reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mlodam, to że jajnik napierdziela, to uwierz mi nie musi owulki oznaczać.też kiedyś tak myślałam, ale przekonałam się, że jest inaczej jak poszłam dzień później na usg właśnie po to , żeby zobaczyć, czy już po owul i jakie endometrium mam.a tu się okazało, że wsio przede mną, a ten ból może powodować przeciskające się dopiero jajeczko...
a może być wręcz tak, że jeden jajnik boli a owulacja ma miejsce w drugim ;-) przynajmniej u mnie tak było a wyszło to na pierwszym usg z Szymkiem
 
reklama
Kłaczku, poeci w swej twórczości obiektem "westchnień"czynią różne dziwadła, toteż kocia kupa, czy d..a nie byłaby niczym wyjątkowym i na pewno znalazłaby swoich zwolenników.przynajmniej bardziej porywająca niż pan cogito;)
Cóż... Faktem jest że czasem koci szczoch potrafi wprawić w zachwyt i stać się źródłem dzikiej radości. Bez jakiejś pojechanej egzaltacji, ale jak mi się kot z zapaleniem pęcherza przytkał (niedrożność moczowodu) to widząc go w końcu sikającego, byłabym się popłakała ze szczęścia. To nic, że lał mi na łóżko - ważne że w ogóle lał. A na łóżko bo kuwetę zdążył pokojarzyć z bólem - sikał i bolało jak to przy stanie zapalnym. Się człowiekowi czasem priorytety na bakier układają.
 
wpadam na chwilke bo mam gości , na teście jedna kreska więc dalej łykam tą szepionkę jeszcze miesiąc łykania i w styczniu na przegląd idę no i pokazać ginkowi wynik tokso, cyto, hbs , zrobie cytologie i morfologie i w marcu do dzieła :tak:.

As - przytulam trzymaj sie kochana.
 
kobietka szkoda, ze i krecha, ale spoko uda się już niedługo :)

anulka
jak wizytka, co gin powiedział?

młodam, ja bym poczekała jeszcze z jeden cykl, jak tak samo by się przedłużył to wtedy umawiałabym się do gina. Czasem przecież cykl się rozjeżdża przez stres, chorobę, leki, psychikę wszystko możliwe, więc na razie poczekaj i zobaczysz jaki będzie następny cykl.

As mysza dobrze że gin próbuje z tabletami, mam nadzieje że wszystko ładnie się wyczyści i zabieg nie będzie konieczny. Trzymaj się i nie poddawaj :)

Emy mama ma niezłe podejście no comments
 
agamati to jest 44 dc. As bardzo wspolczuje Ci, ja nosilam swojego martwego aniolka 9 dni i jeszcze potem w poczekalni za zabieg kazali czekac mi 8 godzin!
 
Kochane moje...a teraz tak na poważnie, bo się martwie....to już 7 tydzień, a @ nie ma. Czy może któraś też tak długo czekała?
W poniedziałek gin to w razie czego będę się pytała, ale.....na razie muszę sama się uspokoić.
Kurcze zła jestem, bo tamte przychodziły zawsze po 4-5 tygodniach....mam nadzieje, ze się tam coś nie pochrzaniło.....bo ja chcę już za miesiąc zacząć staranka...a tu nie dość, że jakaś cholerna bakteria to jeszcze tej wstrętnej @ brak!!!!
 
reklama
karolcia ja mam taki sam problem, chcialabym moc dalej pracowac na fasolka a tutaj nie wiem co sie dzieje. nie czuje sie jak w ciazy a tez nie widze oznak aby ona miala przyjsc.
 
Do góry