reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wisieńka ja dostałam dwie @ po łyżeczkowaniu trzeciej juz nie było chociaż lekarz kazał odczekać trzy cykle nie zabezpieczaliśmy się bo o poprzednią ciążę staraliśmy się ponad 2 lata więc byłam pewna że teraz też tak będzie a tu niespodzianka i to bardzo miła a teraz maleństwo szaleje w brzuszku i jestem pełna dobrych myśli kompletuję ciuszki do maluszka wózek mam zaklepany u sąsiadki tylko łóżeczko jeszcze potrzebne Tobie kochana życzę i wszystkim staraczką szybciutkiego zaciązenia
 
reklama
Muszę Wam to powiedzieć!

Dzisiaj dostałam pierwsze prawdziwe kopniaczki!!!

Leżałam na łóżku z ręką na brzuszku i poczułam na ręce 3 kopniaczki!!!

Popłakałam się ze szczęścia!!!
 
ola PM - cudnie...gratuluje...pierwszych kopniaków....to musi być cudne uczucie...

dziewczyny a ja znowu panikuje.....przestały mnie boleć piersi i tak jakby sflaczały!!!
staram się odganiać czarne myśli....ale się wystraszyłam.
 
Czesc dziewczynki:-)

Olciu Pm gratulacje!!!Wiem jakie to niesamowite uczucie poczuc te pierwsze kopniaczki.To naprawde cos wspanialego.

Wisienka kochana Ty niedlugo zacznij dzialac i ja juz trzymam kciuki aby Ci sie udalo...:-)

Karolcia zaraz tam do Ciebie przyjde i dostaniesz po pupie...Co to znowu za mysli...Kazda ciaza jest inna i nie zawsze musisz miec jakies wyrazne objawy...Ja w ciazy ani razu nie wymiotowalam...Na poczatku bylam nie co wiecej spiaca i mialam wstret do jedzenia ale pozniej mi to wszystko minelo i bylo zero jakichkolwiek objawow...No a teraz jej Julencja:-)
Glowa do gory i postaraj sie nie miec czarnych mysli.


Milego wieczorku
 
Maruszka u mnie objawów ciążowych nadal brak:) tylko brzuch coraz większy,ja cięższa i coś mi co jakis czas w brzuchu się wierci:)
Ola pm wspaniałe to fakt:) ja to za każdym razem zachwycam się jak poczuję
 
Witam Was Kochane! Wszystkie, bez wyjątku, również wszystki nowe Aniołkowe Mamy i staraczki i Mamy tulące swoje maleństwa w ramionach! Nie było mnie 2 tyg i nie wiem ile czasu zejdzie mi nadrabianie waszych wpisów, a jest co nadrabiać, zdecydowanie :-D. Ale zanim nadrobię to po krótce opiszę co u mnie. Otóż kilka dni temu wróciłam z pielgrzymki po Włoszech :tak: Było bosko ;-) Wielerzeczy przemyślałam, wiele rzeczy zrozumiałam... Podobnie mój mąż... Stęskniliśmy się za sobą strasznie. 9 dni rozłąki to dużo, ale dobrze nam zrobiło. Dlatego między innymi nie mogłam wcześniej wpaść na forum, bo nie możemy się sobą nacieszyć...:-D:tak::-) jeśli wiecie o co chodzi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. I wiecie co? Usłyszałam od mojego P, że bardzo mnie kocha i że chce mieć ze mną dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet rzucil palenie, bierze witaminki!!!!! Wcześniej to było dla niego jakby z przymusu, a teraz sam z siebie wyszedł z inicjatywą!!!!!!! Powiedział, że damy sobie czas do końca roku i jeśli się nie uda, to będziemy dalej szukać pomocy!!!!! Jestem TAAAAAKA SZCZĘŚLIWA!!!!!! Nasze małżeństwo ostatnimi czasy wisiało na włosku, a teraz jest sielankowo:-) Mam nadzieje, że to nie bańka mydlana :sorry:
Myślałam o Was Babeczki! Pozdrawiam cieplutko i zabieram się za doczytywanie!
 
Dziewuszki dzieki za powinszowania. Faktycznie ta @ bolesna. Niech sobie będzie jaka chce dobrze, ze jest. Teraz juz czuję sie lepiej wiedząc, ze możemy zacząc nową nadzieję.
niucha dzieki za odpowiedz, mam nadzieję, ze zaciążę tak szybko jak ty
ola pm pie4kne uczucie. Ciesze sie razem z Tobą kochana.
My od jutra na mieszkaniu u sister teściowej. Mam nadzieję, ze to juz ostatnia przeprowadzka i że nastepne będzie juz nasze własne.
No ja do łózeczka. Miłych snów kochane, dobrej nocki papapapa
 
reklama
Witam ponownie! Doczytałam wszystko! Emocji było duzo, popłakalam się ze smutku i szczęścia! A na koniec, kiedy juz przygotowałam całą odpowiedź dla każdej z Was i trudne wyznanie na końcu i nacisnęłam przycisk, żeby wysłać widomość - wszystko zniknęło. I znów się popłakałam i wściekłam. Zatem teraz niestety, ale odpiszę w skrócie :-:)-:)-(

AS76, bardzo, bardzo Ci współczuję i podziwiam! Ja tez wyruszyłam na pielgrzymkę w intencji mojego Tatusia,ale równiez w drugiej ważnej intencji, takiej jak Twoja, jak nas wszystich na forum, aby Bóg obdarzył nas upragnionymi zdrowymi maleństwami... To dodało mi siły...

Zapalam (*) dla Aniołków i witam nowe Aniołkowe Mamy. Strasznie dużo nas tu przybywa i nie umiem się z tym pogodzić...

Lilijanko, gratuluję MAMUŚKO!!!! Będziesz super mamą! :-)

Kasiakz, Tobie również serdeczne gratulacje córuni!!!:-D

Jankesowa, możesz nie wierzyc, ale często o Tobie myślałam. O Tobie i Zjoli i czułam, że jak wrócę, to znajdę na forum dobre wieści! Gratuluję Ci z całego serducha i trzymam kciuki. A Zjoli, sobie i pozostałym staraczkom życzę spełnienia największego marzenia. Do nas tez uśmiechnie się szczęście. Musi być dobrze! O to się modliłam dla nas...

Kłaczku, o Tobie tez pamiętałam! I może się powtórzę, ale uwielbiam Twoje posty. Słowami potrafisz nieźle dać w dupkę, i potrafisz naprowadzić myśli na wlaściwy kierunek. Dziękuję, że jesteś na forum :tak:

Agnieszka, dziękuję Ci bardzo!

OlaPM, cudownie!:-) Może tancerz Ci rośnie?

Teraz czas na moją trudną decyzję... Czytając Wasze posty doszłam do wniosku, że chyba jest jeszcze za wcześnie dla mnie na powrót na forum... Mam nadzieję, że nie zrozumiecie mnie źle, ale te emocje, które wydawały mi się po pielgrzymce jakoś ustabilizowane, ułożone, teraz na nowo się rozchiwały i nie wiem, czy dam radę sobie z niektórymi z nich poradzić... Będę zaglądać na forum, ale nie tak często, nie codziennie... Proszę o zrozumienie... Przepraszam... Trzymam za Was wszystkie kciuki &&&&&
Dobranoc
 
Do góry