reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zjola to jak każdy bocian podrzuci po jednym to hohoho!!! trzymam kciuki -przecież wiesz że na ccp się hurtem zachodzi!!!!!!1

Ja się witam i poczytam co u Was

Mam nadzieję ze tylko na dobre wieści:)

Saabrina dla Aniołka zapalam światełko... Obserwuj siebie wieczorem mierz temperaturę i jeśi będzie podwyższona jedź do lekarza
 
reklama
Witajcie babeczki
Jestem już wykończona tym upałem czuję się dobrze tylko sił coraz mniej i coraz więcej muszę odpoczywać ale dam rade niech dzidziuś siedzi do samego końca coraz większe harce urządza w brzuchu chwilami aż boli Kuba był dużo spokojniejszy.
13x13 czytałam na wieściach i Twoja Alicja grzeczniutka jest Kubuś był też taki też urodzony w kwietniu i też w niedzielę ciekawe jakie są listopadowe dzieci coś czuje że drugie odkuje sobie za to że pierwsze było grzeczniutkie
Dla nowych mamuś nudnej spokojnej ciąży
Witam nową aniołkową mamusię światełko dla aniołka
 
Ostatnia edycja:
W13x13 czytałam na wieściach i Twoja Alicja grzeczniutka jest Kubuś był też taki też urodzony w kwietniu i też w niedzielę ciekawe jakie są listopadowe dzieci coś czuje że drugie odkuje sobie za to że pierwsze było grzeczniutkie

Ech Wandzia miała być listopadowa.... gdyby była wiedziałabym coś o tym... ale wtedy nie miałabym kwietnióweczki...
Kwietniowe są faktycznie złote:D
 
witam was wszystkie bardzo poniedzialkowo w te piekne popoludnie :-)


Gratuluje nowych fasolek :-) jankesowa i karolcia gratuyluje wam i wszystkim innym co ujrzaly na tescie dwie kreski :-)

i witam nowe aniolkowe mamusie.. swiatelko dla was [*]
 
Ostatnia edycja:
Ssabrinaa a badania jakieś kazali Ci zrobić? byłabyś spokojniejsza. chociaż te podstawowe warto zrobić przed starankami mimo wszystko.
Zjola no na szczęście suwak mknie,a Juluś właśnie w brzuszku przed chwilka dokazywał:)uwielbiam to.niech siedzi do terminu,mam nadzieję ,że się uda,już coraz bliżej w koncu.a Ciebie czemu tak długo nie było?wakacje czy przerwa od forum.na pawno zaraz bedzie kolejny rzut fasolek i dołączysz do ciężarówek:)
Maruszka mam nadzieję,że z dziadkiem nic poważnego .a co do pisania,ja też nie mam o cyzm a piszę:) i mam nadzieję,że studia kolejne pozwolą Ci znaleźć fajną pracę
Niucha no upały okropne:(
 
ola** nic nie kazali mi robić,pytałam się właśnie ich o jakieś badania to powiedziała mi że to jest pierwsze poronienie i nie trzeba a że moja pierwsza ciąża (6lat temu) zakończyła się dobrze i przebiegała prawidłowo to nie musze na razie robić żadnych badań.Zdziwiłam się no ale jakbym chciała jakieś robić badania to jakie??
Miłego popołudnia wam życzę.
 
Witajcie kochane. Wróciłam z pracy zapędzona jak koń. @ przeszła w, nie było jej 1 dzień i noc i dziś uderzyła ze zdwojoną siłą.
aniunnia Nie wiem czy to szybko, bo słyszałam od wieli dziewczyn, ze mogły po pierwszej @.Może to zależy od wielu czynników. Ja juz po pierwszej wizycie słyszałam, ze slicznie sie goi, i potem gin zdecydował, ze już. Myslę, ze zalezy to tez od gina, niektórzy maja po prostu utarte zasady. Mi pozwoliło dwóch różnych, więc jestem spokojna. Łykam witaminki i kwas foliowy i magnez i oby było dobrze. Za ciebie tez trzymam&&&&&&&&&&&&&&&.:-)
 
Wisieńka to ja Ci przesyłam fludki ciążowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~i wszystkie bociany co latały koło mnie
a ja po drzemce popołudniowej powoli piorę ciuszki do dzidziusia bo póżniej nie będzie już takiego słońca
Miłego popołudnia dla wszystkich
 
niucha dzieki. Och widzę, ze ty już ciężarówka pełną parą. Gratki kochana łapię fluidki wszystkie co do jednego. W którym cyklu udało Ci się zaść po stracie?? I kiedy próbowaliście?
 
reklama
Wisienka cieszę się, że przyszła ta Twoja upragniona @. Trzymam kciuczki za staranka
Olu ja to nie ma o czym pisać ale Ty?. A objawy ciążowe, UGS, wizyty u gina i wiele wiele różnych rzeczy dotyczących babaska.
Inne dziewczynki to piszą o starankach a ja. To nawet o tym nie mogę pisac. Bo niby z kim mam sie starać jak chłopa nie ma w domu. Przyjeżdża jak mam @ albo jestem przed parę dni i co i nic. Teraz bedzie dopiero 4 września to będzie mój 18 dc no chyba, że @ się opóźni. Bo jak nie to co? to nic :-) Dobrze, że przynajmniej poczucie humoru mnie nie opuszcza :-) :-) :-)
 
Do góry