reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Olu co u mnie ogólnie to nie mam nic ciekawego o sobie do napisania. A tak nie ogólnie to podjęłam walke ze swoimi zbędnymi kilogramami. I nawet udało mi sie troche zrzucić. Ale od dwóch tygodni znowu zaczęłam jeść moją ulubioną niezdrową żywność. Ale od jutro dość. Od jutro witaj zdrowa żywność i regeuarne posiłki. Wiesz musze zająć moją główkę czymś innym niż tylko liczeniem płodnośći i niepłodności :-)
 
reklama
Hej dziewczyny,

jankesowa - trzymam kciuki zeby @ ine przyszla. Ja jak bylam w ciazy w dniu @ mialam takie dziwne "ciagniecie" w dole brzucha. Wiec moze sie udalo

U mnie piekna pogoda, opalalam sie dzisaj na sloneczku:) Mi akurat wypadaja teraz dni plodne, bardzo chcialabym jak najszybciej zajsc znowu w ciaze. No cuz, co ma byc to bedzie...

Milego wieczorku
 
ola twój suwaczek też szybciutko mknie i niech tak szybko nam leci do samego porodu

lilijanna ja też się bardzo cieszę i chwilami nie wierzę że tak szybko ten czas leci

kobietka jasne że będę chciała znać płeć mam nadzieję że będzie dziewczynka bo chłopca już mam ale zobaczymy a wam od razu się pochwalę jak mogłabym inaczej, teraz wizytę mam 14 czerwca to może już coś zobaczymy chyba że dzidza uparta będzie
U mnie dzisiaj piękna pogoda więc cały czas na dworku byłam
Miłego wieczoru wszystkim życzę
 
Maruszka ja podjełam walkę zaczęłam biegać:)ale nie trwało to długo bo bobas się pojawił,więc mam nadmiar również ale cóż:)
życzę w takim razie mniej myślenia o płodnych dniach...podpowiem ,że u mnie żadna z ciąż w płodne nie była:) a ta to już w ogóle bez okresu od stycznia:)więc żyj normalnie a bocian sam się upoluje!!! i na pewno dużo szybciej niż jak będziesz myślała,ja jak myślałam to @ się pozbyłam nei z poewodu ciąży,a jak olałam to mimo jej braku bobas się pojawił:) ciąża to nei matematyka:)

Niucha zleci szybko ,ja to tak sobie stawiam ,że oby do 15go tygodnia potem do 30tygodnia,a potem już może będę spokojna
 
Witam wieczora pora

Nie nadrobie zaległosci.... cosik przed snem naskrobie by nie bylo ze o Was nie pamietam
Zapalam swiatełko dla nowych aniołków....Na styczniówkach dziewczyna poronila (*).....Az smutno sie robi jak sie czyta cos takiego.:-(

Dla staraczek zycze jak najszybszego poczecia :)A po suwaczkach widac ze niektórzy zaczynaja działac od czerwca :tak:

No cóz ja znikam , trzeba sie wyspac, jutro praca potem urodziny Dopiero w niedziele wypoczne wiec moze sie odezwe.
Mam nadzieje ze pogoda przez weekend bedzie taka jak dzisiaj Bo u nas slonce dzis swieciło, prawie zapomniałam przez ten deszcz jak pieknie wyglada błekitne niebo, biale chmurki i słonce :-)

Co u mnie mdli mnie ale jakos sobie radze, na styczniówka poradzili zeby mandarynki przed snem zjesc ale dzis nie umialam nigdzie ich kupic. Wyniki odebralam chyba sa dobre lekarzem nie jestem ale od czego ma sie net. W poniedziałek do lekarza ide a w czwartek usg.
No nic mykam bo cos buzia mi sie za szeroko otwiera, czas chyba na nyny

Takze znikam kazdej z osobna zycze wiary i nadzieii a poza tym wspaniałych uroczych snów i Miłego weekendu
Dobranoc ;-)
 
Poprosiłam dziś moją siostrą, żeby weszła do szpitala w poniedziałek, zgodziła się i może będę miała już te wyniki.
lena_83 - to działaj! :-D może się uda:tak: :tak:
A w ogóle to ciekawe, że jak ktoś się bardzo stara i chce mieć dzidziusia to często trzeba długo czekać, a niektórym zdarzy się nie zabezpieczyć i akurat tak trafia, że już jest maluszek.
 
ola** mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu bo pasowałoby mi jeszcze parę kilo zgubić. Za dwa tygodnie mam wesele więc.... No ja myśle, że bocian w końcu i do mnie przyfrunie:-)
lena_83 - trzymam kciuksy żeby się udało
naddlie rzeczywiście tak jest, że jak ktoś chce to nie może a jak ktoś nie chce to ma dzidziusi. Dziwne ale prawdziwe:-)
Spokojnej nocki dla wszystkich;-)
 
witam kochane
melduje że istnieję
miałam takie plany wobec bb ze zasiąde i każdej odpisze ale nie dam rady
w każdym razie w skrócie i o sobie
@ sobie poszla więc pewnie w przyszłym tygodniu czeka mnie spotkanie z ginem
Wercia przeszczęśliwa "Viki" czyli nasza mała kotka od wczoraj jest już z nami i powoli sie aklimatyzuje
tylko raz nam siknęła akurat na posciel Werci ale już ładnie biega do kuwetki
zmykam bo padam na pyszczysko za dużo na powietrzu byłam i spać się chce
ściskam Was moje kochane
 
Muszę się z kimś podzielić tym... mam uczucie jakbym była w ciąży... wiem, że to teraz praktycznie niemożliwe, ale naprawdę mam takie przeczucie, zupełnie jak poprzednim razem. powinnam mieć już następną @ ale ja przed ciążą miałam bardzo nieregularne cykle więc to żadna wskazówka w moim przypadku. No i korzystamy z zabezpieczenia jakim jest "refleks" mojego chłopaka (zanim zacznę brać anty, bo teraz chcemy poczekać trochę), ale to przecież nie jest taka pewna metoda. I w brzuchu czuję takie chlupotanie, jakby wody się tam zbierały, jak wtedy. Wiem, że test by wyjaśnił jak to ze mną jest, ale jakoś tak boję się go zrobić. Bo zobaczę jedną kreseczkę i załamanie, a zobaczę dwie... dziś mój chłopak powiedział, że nie chce więcej dzieci bo się boi teraz. Nie rozmawiałam z nim więcej na ten temat bo to było tak w drodze, a ja potrzebuje spokoju do takich rozmów. A ja właśnie teraz zrozumiałam, że bardzo, bardzo chce dziecka...
 
reklama
witam
NADDIE ja bym zrobiła test jesli będzie negatywny będzie przykro to oczywiste ale jesli pozytywny to chyba powinnas szybciutko biec do gina

PATI pomocy Vika wczoraj korzystała z kuwety myslałam że mamy madrą kotkę a w nocy znowu zasikała Werci pościel, co robić?

milutkiej sobotki dziewczynki
ja zaraz idę na cmentarz i do gościa od pomnika bo już mnie wkurza że on się nie odzywa i nic nie robi
 
Do góry