reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Slodziutka ciebie sie nie da kochana zapomniec:-)
ty jestes taki dobry duszek tego forum.
czuje jednak,ze ciaza daje ci sie niezle we znaki,ale przeciez sama kiedys mowilas,ze im gorzej tym lepiej;-)
na pocieszenie ci powiem,ze moja tez do najlatwiejszych nie nalezala,pierwsze 4 msc
koszmar,nawet sie sily cieszyc nie mialam.
potem w/g testu potrojnego wyszlo nam duze prawdopodobienstwo,ze dzidzia chora.
wskazanie do aminopunkcji.rozterka,potem strach oczekiwania.
czekalismy jak na wyrok-i wszystko w normie.

no i co? od 5 msc jestesmy zakochani w tej malej istotce,zawladnela calym domem,
jest cudowna,kochana,przepiekna :-):-):-)

ciesze sie,ze i ty juz za moment bedziesz mamusia.twoja coreczka jest szczesciara,
ze bedzie miala taka mamusie.
trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod:happy:
 
zjola strasznie mi przykro :(
klaczek jak tam twoje staranka??
Karolcia81 super że masz takie podejście na pewno Wam się uda. trzymam kciuki

a u mnie staranka pełną parą :) mam nadzieje że uda się w tym cyklu a jak nie to oczywiście będę próbować do skutku
chociaż chciała bym urodzić w sierpniu
moj synek jest z sierpnia mój aniołek również z sierpnia to tak by wypadało że kolejne też chce w sierpniu
ale zobaczymy juz nie ważne kiedy byle zdrowe.
pozdrawiam poniedziałkowo
 
Karollcia nie ma co patrzeć na terminy. Mój aniołeczek miał się urodzić w dniu urodzin mojego męża! Pięknie by było ale nic z tego. Tak jak piszesz, nie ważne kiedy byle zdrowe. Trzymam kciuki za staranka.
 
witam poniedzialkowo!rowniez dolanczam sie do starajacych sie, mam nadzieje ze nam sie uda. Ja akurat bede w polsce z mezem nie beda latwe te staranka ale nie chce stracic szansy. teraz mam pojedyncze krwawienie, ale to jeszcze nie @, ale watpie abym byla w ciazy bo mam niska temperature, zatem czekam z niecierpliwoscia za rozkrecenie sie jej.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie...
ja palnowo zaczynam staranka w grudniu....ale to juz tak z pilnowaniem terminu owulki....bo tak to już się czasem bez mundurka bzykniemy....ale wiem, że to stanowczo za wcześnie...
przy pierwszej fasolce...tez planowałam, że fajnie na wiosne, albo późna zimą....a że nie chce w lato chodzić z brzuchem...nawet się dwa miesiące wstrzymalismy ze starankami , żeby wiosną było rozwiązanie....i tp. a teraz to nam to jest zupełnie obojetne, kiedy...byle było moje słoneczko kochane....zdrowe...i byle było....
tak samo jak bradzo chciałam zawsze dziewczynkę...śmiałam się, że jak będzie siusiak to go oddam....dziś mi za to wstyd....i dzisiaj chcę dzidziusia...zdrowego i...byle był!

miłego dnia....
 
Ostatnia edycja:
Karolcia- w grudniu MUSI się udać i z całego serducha życzę Ci, abyś ciążę przechodziła przez 9 nudnych miesięcy!!!
Podziwiam Cię, naprawdę...
Nie wiem czy ja dałabym radę...
Co do płci, to racja byle by BYŁO i było zdrowe nie ważnie czy chłopiec czy dziewczynka...



Co do terminów porodu, to ciekawe, bo teraz Maluszka mam urodzić z początkiem maja...
A z początkiem maja 2009 zaszłam w ciążę z Maciusiem...
Czy to tylko zbieg okoliczności:confused:
Nie wydaje mi się... Coś w tym musi być:zawstydzona/y:
 
cześć

As trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę!!!

Aneczkab, ja miałam też po zabiegu unidox, mi pomógł, więc myślę, że tobie też :)

Aga, Karollcia trzymam kciuki za wasze już rozpoczęte starania :)

Karolciu ty moja kochana ja ci zawsze kibicuję i cieszę się, że zaczniemy starania w tym samym miesiacu :) wierzę, ze wam się szybko uda, jakoś tak czuję :) ja za to chciałam chłopczyka zawsze, ale po tylu przejściach myślę podobnie wszystko jedno jaki ktoś byle zdrowy :)

Ewcia
za ciebie też słońce trzymam kciuki, żeby każdy dzień ciąży był wspaniały :) ty też jesteś silna!!!
 
Wiadomość od As.....

już nic z tego raczej nie będzie...beta spadła...

As czeka teraz na decyzje odnośnie zabiegu, ale chyba lekarze czekają, aż sie samo zacznie coś dziać...aż zacznie plamić....

powiem Wam, że jest podłmana...żal mi jej bardzo....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry