reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny, nie starajcie sie zrozumiec mojej mamy, nie ma szans. Moja mama nie akceptuje zadnych wyborów w moim zyciu, a ja po prostu robię wszystko zeby byc jak najdalej, od wyboru liceum, poprzez studia i męża. chociaz to nie jest tak ze robie wszystko jej na złość. po prostu nie ma w moim rodzinnym domu nic co mogłoby mnie tam zatrzymac. jest toksyczną egoistką i od dziecka mnie szantazuje emocjonalnie. jak czegos nie chcialam zrobic to mowila ze w takim razie ona idzie się powiesic, i znikała. no comments
ma 5 dzieci, a ja jestem najmłodsza, taka wpadka po 13 latach, no i ciagle powtarza ze najmłodsze jest po to zeby zostało przy matce i podawało herbate na starosc.
zrobie wszystko zeby nie byc taką matką jak moja

kłaczku, tule do serducha i widzę ze poprawną strategię wybrałas na dzisiejszą okazję ;)

julitko, dla mnie tez to wszystko pogmatwane, pozostaje tylko czekac. na pewno zrobię jeszcze jeden test
 
reklama
As, na pewno lekarze mają rację twierdząc, że jeśli samoistne poronienie, to wszystko szybciej się goi.jest mniej inwazyjnie.martwiłam się tylko, jak Ty znosisz to czekanie Kochana.i aż mi się łzy zakręciły, jak napisałaś, że się nie poddasz.zuch babeczka!!!
Mlodam, a czy miałaś wizytę kontrolną po poronieniu?robiłaś usg żeby sprawdzić, czy się tam ładnie pogoiło.czy jajniczki ok.a może to z uwagi na zmianę pogody?mi się tak zdarzało, że w okresie przezimowym i później jak lato się zbliżało, to mi się cykle przesuwały.a skoro macie zgodę na działania, to po prostu działajcie.ile trwał Twój cykl?idź mniej więcej w połowie cyklu na usg/licząc wg cyklu, który miałaś do tej pory/.zobaczysz, cz endometrium przyrasta ładnie, czy owulacja jest.
Emy, to tu faktycznie komentarz jest zbędny...
 
Ostatnia edycja:
Witam
As- przytulam mocno
EMy niestety niektóre najbliższe osoby w życiu są najokrutniejsze i nie ma ich co usprawiedliwiać. Za parę lat jak naprawdę będzie w potrzebie zrozumie swój błąd,dla Ciebie to może być za późno ale mimo wszystko jej pomożesz. Następnym razem się uda:)
Kłaczek-przytulam
onyxx-tak jak dziewczyny piszą trafiłaś na beznadziejne osoby w swoim życiu często się tak zdarza,Już czas otworzyć pudełeczko cierpienia i zacząć nowe inne życie.
 
Emy, a w którym dniu po zapłodnieniu robiłaś bete? ja w 11... w pierszej ciązy robiłam w 10 dniu i beta była ponad 30. w drugiej ciązy w 12 dniu i było ponad 50. ale mam nadzieję, że Twoja mantra zadziała najpóźniej w następnym cyklu :-)

onyxx, z kad jestes? jesli z wa-wy, to mogę polecić rewelacyjną psycholog.

AS, cieszę się, ze poszłaś na zakupy :-). i mam nadzieję, ze obejdzei sie bez łyżeczkowania, i ze tabletki szybko zadziałają. jestes naprawdę dzielną kobietką :-)

młodam, moze ci sie owu przesunęła. możę tak być bez konkretnej przyczyny. albo cykl był bezowulacjny, wtedy przeważnie są dłuższe cykle.

Anulka, wszędzie piszą że wynik poniżej 5 oznacza brak ciąży. u ciebie jest jednak powyżej, więc jest szansa :-). możę być tak, ze owulacja lub zagnieżdżenie było później niż ustawa przewiduje

mnie po ostatniej becie jakoś też zastrój podupadł... heh... a staram się nie łamać. tylko perspektywa kolejnych kilku lat starań troszkę dołuje. no i niby 3 pierwsze cykle po poronieniu są najbardziej płodne... to był mój 2, a w zasadzie jeszcze jest. jak sie już zacznie 3 cykl, to chyba muszę mocniej się modlić :-)
 
Julitko, nie dobijaj. Tomik poezji o kociej dupie wystającej z kuwety... Brzmi... poetycznie. :D I co za rym wyszukany, i wysublimowana składnia... Ach... padam na kolana w samozachwycie. :D jaja sobie robię bo przecież nie będę płakać, do cholery. Bloga? Nawet nie wiem co to takie. :D Z resztą ja nie miewam przemyśleń tylko tak sobie bredzę. Od myślenia robią się zmarchy na czole.
Emy, przepraszam - ja zawsze robię ten błąd i próbuję rozumieć. A co do strategii... Po prostu staram się utrzymać głupawkę i w miarę możności unikać poważnych tematów. Nie bardzo się da, ale...

R. mnie szantażuje - powiedział że jak wcisnę Ctrl alt F4 to dostanę batonika. Świnia.
 
As, trzymam kciukasy, żeby wszystko się dobrze zakończyło, w jak najbardziej optymistyczny sposób dla Twojego zdrówka. tak jak Julitka napisała: Zuch babeczka z Ciebie

Mlodam, u mnie po poronieniu rozjazdów w długości cyklu nie było, były wzorcowo 28-dniowe, ale za to pojawiło się niespotykane wcześniej jednodniowe krwawienie/plamienie kolo 22 dc. Ginka z tym nic nie robiła, bo powiedziała, że pierwsze cykle są na uregulowanie się i wrócenie do normy. Ale jak Cię to niepokoi to może przydałaby się konsultacja z ginem
 
Julitka, Elżbietka, Just dzięki
cykl miałam 41 dni, w 27d.c. prawdopodobnie miałam owulację, bo jajnik mnie napitalał jak szalony, przypadkiem działaliśmy w okolicy ale @ przylazła, więc widoć coś tam nie tak było, albo nie było...
a wizyta po poronieniu oczywiście była, ale bez usg. miałam porobione różne badania, i wsio ok. staram się nie przejmować tym przesunięciem, po @ będę molestować męża ;-)
sama nie wiem, chyba nie będę szaleć i lecieć od razu do gina. po 1 poronieniu miałam jak w zegarku, 1@ po 4 tygodniach a potem cylke 29 dniowe, aż do kolejnej ciąży, znaczy aż bodaj dwa ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mlodam, to że jajnik napierdziela, to uwierz mi nie musi owulki oznaczać.też kiedyś tak myślałam, ale przekonałam się, że jest inaczej jak poszłam dzień później na usg właśnie po to , żeby zobaczyć, czy już po owul i jakie endometrium mam.a tu się okazało, że wsio przede mną, a ten ból może powodować przeciskające się dopiero jajeczko...a usg warto zrobić choćby po to, żeby sprawdzić, czy owulacja wystąpiła i właśnie, czy endo przyrasta, bo jego grubość jest ważna przy zapłodnieniu-jeśli za cienkie, to się jajko nie zagnieździ.jeśli trafiłabyś na owulację, to mogłabyś później policzyć, czy faza lutealna jest wystarczająco długa/min 14 dni/, bo to też ważne.poza tym sprawdzasz, czy jajniki są w "dobrej kondycji", czy nie wystąpiło PCO, co może się zdarzyć po poronieniu.polecam naprawdę!!!
Kłaczku, poeci w swej twórczości obiektem "westchnień"czynią różne dziwadła, toteż kocia kupa, czy d..a nie byłaby niczym wyjątkowym i na pewno znalazłaby swoich zwolenników.przynajmniej bardziej porywająca niż pan cogito;)
 
Do góry