reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej Lila001

Mam list do laboratorium i na nim jest jakie testy zrobic: TSH FT3 FT4, Prolactine, Testosterone, Progesterone, antibodies IgG IgM, Fasting Glucose, Toxoplasmosis IgG, napisala mi po angielsku ale pewnie po polsku jest podobnie,

A propos brzuszkow, ciagle je widze choc nie tak czesto jak zaraz po zabiegu. Jeszcze nie widzialam szefowej, pewnie jej znow urosl, juz jest w 7mym miesiacu, w lipcu idzie na macierzynskie, co mnie po trochu cieszy. :happy:
 
reklama
Hej Agniesia 82

Ja tez mam czasem ogromna depresje, i mysle co ja takiego zrobilam ze tyle nieszczesc mnie spotkalo, najpierw mama, potem tata i dziecko, co roku cos...Ale trzeba sie podniesc i isc dalej. Ciesze sie ze mam wspanialego faceta obok siebie ktory trzyma mnie na duchu.

Dobrze ze wrocilam do pracy, to mi pomoglo, choc na krotko wrocilam, bo zaraz po 2 tyg mialam urlop i kumpele z Polski zawitaly w odwiedziny. Troche pozwiedzalysmy i czas tak szybko minal, ze wczoraj odlecialy i zostalam sama...i z pieskiem az do poniedzialku wtedy narzeczony wroci z Polski. Czekam z niecierpliwoscia na lipiec, wtedy chcemy zaczac starania. Zobaczymy, moze sie uda i zostane wkrotce mama.

Zobaczysz niedlugo wszystkie bedziemy sie cieszyc z macierzynstwa.

Pozdrawiam i zycze milego weekendu
 
Edyś gratulacje, to cudnie widzieć swojego maluszka.:tak:
Justkabor, a który lekarz skierował Cię na badania? Ja obecnie tez przebywam w Dublinie, a nie wiem za bardzo gdzie mogę zrobić badania.
Agniesia, ja też mam co jakiś czas doła i jest mi ciężko. Staram się myśleć pozytywnie, ale to trudne momentami. Musimy się trzymać dla naszych przyszłych pociech.
 
hej jezynka

bylam u DR Moniki Antepowicz w Medicusie, ona skierowala mnie na badania do szpitala, bo u nich tez mozesz ale tam prywatnie, strasznie drogo. Jesli pracujesz i masz PPS to nie placisz w szpitalu.
 
Witajcie wieczorową porą ;-)
Edyś super ,że widziałaś swoją kruszynkę, ja czasem sobie przed snem marze jak ide do gina i on mówi ,że jest serduszko i bije, że wszystko wporządku ,wyobrażam sobie brzuszek i mojego M jak dotyka i czeka na kopniaki, bo mam nadzieje ,że jak będe o tym myśleć to mi sie to przyśni, ale nie śni sie ,a jeśli już to wtedy kiedy sie tego nie spodziewam raz mi sie śnił chłopiec ,a raz dziewczynka i już zgłupiałam może jedno z nich to mój Aniołek, który do mnie przyszedł.
Wiolka , kurcze niefajnie ,że coś ci doskwiera,a może masz alergie jakąś?Mój M miał alergie związaną z miejscem pracy bo było pełno pyłków dusił sie w nocy , i zrobiono mu badania na alergeny dostał leki i już od ponad roku jest ok.

Dziś odtyrałam swoje , w pracy dopadła mnie @ i myślałam ,że już nie wyrobie ludzie w sklepie sie dziwnie patrzyli bo mine miałam zbolałą, niestety moje marzenie,że po antybiotykach może bolesne @ miną runęły i to skutecznie,a teraz przedemną "wolny" weekend czy;li sprzątanie itd, ale najpierw sie wyśpie o ile @ mi pozwoli.
Dotarł mój strój kąpielowy jest genialny ja chce już lato:-)
 
Właśnie teraz chciałam się do niej udać bo słyszałam o niej dobre komentarze. Tak pracuję i mam PPs. Hmm ja chodziłam do innego dr i nie jestem zadowolona. Czy dr Monika przyjmuje na Santry?
 
witajcie kochane

dziś minął tydzień od urodzin Karolka
dziś minąl tydzień od kiedy Karolek odszedł
dziś pochowaliśmy naszego synka
brak mi sił na cokolwiek
Wercia jeszcze nie wie chcielismy powiedzieć jej dziś wieczorem ale to nie jest dobry pomysł niech ona jedna śpi tej nocy spokojnie
szłam za trumienką w strugach deszczu i cały czas pytałam "dlaczego?"
pewnie odpowiedzi nigdy nie uzyskam

jutro idziemy zamówić pomniczek a na nim będzie napis
"DŁONIOM DALEKO LECZ SERCU ZAWSZE BLISKO"
to chyba najbardziej oddaje nasze uczucia


ciężko mi pisać ale chciałam do Was choć kilka słów
wiem że jesteście i dziękuję Wam za to
czytam codziennie ale pisać na razie raczej nie będę


cieszę się z każdej nowej fasolki i szczerze gratuluję
czekam na nowe bobaski i ich zdjęcia
nowym mamusiom życzę dużo siły i wiary

pa moje skarbeczki
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki i ja witam sie wieczornie:-)U mnie dzinek zlecial fajnie spokojnie:-)heh
Justkabor dziekuje ze odpowiedz na moje pytani dla mnie lekarz nie dal zadnych skierowan tylko mnie zbadala i tyle a byla prywatnie wie c sama bede robila na swoja reke badania pewnie mnie to troszke wyniesie no ale coz jak mus to mus bede przynajmniej spokojniejsza.
Jazynka,Ewelina28,Jasminekg witam was serdecznie:-)
Edys serdeczne gratulacje i trzymam mocno kciuki zeby kazda kolejna wizyta przynosila same szczescie:-)
Agniesia82 kochaniutka kazda z nas ma gorsze dni mnie tez czasem dopada taka deprecha ale glowka do gory zobaczysz bedzie jeszcze dobrze i dla ciebie zaswieci sloneczko tylko trzeba mocno w to wierzyc i sie nie poddawac wiem ze teraz ciezko tobie w ten sposob myslec ale zobaczysz za jakis czas humorek ci sie poprawi pisz tu do nas czesto postaramy sie tobie pomoc jakos rozweselic chociaz troszeczke:-) pamietaj kazda z nas ma tutaj takie same problemy i dlatego swietnie sie rozumiemy:-)
 
reklama
Kaska, jakze przykro sie robi na sercu gdy pomysle co ty teraz przechodzisz...Dobrze ze masz Weronike, dla niej musisz sie jakos trzymac. Pamietaj ze choc daleko sercem jestesmy przy tobie.

Jezynka, nie wiem czy przyjmuje w Santry, sprawdz na necie, wiem ze w Medicusie na Prusia Street Dublin 7 jest czesciej, ale tam drozej, przyjmuje tez gdzies w Centrum ciut taniej, ale ponoc gorsze warunki niz w Medicusie. Ja bylam na poczatku ciazy u jednego 2 razy w EMC, ale sposob jaki mi powiedzial o mozliwym poronieniu, nie byl przyjemny i do niego juz nigdy nie pojde, a ona jest dla mnie super ( choc sa i rozne opinie), dzieki niej jakos lepiej to przeszlam a teraz na wizycie sama mi napisala skierowanie do szpitala, idz do niej i jesli sama nie skieruje cie to zapytaj czy jest taka mozliwosc.
 
Do góry