reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasiu jestem z Wami myślami w tych trudnych dla Was chwilach. Napis na gróbku piękny. Ja kiedy chodziłam na cmentarz rozmawiałam ze swoją córcią to pomagało z czasem troche ukoic mój bol. Może i Wam pomoże choc troszke. Przytulam

Edytko nie wiedziałam że jesteś w ciąży. Gratulacje
 
reklama
Edytko, ale się wzruszyłam widokiem Twojego suwaczka!!! Kochana gratulacje! Będę się modliła za Waszą Kruszynkę!!!
 
Witajcie dziewczynki;-)
Lilijanna, śliczne zdjęcie dzidzi, gratulacje:-)
Marta, pamiętaj, że nie jesteś sama ze swoim bólem. Musi minąć trochę czasu i polecieć trochę łez zanim dojdziesz do siebie. Mi najbardziej pomaga jak czytam historie dziewczyn. które mimo iż straciły swoich aniołków teraz są mami pociech, lub są już w zaawansowanej ciąży.
Kasiu, piękny napis na nagrobku... Trzymajcie się Kochani... Przytulam mocno w tym trudnym czasie.
Justkabor, przepraszam, że tak Cię męczę, ale jeszcze zapytam do której przychodni chodzisz d dr Antepowicz?
 
Czesc
Kasiu , przytulam mocno , trzymajcie się....
Słodziutka , no gratuluje serdecznie , ale troszke mnie martwilo że cie tak długo tu nie ma , jak sie czujesz?
Pati , ciesze się bardzo razem z tobą , niezły prezencik ci sie szykuje na gwiazdke
Lilianna , włosy Mai uratowane , sukienka uszyta teraz zastanawiamy się nad fryzurą komunijną , czyli nerwówki ciąg dalszy , byle do tego 23 maja i ufff
Jezynka ,Justkabor,Lila , Marta ,She ,Kasik - pozdrawiam
 
Słodziutka trochę się ukrywałaś... ale nie dziwię Ci się !!
WIELKIE GRATULACJE I SPOKOJNEJ CIĄŻY !!!!!!!!!!!!!!
 
Jeżynka - dziękuję :tak:
Słodziutka - dreszcz mi po plecach przeszedł. mocno trzymam kciuki, uważaj na siebie, dbaj o siebie, nie dźwigaj, nie przemęczaj się i nie denerwuj się. Po prostu ciesz się i miej dużo wiary i nadziei. Wierzę, że tym razem utulisz Maleństwo w swoich ramionach ;-)
Kasiu - trzymam kciuki, aby rozmowa z Wercią była jak najmniej bolesna, Ona jest mądra dziewczynka, chciałoby się napisać, że zrozumie, ale jak tu zrozumieć ma dziecko, kiedy dorosły nie potrafi? Może wizyta na cmentarzu i powiedzenie, że Karolka domek jest tutaj? Podpowiadam na ile potrafię :zawstydzona/y: Trudna i bolesna ta rozmowa będzie, nie ważne w jaki sposób ją przeprowadzicie, niestety :-:)-:)-(
 
Słodzitka Edytko życzę spokojnych miesięcy ciąży oby były to jak najnudniejsze miesiące ;-), trzymam kciuki:tak::-), bardzo sie cieszę.Byłaś już u ginka?masz może jekieś fotki, lete na wieści może coś będzie.
 
Agniesia82- niestety ciężkie dni zawsze już będą:-(. Ściskam

Kasiu- tulę mocno... Wiem dobrze co to za ból i przez co teraz przechodzicie... U nas wczoraj minęło 7 miesięcy, a wydaje się jak by to było wczoraj... Ból ten sam...
Śliczny napis...

Marta35- bardzo mi przykro, że i Ciebie dotknęła ta tragedia...
Tulę mocno i zapalam
[*] dla Twojego Aniołka

Lilijanna- śliczna Córcia:tak::tak:
 
reklama
Do góry