reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ANIOŁKI KOLEJNA GRUDNIÓWECZKA:) czy już styczeń? ale super!!!!!!!!!!!!

wklejam i wam moje małe szczęście :)
w końcu umiem dodawać fotki po szkoleiu Pati na wieściach:)
 
reklama
olu gratuluje slicznego malenstwa i trzymam &&& za pozostale miesiace :tak:
kochana jak pisalam wczesniej...na 99% dowiem sie w czwartek-termin @-a jak sie nie pojawi,umowie sie do gin i bede wiedziec na 100% ;-)
tasiulka,kobietka,czarna dziekuje wam bardzo i kciuki oczywiscie mile widziane ;-):sorry2:
 
w takim razie trzymam kciukasy ,ale na pewno dzidziuś jest! :)
ja ostatnio mało zaglądam żeby nie stresować się więc akurat pewnie jak zajrzę zobaczę u Ciebie ślicznego bobaska
 
Witam ponownie wszystkich:) Oj posypało się zaciążonych więc wszystkim serdecznie GRATULUJĘ a starającym się OWOCNYCH SUKCESÓW i dwóch kreseczek na teście..
Ja powtórzyłam dzisiaj test , są dwie piękne kreseczki.. Z tym moim brudzeniem ( na szczęście jest to brązowe brudzenie a nie żywa krew) od jakiś dwóch godzin się uspokoiło ale dalej zastanawiam się nad tym by przylecieć do Polski za tydzień by pójść jednak do lekarza i wszystko sprawdzić..
I dziękuje za słowa wsparcia:)

I przepraszam, że mówie tak do ogółu ale dużo jest tutaj Nas i jeszcze tak nie poznałam Wszystkich :) Mam nadzieje, że mi wybaczycie:):p
 
Ostatnia edycja:
Pati, Aniołki Serdeczne gratulacje !!!!!! Co za wspaniałe wieści:-D:-D:-D:-D:-D Oczywiście trzymam kciuki &&&&&&



No proszę , normalnie poszalały , ciąża za ciążą !
Bardzo się cieszę Pati i Aniołki - GRATULUJE !!!
Pati - ty spryciulo ! coś cie mało tu było na BB , teraz już wiadomo dlaczego :) Super że się udało!!!
Aniołki - jesteś bardzo dzielna , po tylu stratach nareszcie i dla ciebie zaświeciło słoneczko , musi być dobrze ,trzymam kciuki !
Kasiu , nie bój się , trzymam całe pięści żeby było dobrze
EDYŚ , MŁODAM , JUJKA , MARC -napiszcie coś o sobie na wątku- poznajmy się-Pati założyła - łatwiej nam się bedzie poznać i nasze historie Pozdrawiam
A mnie się nareszcie udalo zrobić dzisiaj cytologie , tyle dni bez bzykania , że dzisiaj to juz nie odpuszczę , hi hi hi

Witaj Kochana :-) Masz rację nie odpuszczaj i pamiętaj mocno ściskaj udami, aby do samego końca (...) :-D:-D:-D Ja dzisiaj właśnie mam taki plan... Nie wiem czy wspominałam, ale już ,,normalnie'' się kochamy, bez przerywańca:-p Tak się składa, że mam dni płodne, więc....:sorry2:

hehe czarna ja sie nie bzykam od 10 kwietnia ale jakos mi nie spieszno za to adam juz po scianach chodzi ale nie dam mu sie i tyle niech sobie "kręci śmigłem pod prysznicem" to cytat z ksiazki "emma pragnie dziecka"-polecam tak na marginesie bo mozna sie spłakać ze śmiechu

Pati rozwaliłaś mnie tym tekstem : "kręci śmigłem pod prysznicem" :-D:-D:-D a o książce nie słyszałam także muszę ją przerobić..

ANIOŁKI KOLEJNA GRUDNIÓWECZKA:) czy już styczeń? ale super!!!!!!!!!!!!

wklejam i wam moje małe szczęście :)
w końcu umiem dodawać fotki po szkoleiu Pati na wieściach:)


Ola** cudna Ta Twoja kruszynka :-):-):-)
 
Witajcie dziewczynki my po ktg nasza mała królewna spała na ktg i ani jeden skurcz się nie pojawił, bujałam ją i pukałam a ona ani rusz. Rozwarcie mam na 2cm , brzuszek jest już nisko i jeśli do niedzieli zuzia nie wyjdzie to wtedy do szpitala więc zobaczymy chyba czeka nas jednak leżenie:-(. Pani doktor zrobiła minę jak mnie zobaczyła i się zdziwiła że jeszcze nie jestem rozpakowana więc nasza mała jest uparta jak mamusia:-).
dziewczynki moje kochane cieszę sie waszym szczęściem i waszymi maleństwami w brzuszku:-)
 
hehe czarna ja sie nie bzykam od 10 kwietnia ale jakos mi nie spieszno za to adam juz po scianach chodzi ale nie dam mu sie i tyle niech sobie "kręci śmigłem pod prysznicem" to cytat z ksiazki "emma pragnie dziecka"-polecam tak na marginesie bo mozna sie spłakać ze śmiechu

Pati normalnie się poplułam :-D:-D:-D:-D:-D
 
hej dziewczyny dawno nie byłam tutaj ale już wracam. W grudniu poroniłam prawdopodobnie przez Nimesil, jak sie dziś dowiedziałam, byłam wtedy przeziębiona a nie wiedziałam, że jestem we wczesnej ciąży. Wczoraj złamała mnie gorączka 37,5, poszłam do lekarza i znowu dostałam Nimesil, bo mam masakryczne bóle krzyżowe. Ale coś mnie skusiło żeby kupić test bo ostatnia miesiączka była 7 marca i wyszły dwie mocne czerwone krechy
Bolą mnie bardzo pierśi juz z dwa trzy tygodnie, podbrzusze. Poszłam zrobić jeszcze HCG i wyszło 11697,32.
Jutro jade do ginekologa.Ale sie ciesze a juz straciłam nadzieje. Który to może byc tydzień?
 
reklama
jak ja mialam ostatnią @ 16 marca i jestem w 5 tygodniu tzn skonczony 5 a zaczety 6 to ty pewnie masz skonczony 6 a zaczety juz 7. a temperatura 37,5 jest normalna w ciazy, jak jest 38 to wtedy mowi sie o goraczce a na przeziebienie to najedz sie czosnku i cebuli, syrop z cebuli sobie zrob i cherbatka malinowa lub syrob malinowy a na bol to w ostatecznosci tylko apap ale moze lepiej w pierwszym trymestrze unikaj lekow

lili poczytaj ta ksiazke to bedziesz miala slinotok :-D a druga czesc tez jest super "droga po dziecko".

pity zrobilam i wyszlo jak w programie ze strony dobreprogramy - vortal o legalnym oprogramowaniu - znajdziecie tam wersje testowe jak i takie darmowe do domowego uzytku
 
Do góry