reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Słoneczko -przytulam i zapalam światełko(*) , wskazaniem do badań np. tarczycy i hormonów są nieregularne cykle, plamienia ,ale nie zawsze takie objawy występują, napewno warto zrobić wymaz na chlamydie ,ureaplasme,mykoplasme,opryszczke, u mnie np wyszła ureaplasma, z krwi można zrobić cytomegalie, toksoplazmoze ja uważam ,że warto, mi też lekarz tak mówił ja zrobiłam badania prywatnie na własną ręke i prawdopodobnie ureaplasma spoodowała infekcje ,a infekcja poronienie u mnie nie było plamień ,nie zdążyłam na pierwsze usg:-( wystąpiła gorączka , a następnego dnia krwotok i mnóstwo skrzepów:-( , zabieg miałam ,ale i tak oczyszczałam sie 3 tygodnie, lekarz powiedział "infekcja" "zdarza sie ,ale to przypadek nie ma co badać", kurcze jak infekcja to coś ją wywołało chyba ehh szkoda słów:no:dlatego nie warto słuchać lekarzy przynajmniej kiedy tak mówią ,że" prawdopodobnie", lepiej w pore odkryć przyczynę niż po 3 poronieniach żałować ,że się jej wcześniej nie szukało.
 
Hejka dziewczyny chyba mam problem:/ nie mam okresu spoznia sie 6 dni boje sie testu zrobic co wyjdzie kurcze w sierpniu mialam normalnie a z mezem staralismy sie w lipcu czy jest mozliwe zebym byla w ciazy?? wspomne ze mam wstet do wedlin sam zapach to mnie ciagnie, ciagle do kibla latam siusiu ahh co tu robic??ratujcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka dziewczyny chyba mam problem:/ nie mam okresu spoznia sie 6 dni boje sie testu zrobic co wyjdzie kurcze w sierpniu mialam normalnie a z mezem staralismy sie w lipcu czy jest mozliwe zebym byla w ciazy?? wspomne ze mam wstet do wedlin sam zapach to mnie ciagnie, ciagle do kibla latam siusiu ahh co tu robic??ratujcie

Anulko to zrób test i wszystko będzie jasne!!!!!!!
 
Jeden gin mówił mi że nie trzeba robić żadnych badan tak sie zdarzyło bo była wada jak to stwierdzil natura sama robi selekcje i najsłabsze zostaje usunięte i tak tez zrobil mój organizm . Powiedział że lepiej że tak sie stało aniżeli dziecko miało by się urodzic z jakąs powarzna wadą i z kolejna ciąża poczekac 6 miesięcy!!!!! moja ostatnia gin która to zauważyła powiedziala mi żebym poczekała do pierwszej @ i jesli po niej czuje sie gotowa fizycznie i psyhiczne to mam działac powiedziała tez ze to poronienie nie bedzie miało wpływu na koleną ciąże i komu tu wierzyc!!!!

Ja czytałam tylu opiń na ten temat-poprostu myśle że to zależy tylko od nas jeśli jesteś gotowa psychicznie i oczywiście fizycznie to nie masz na co czekac-takie jest moje zdanie.Ja teraz mam wizyte u gin.w poniedziałekjesli mi powie że fizycznie jest ze mną ok.to ja staram sie po pierwszej@...
 
witam wszystkie Aniołkowe mamusie Nikt pewnie mnie nie pamieta ja pojawiłam się tutaj w lutym kiedy to straciliśmy Julcie 24 tc którą cieszyliśmy sie tylko 2 dni. Dziś jestem ponownie tu i znowu złe wieści STRATA DZIDZI w 17 tc . Miałam nadzięję że będzie inaczej udało się mnie zaszyć chociaż pęcherz płodowy był już w pochwie i dwa dni później 40 st gorączka i .............. nie mam siły cierpię dzis podwójnie bo wszystko wróciło no i jeszcze fizycznie jestem wyczerpana. Boże dlaczego?
 
reklama
Do góry