reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ech i znowu zaniedbalam ten watek:-(

a tu widze sie dzieje:-)
czekam na wiesci od Slodziutkiej

Klaczku za ciebie tez zaciskam kciuki:-)
a do kapustki mozesz bekon dodac,wedzony z tesco daje rade:tak:


Fasolowa tulam mocno.


Emy czytalam twoja historie,kochana modle sie zebys i ty wkrotce mamusia zostala,
bo mama bedziesz wspaniala,nie mam watpliwosci.

Nie wiem czy pamietacie,pisalam,ze moja siostra byla w ciazy pozamacicznej.
strasznie sie bala,ze tabletka nie podziala i beda ja musieli ciac,ale udalo sie.
w calym nieszczesciu dla niej to szczescie wielkie i wciaz szansa,bo ona ma tylko jeden jajnik i jajowod wiec o ten ktory zostal trzeba walczyc.
teraz musza rok odczekac i jak Bog da to tez bedzie mama.
 
reklama
niucha79 MOJE GRATULACJE NIECH MALUCH ZDROWO ROŚNIE:)
Ola** no ja mam nadzieje że ziarenko jest. Tak jak pisałam z Melką jak byłam w ciązy to 7 albo 8 testów zrobiłam i to róznych i żaden nie wyszedł pozytywnie.
także czekam i czas pokaże co będzie.
A co z resztą dziewczyn?
Czy któras zobaczyła dwie kreseczki?
Miłego dnia
 
Niucha - gratulacje!!!!!!!!!!!! Natanek jest słodki!!!!!!!!

Isza - ja też mam niedoczynność tarczycy; biorę euthyrox 75 od 2 miesięcy i tsh z 7,41 spadło do 0,74.... endokrynolog stwierdziła, że dobrze, że szybko zadziałał lek, mam go nadal brać i nie ma przeszkód przed ciążą..... znajdź dobrego endokrynologa, który dobrze dobierze dawke leków i napewno uda się Tobie zajść w ciążę i zostać szczęśliwą mamusią!!!

Ola - cieszę się, że po wizycie wsio ok. Niech Juluś jeszcze trochę posiedzi w mamusinym brzuszku i pojawi się jak będzie na to w pełni gotowy!!! Już teraz trzymam kciuki za szybki i łatwy poród i 10 dla Julusia!!!

Miśkam - a co napisali w wyniku badania histopatologicznego, bo piszesz, że coś nie tak z łożyskiem....

U nas pogoda znowu do du**, pada i pada..... walczę od miesiąca z gołębiem - zasrańcem, który załatwia się notorycznie na naszych balkonach.... przegoniliśmy go z jednej strony (myśleliśmy, że zrezygnował), a tu wczoraj odsłaniam okno u syna i widzę, ze znowu muszę sprzątać...... mam już tego dość!!!
Posłuchałam Was i działamy całkowicie spontanicznie..... jest przyjemniej... a za niespełna 2 tygodnie zobaczymy, czy się powiodło.... a jak nie to czeka nas kolejny miesiąc przyjemności :)
 
Ostatnia edycja:
agamati1 Tzymam kciuki:)
a co do gołębi to ja też miałam na balkonie.Nawet mi jaja już zniosły.chciałam je zostawić bo wtedy ja też byłam w ciąży ale jak mi koleżanka powiedziala ze zaraz bede miala cały balkon to Moj T zabrał to gniazdko i połozyl na krzaki przed blokiem.I potem powiesilismy płyty CD i pomogło.Bo na szeleszczące rzeczy już nie reagowały a płyty są ok. No przynajmniej od ponad pół roku nie było żadnego golebia.
 
agamati1 Tzymam kciuki:)
a co do gołębi to ja też miałam na balkonie.Nawet mi jaja już zniosły.chciałam je zostawić bo wtedy ja też byłam w ciąży ale jak mi koleżanka powiedziala ze zaraz bede miala cały balkon to Moj T zabrał to gniazdko i połozyl na krzaki przed blokiem.I potem powiesilismy płyty CD i pomogło.Bo na szeleszczące rzeczy już nie reagowały a płyty są ok. No przynajmniej od ponad pół roku nie było żadnego golebia.

Za Ciebie też trzymam kciuki..... warto wybrać się na betę, jest najbardziej wiarygodna....
 
Niucha - moje wielkie GRATULACJE !!!!

No ja tescik robie dopiero za tydzien, choc cos pomalu watpie w jego pomyslnosc, no ale coz, pozyjemy zobaczymy :) jak nie teraz to nastepnym razem...
 
Isza, a ja Ci pogratuluję wykrycia wroga. 1:0 dla Ciebie! Teraz, jak masz rozpoznanie, będziesz mogła wroga tępić i to jest bardzo pozytywne. Poza tym - sama zobacz co Ci dziewczyny piszą - to nie wyklucza urodzenia zdrowego dziecka. w sumie jesteś do przodu, wiesz?
Emy, chyba nie jest tak źle na tym krańcu świata. Za to ciepłe morze dla kogoś jak ja wyrośniętego na Heyerdahlu, Londonie, relacjach samotnych żeglarzy opływających świat, ześwirowanemu na punkcie każdej większej kałuży... No, sorry... A tu morze zimniutkie jest, wiatr tylko świszcze zimny. Z resztą ja ciepłolub nawet Bałtyk dla mnie jest zimny, więc nawet drobna wzmianka o plaży i ciepłej wodzie... Można zzielenieć.
Niucha, gratki!
Wonka - muszę przewąchać ten wynalazek tescowy, dzięki za podpowiedź - lepsze by to od chemicznej kosteczki bulionowej.
 
niucha gratulacje ogromniaste :) synek śliczny :)

Wonka cieszę się, że u siostry farmakoterapia pomogła, to najważniejsze, a co u ciebie?

karollcia, trzymam nadal kciuki, może idź w poniedziałek na betę?? mojej siostrze też testy nie wychodziły, a fasolek już był :)

agamati1 trzymam kciuki, zeby się udało w tym cyklu :)

a_gala wiara czyni cuda, więc mam nadzieje, że za tydzień na teście pojawią się II kreseczki :)

u mnie też szaro, buro i ponuro :/ zakupy już zaliczyłam, sprzątać muszę ale kopnijcie mnie w tyłek bo zebrać się nie umiem :)
chłop w domu to i robota kiepsko idzie :/
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/a_gala-79214.htmla gala ja tez tak mowie jak nie teraz to za miesiac az do skutku ale trzymam kciuki zeby teraz wyszło

ilonka26 -no myśle że pójde na tą bete przynajmniej będe juz wiedziala na czym stoje
no okresowo wogule sie nie czuje wiec nadzieja jest

a moj maly dzis wpadł na pomysł żeby nauczyć się pisać i mnie od rana morduje o literki
moim zdaniem to trcohe za wczesnie ale jak chce to mu cos tam mowie nic na sile
nie naleze do tych ambitnych mam ktorych dzieci w wieku lat 5 umieja czyta pisac i Bóg wie co jeszcze

 
Do góry