reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was dziewczyny, ja mam dzis kiepski humor wszystko znowu mnie dobija i sama wbijam sobie kolejny nóż w serce...jankesowa Ty wiesz o czym pisze.....dół jak .....jestem stara, brzydka i wogóle do niczego.....mam juz wszystkiego dość i chyba nie jestem wam tu potrzebna...
 
reklama
ONAXXX a wziął Cię kiedyś gdzieś ktoś przez kolano przelożył i na goły tyłek klapsa dał
kochana nawet tak nie pisz
jaka stara jaka brzydka jakie dość a tego ostatniego to nawet nie napisze
słonko moje każdy ma gorsze dni
ja się ostatnio bardzo rzadko odzywam myslałam że już moge że dam radę ale jeszcze chyba za wcześnie
staram się ale na to potrzeba czasu
główka do góry
 
onaxx dawaj dupsko no ch** takie rzeczy mi pisać...:szok::eek:ale już mi.... do pionu cie ktoś musi postawić.. Ksieńko masz racje zlać dooope do mało powiedziane
 
kaska napisalam ci na priva ;-)

skasowałam posta bo nie bede tu wywolywac kłótni bo widze ze juz się zaczeło
 
Ostatnia edycja:
Zdjęcie0197.jpgZdjęcie0214.jpgZdjęcie0215.jpgZdjęcie0184.jpgZobacz załącznik 252954Witam dziewczynki , ja tylko na chwilkę wpadłam przesłać Wam kilka fotek i uciekam bo mała ma dziś wyjątkowego focha i nie śpi. Najchętniej wisiałaby dziś cały dzień na cycu a teraz ogląda z moim P. film. Całuski i kolorowych snów.
 
no nareszcie fotki
ale fajny grubasek hihi bez urazy ;-) super malutka widac ze lubi cycuszka :-) pożycz jej smacznego od e-ciotki
 
reklama
Witam Was babeczki niedzielnie i pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna :-D
Nie pisałam prawie przez 2 dni, bo mam w domu urwanie głowy!:szok: Przygotowywałam dla mojego M urodziny na 15 osób a do tego niezapowiedzianie zwaliła nam się na łeb teściowa i w związku z tym nie mogę korzystać z tej ładnej pogody!:wściekła/y: Ani się gdzieś urwać ani nic! A tu znowu deszcze zapowiadają :wściekła/y:!

Jeszcze raz pozdrawiam ;-)

Aga śliczna ta Twoja córcia!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry