reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
no właśnie teraz do mnie dopiero dociera ANIOŁKÓW ..........ja chce umrzeć !!!!!!!!!!!!!!!! ja chce do nich.................nienawidze swojego życia
 
cześć Dziewczyny...

Nie wiem czy jeszcze o mnie pamiętacie... Melduję, że wróciłam z wakacji... Oby to okazały się owocne wakacje :-).. No i od razu taka wiadomość, że kolejna dziewczyna straciła swojego skarba.. Jeszcze Was nie doczytałam i tak się zastanawiam czy wydarzyło się coś bardzo szczególnego.. Czy któraś zobaczyła upragnione krechy? Napiszcie, bo nie wiem czy nadrobie.. Mam nadzieję, że więcej tragedii nie było...
 
reklama
dziekuję wszystkim ale aniunnia dla mnie już miało zaświecić słoneczko po Julci teraz już za późno ............jestem zbombardowana fizycznie i psychicznie drażni mnie wszystko jestem tak wk.............. na cały świat że teraz nie dziwwię sie że ludzie sami z niego odchodzą
 
Do góry