reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć przepraszam że tylko o sobie ale doła mam i czasu nie mam .@ jeszcze nie przyszła ale zrobiłam test i niestety tylko jedna kreseczka...:no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ehhh znowu sie zawiodłam najbardziej to boję się że to znowu będzie trwało ponad pół roku :eek::no::-:)-:)-:)-:)-(

Ja też się starałam długo, bo 11 miesięcy! I znowu się boje, że będzie powtórka z rozrywki.
Któraś z babeczek pytała się, czy warto zbadać męża i jego żołnierzyki? Pewnie, że warto. U mnie okazało się, że to tylko wina leniwych żołnierzyków! Po tabletkach na poprawę ruchliwości po dwóch tygodniach zaszłam w ciążę!

A co do trzymania testów z poprzedniej ciąży. Ja też w kopercie mam kartę ciąży dwa zdjęcia z USG i testy, bo to jedyne, co zostało mi po moim aniołku. To pamiątka i jedyne jego wizerunki! Nigdy tego nie wyrzucę. Uważam, ze to normalne. W końcu to moje dziecko!

Pozdrawiam Was wszystkie. Mam urwanie głowy, bo mój M jutro organizuje urodziny, a jeszcze dzisiaj odwiedziła nas teściowa!

Aga prześliczna ta Twoja córcia! Pozdrowionka


Wczoraj minęły 3 miesiące od odejścia mojego Aniołka (*):sad:
 
reklama
Jankesowa szkoda ze test wyszedl negatywnie ale jezeli nie ma @ to jeszcze szanse sa:-) glowka do gory kochana;-)
Aga gratulacje sliczna jest twoja coreczka!!!!:-) I oby wiecej takich zdjec na naszym forum sie pojawialo:-D:-D:-D
Zjola przytulam mocno i trzymam kciuki aby tym razem poszlo o wiele szybciej:-)

A u mnie ladniutki dzien slonce swieci bylam juz z pieskiem na dluuugim spacerku a teraz pora na odpoczynek;-) i poczytanie forum:-). Dlamnie karte ciazy oddali a testy niestety wyrzucilam zaraz po stracie maluszka a teraz tego zaluje...
 
Witam Was kochaniutkie w ten deszczowy dzionek. Obiadek ugotowany więc zabieram się za czytanie ale zupełnie nie wiem od której strony mam zacząć nadrabianie zaległości:-)
 
Mnie się niby co w brzuchu dzieje jak na @ niby ale potem nic... dziwne to wszystko.. u nas dziś słońce świeci na całego więc pewnie burza przyjdzie znając życie... a jak już ma @ przyleźć to niech przyłazi i spada jak najszybciej...

dziewczyny dziękuję wam za wsparcie co ja bym bez was zrobiła... chyba sznurek i na strych... jesteście niezastąpione :tak::tak::tak:
 
Witajcie zacznę od nowej mamusi:

Naddie- ja bardzo żałuję ,że posłuchałam poprzedniego lekarza i nie robiłam badanek , bo tu na forum znalazłam wiele rad i za nimi poszłam poczytałam co warto zbadać i najprawdopodobniej przyczyną była bakteria, którą już szczęśliwie wyleczyłam jeszcze wyniki M zostały do odebrania, wyczytałam ,że nie leczenie tego ustrojstwa powoduje nawracające poronienia, przedwczesne porody, pęknięcie błon płodowych i wiele innych paskudnych powikłań, uważam ,że jak najbardziej warto odebrać wyniki histo ja takich nie miałam bo trafiłam na złego lekarza ,ale to dłuższa historia, obecny lekarz dobrze mnie pokierował i jestem na dobrej drodze do zielonego światełka dla staranek.
Histopatologia pozwala np wykryć czy był stan zapalany bo jeślu był to znaczy jakiś czynnik spowodował zapalenie i wtedy można sie zorientować w jakim kierunku sie badać.Przytulam kochana jeszcze raz.

Ewcia bardzo sie cieszę ,że wszystko ruszyło z kopyta i trzymam kciuki.

Maruszka - mojego M nabyłam u brata pracowali razem w cukierni co wyjaśnia zapał do pieczenia , M potrafi piec ciasta, torty i robić np torciki bezowe, jak sie spotykaliśmy to przywoził mi takie w kształcie serduszek:tak:, potem z powodów zdrowotnych został kierowcą bo mu mąki w cukierni nie służyły, a teraz awansował jestem ciekawa czy poprawi sie sytuacja wypłatowa, mam taką nadzieję bo zimą jest strasznie krucho , nie ma zbytu na napoje bo M pracuje w hurtowni piwa i napoi.

Jankesowa co ty gadasz nadzieja umiera ostatnia;-), ja robiłam test w terminie @ bo niby objawy na @ były ,ale coś mi nie pasowało test pokazał jedną kreseczkę, ale mi dalej coś nie grało po tygodniu dopiero testy zaczęły cokolwiek pokazywać:tak:,a brzuch ćmił do samego końca jak na@. Więc wiesz wszystko jest możliwe.

Just jak samopoczucie nóżki nie puchną za bardzo?
Kasikz jak tam sie czujesz mam nadzieję ,że odpoczywasz jak najwięcej:tak:.
Niucha- to super ,że wróciła Ci odwaga i dolegliwości ustąpiły, to już prawie 15 tydzień, nieługo może okaże sie jaka jest płeć , będziesz chciała wiedzieć, a jeśli tak to pochwalisz sie nam????????:tak:
Zjola- przytulam.:-(

A mnie odwiedziła siostra ,która ma już 3 letniego malucha, i tak od słowa do słowa chyba wychodzi ,że obie za rok będziemy sie starały :-).
Wczoraj wpadłam w "panike" wbiegłam do pokoju tam siedział M i mówie :
"jak nie zaczniemy sie niedługo rozmnażać to nie zdąże dorabiać sie potem emerytury!"
na co M
"to co już robimy?:-);-)"
,ale ja mam @:sorry2:, a tak na poważnie to trzymamy sie suwaczka kolejna wiosna to będzie dzwonek do działania,poprzednio stosowaliśmy metode na wyskok i nawet to nie przeszkodziło fasolce więc chyba M ma mocną ekipę , nie palił nigdy ,a jeśli pije coś to najczęściej piwko ,ale i tak go namówiłam ,że przez 3 miesiące przed wywaleniem gumek i "totalną orgią":cool2: ja biorę folik ,a M coś na żołnieżyki:tak:

 
Witam ,
Aga34-cieszę się że napisałaś do nas:-) , dzięki! Gloria cudna , gratuluje serdecznie ! A jak ty się czujesz po wszystkim ? jak świeżo upieczony tata? i babcie? teściowa wreszcie zadowolona?
She - Asiu współczuje sytuacji z Ex twojego partnera. Takie związki z psychicznymi Exami w tle są trudne i wiele trzeba, żeby żyć we względnym spokoju. Też jestem taką EX chociaż w innej wersji chyba , bo nie mam żadnych rządań , dziewczynki dostają po 300zł alimentów i w zasadzie to tyle. On jest za granicą , ale jak przyjeżdża to stale mamy jakieś jazdy z jego strony - teraz nie dołożył się do stoju komunijnego i straszy obniżeniem alimentów bo dzieciak mu się urodzi niedługo.
Powiem Ci tak , ślub zawsze można wziąć , miłość miłością a ty zrób tak żeby tobie i Emi było dobrze. Z tego co piszesz to on dużo daje dziecku , nie ulegajcie jej kaprysom , musicie się w końcu postawić bo wam wejdzie na głowę , i tak ją nauczycie. Oboje maja te same prawa i obowiązki. Mam pytanie , dlaczego chłopiec nie spędza czasu u Was , tylko osobno z ojcem? Przecież musicie małego przyzwyczaić do tego że jesteście razem i niedługo będzie dziecko. A jak juz się urodzi Emi to dalej te weekendy z synem będą osobno? Asiu to się nie sprawdzi.
Mam nadzieje że cię niczym nie uraziłam , jak nie chcesz to mi nie odpisuj , ale chciałabym żebyś podjęła dobrą decyzję. Sciskam cię mocno!
 
Kobietko, oj nogi powoli zaczynają się rozkręcać w puchnięciu ;-) tak teraz pomyślałam, że zdziwi się w poniedziałek ginka jak będę próbowała zarzucić takie słoniowate nóżki na te podnóżki przy fotelu ;-)
 
reklama
Ola mi wyszła ureaplasma i robiłam z wymazu testem urogin.
Braliśmy jeden antybiotyk przez 10 dni i wygląda na to ,że sie udało:-)mam nadzieje ,że wynik M będzie taki sam jak mój czyli ,że nie wykryto tego paskudztwa będe dzwoniła w sprawie wyniku w czwartek.
W sumie na badania wydałam już 1000zł.:szok:

Just oj biedactwo , ale już niedługo w sumie nie znasz dnia ani godziny ,a jeśli mogę spytać to co trzeba pakować do torby z takich niezbędnych rzeczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry