i kilka ,że mam córke, a ostatnio w tym tygodniu coś pięknego , wchodze do mieszkania jest taki półmrok , otworzyłam drzwi do pokoju jest takie przygaszone światło ,a tam M z małym skarbem siedzi na kanapie tygodniowe niemowle na oko, i M mówi do mnie , zobacz jakie cudo mamy ,a tak sie bałaś .Potem sie obudziłam i sie poryczałam.

Isza- kochana ,a wiadomo już coś odnośnie jak bedziesz z tym walczyć czy dopiero masz iść do lekarza w tej sprawie, moja droga nie łam sie napewno wszystko sie ułoży zobaczysz.Trzymam kciuki.Ta hiper coś tam to pewnie coś z prolaktyną nie tak?


Ilonka- nie martw sie na zapas (wiem odezwała się ta co z gałami wlepionymi w gacie stale siedzi), nawet jeśli coś będzie to są właśnie inne środki dozwolone w ciąży aby zwalczyć takie bakterie.
 
dzieki dziewczynki za pocieche tylko ze wtedy tez mialam oropny sen i niestety wyszlo jak wyszlo wiec troszke sie boje ... ale juz staram sie nie myslec o tym :*
 
Isza głowa do góry zobaczysz będziesz miała zdrowego dzidziusia uda się uwierz mi!!!!!!!!
Ja też jestem po stracie i tez wyszła mi niedoczynnosć tarczycy, czy starsznie duże masz TSH i jakie jeszcze robili Ci wyniki. u mnie spadały strasznie powoli i szło oprnie , stralismy się o dzidzie a wredna 2 przychodzila cały czas. Ale w duchu wierzyłam ,że sie uda. Pod koniec maja zobaczyłam słabą kreseczkę na teście zrobiłam betę i wynik był 27 w laboratorium powiedzieli że niby ciąża ale jeszcze jest wcześnie a ja w duchu wierzyłam,że w końcu musi się udać i mam andzieję ,że niedlugobędę tulić mego synka w ramionach. Leki które brałam w ciąży to luteina no i cały czas od tarczycy musisz znaleźć dobrego endokrynologa i w ciąży kontrolować co 3 tygodnie TSH i FT4. I PAMIĘTAJ MUSI SIĘ UDAĆ!!!!! W razie czego pisz.

Dziewczyny każdej z się uda ja w to wierzę, toi dla Was fluidki :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
ISza bedzię dobrze.Może ustawią ci odpowiednie leczenia i bedzie dobrze.Zobaczysz że bedziesz miała swoje uprognione dzieciatko.

Ilonko-ja bym tam nic nie robiła czas pokaże co bedzie a bedzie ok:)

No a ja testowałam i wyszedł mi teścik negatywny:(
ale w sumie to nic nie znaczy bo z jak byłam z melką w ciąży to zrobiłam 8 testów i żaden mi nie pokazał dwóch kreseczek.
Tylko że z Melką miałam jeszcze @ regularnie a tu nic
nawet nie czuje się na @
i postanowiłam że jeżeli do poniedziałku nie przyjdzie @ to zrobie drugi teścik jeżeli i ten wyjdzie negatywnie to pójde na krew i wtedy bedzie wszystko jasne.
 
reklama
isza no to witaj w klubie, że tak powiem... Niedocznność leczę już kilka lat... Jeszcze w tej drodze wpadłam na lipnego lekarza przez którego o mało nie wpadłam w nadczynność.. Teraz sm innego i wyniki w normie.. No i oczywiście z prolaktyną to samo..
 
Do góry