reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Karolciu mam nadzieje, że do poniedziałku @ przyjdzie, kurcze czasem po tych zabiegach różnie przychodzą @, może endo się jeszcze nie odbudowało tak jak powinno? A brzuch cię boli?
 
As podziwiam Twoją decyzję... lepiej dla Twojej macicy, że próbują naturalnie. Po łyżeczkowaniu mogą się zrobić zrosty w macicy ( to jest jakiś zespół... nie pamiętam nazwy) i wtedy nie byłoby raczej szans na zagnieżdżenie. Przytulam i trzymam kciuki za samoistne oczyszczenie.

powtórzyłam sobie hormony tarczycy, wsio ok tylko prolaktyna lekko podwyższona, ale lekko. Czasy krzepnięcia zrobione, gospodarka tłuszczowa, wsio ok. Czekam na wyniki przeciwciał antykardiolipidowych i antykoagulantu tocznia, ale to za jakieś 4-5 tyg. I odliczam dni do stycznia.
 
Anulka i super, trzymam więc kciukaski żeby betka ładnie wzrastała a z nią fasolka :)

Karolcia zatestuj, no chyba ze nie chcesz? Zawsze warto to sprawdzić
 
Anulka198424 - Moje gratulacje! 3 mam za ciebie kciuki i za malutkiego lokatorka;D

Ass- Sciskam mocno. wyobrazam sobie co czujesz ale jestes dzielna i dasz radę.

Ja sama nosilam martwe dzieckood 9 tygodnia do 13 :( Nie mialam zadnych objawow ze cos jest nie tak na dzien przed kolejna wizytą zaczelam krwawic i dalsze wydarzenia juz chyba znacie.

Dziewczyny tak siedzę i myślę. W czasie kiedy zaszlam w ciaze bylam w trakcie kursu prawa jazdy.I zaczynalam przyode z egzaminami. Kazdy egzamin byl to dla mnie okropny stres moge rzecz ze chyba pierwszy taki w zyciu. Przed kazdym nogi skakaly mi jak oszalale a ja cala sie trzeslam z nerow puls to mialam chyba z 200.

I w zwiazku z tym takie moje pytanie w trakcie ciazy zdawalam egzamin 5 razy;/(zdalam za 6 razem 3 tygodnie po poronieniu) za kazdym razem taki stres czy to moglo miec jakis wplyw na to ze ciaża obumarla?
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Ale ostatnio naskrobałyście że trudno nadrobić przepraszam że nie odpiszę każdej z osobna.
Witam wszystkie Aniołkowe mamusie i zapalam dla nich (*)
U mnie na szczęście już wszystko ok torbiel znikła co bardzo mnie cieszy, lekarz do którego teraz poszłam podniósł mnie na duchu więc mam nadzieję że zaświeci dla nas wreszcie słońce i może pojawi się ta upragniona fasolka pozdrawiam Was bardzo serdecznie





 
Do góry