reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej...
miałam dzis nie pisać, tylko podczytywać...ale nie wytrzymałam....

Pati, Aniołki....gratulacje!

czyżby kolejny fasolkowy boom?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

a kto ze mną do czerwca poczeka....?

buziaki ogromiaste!
 
reklama
pati zdjecia nie wstawie bo nie mam plytki do oprogramowania do tel :-(wiec nie moge przeslac danych...nawet przez kabel :-:)sorry2: o ty du..o tak dlugo trzymalas taka nowine w tajemnicy :dry: ;-)bardzo sie ciesze!!!!!i ogromnie gratuluje!!!!!!!!
tak wiec prosze o kciuki a ja bede nieustannie trzymac za ciebie-za was az do grudnia ;-) jak dobrze pojdzie to obie bedziemy grudniowkami :tak::-p
zjola,mlodamam,karolcia,lilijanna bardzo dziekuje :-)ale to jeszcze nic pewnego...okaze sie w czwartek...
 
Ostatnia edycja:
Aniołki - trzymam kciuki i gratulacje:-)
Pati - mnie też jakoś nie zaskoczyłaś, podejrzewałam tez od jakiegoś czasu:laugh2:Gratuluje oczywiscie
Dziewczyny spokojnych 9 miesięcy, choć po sobie wiem ze rożnie to bywa.
 
pati ja piszac ze jak dobrze pojdzie w sensie o mnie mi chodzilo bo w czwartek mam termin @ wiec jak nie przylezie to sie wtedy spikniemy na grudniowkach a tobie zycze tej szpitalnej wigilii w wiekszym gronie o bobaska :p hiihi


no smakuj poki mozesz bo juz niedlugo dopadna cie mdlosci i te inne cudowne ciazowe dolegliwosci :p :))))
 
Ostatnia edycja:
aniolki dobrze zrozumialam :-) mi tez o to chodzilo hihi

dobra ide na obiadek a potem kawke bo jeszcze mi smakuje wiec pije puki mi smakuje :-p
 
aniolki gratuluje i moze tak fotke testu wstaw to zobaczysz ze reszta dziewczyn tez widzi dwie kreseczki

a ja sie chyba wkoncu pochwale nowym suwaczkiem:zawstydzona/y: wiem od 10.04.10 26 dzien cyklu i dwie krechy :-p trzymajcie kciuki, mam zastrzyki, luteine i ac folin (kwas foliowy) 6 maja kolejna wizyta, teraz nie mialam usg bo nie chcialam tylko leki dostalam :tak:

papa milego dnia wszystkim

SUPER GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczyny szcześliwych i spokojnych 9 miesięcy z całego serduszka wam życze :)


witajcie kochane...niesmialo i pocichutku pisze ze nie wytrzymalam i zrobilam test przedwczoraj :zawstydzona/y: iiiiiiii chyba moge napisac ze sa II kreski :sorry2: ale poczekam jeszcze na @...oby nie przylazla....druga kreseczka jest bardzo slabym cieniem ale jest bo nawek K zauwazyl ten cien :tak::szok: jestem w pozytywnym szoku...ale zobaczymy w czwartek-termin @-bo tak bladziutka kreseczka pokazala sie po dluzszej chwili a nie po tych 5min ale tlumacze to sobie tak ze stezenie hormonu jest jeszcze tak malutkie ze tylko taka slaba kreska(mi zawsze wychodzily blade kreski jak bylam w ciazy a jak nie jestem w ciazy to nawet po calym dniu gapienia sie na test nic tam nie bylo-wiec skoro sie cos pokazalo to jakas nadzieja jest):-):baffled::szok:
ahhh i zapomnialam napisac ze tempka ok kilku dni jest ponad 37...wiec czy to to to??!?!?!!?!??
trzymajcie prosze kciuki za mnie zeby ta @ sie w tym roku juz nie pojawila...;-)

OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


a kto ze mną do czerwca poczeka....?

buziaki ogromiaste!

Jak dobrze pójdzie to ja moje staranki ponowie w czerwcu więc trzymam za ciebie i za siebie mocno kciuki... :)
 
Witajcie ja po pracy i po kawce , muszę się przyznać ,że odkąd biorę antybiotyk jadam dwa śnaidanka jedno w domku do tabletki ,a drugie w pracy i musze powiedzieć ,że mam 2 kilo więcej:zawstydzona/y:, ale mój M mówi ,że nareszcie wystaje mi pupa i ma za co złapać żeby tylko sie ta pupa nie rozpędziła:zawstydzona/y:.Jeszcze jutro i koniec kuracji, mam nadzieje,że to świaństwo już jest martwe , jutro po ostatniej tabletce robie wielkie pranie ręczników i bielizny.

Pati ty spryciulo , nic nie mówiłaś ,ale nam niespodzienke zrobiłaś serdecznie gratuluje i trzymam kciuki będzie dobrze, a ja niestety nawet objawów wmawiać sobie nie mogę ,bo mamy celibat już dwa tygodnie prawie , a potem trzeba czekać 3 tygodnie po ostatniej pigule antybiotyku na wymaz i potem jeszcze dwa-trzy tygodnie na wynik, a jeśli któreś z nas będzie to jeszcze miało to znowu zakaz i antybiotyk, mam nadzieje,że nam sie udało za pierwszym podejściem to zwalczyć.
Aniołki kochana serdecznie gratuluję i ściskam kciuki żeby ta @ nie przylazła:tak:

Kasiu ściskam kciuki bardzo mocno, przykro mi ,że coś nie tak z twoją wątrobą , napewno wszystko wróci do normy , trzeba wierzyć i modlić się, ja bardzo w ciebie-was wierzę, napisz co tam na badanku wyjdzie.
 
No proszę , normalnie poszalały , ciąża za ciążą !
Bardzo się cieszę Pati i Aniołki - GRATULUJE !!!
Pati - ty spryciulo ! coś cie mało tu było na BB , teraz już wiadomo dlaczego :) Super że się udało!!!
Aniołki - jesteś bardzo dzielna , po tylu stratach nareszcie i dla ciebie zaświeciło słoneczko , musi być dobrze ,trzymam kciuki !
Kasiu , nie bój się , trzymam całe pięści żeby było dobrze
EDYŚ , MŁODAM , JUJKA , MARC -napiszcie coś o sobie na wątku- poznajmy się-Pati założyła - łatwiej nam się bedzie poznać i nasze historie Pozdrawiam
A mnie się nareszcie udalo zrobić dzisiaj cytologie , tyle dni bez bzykania , że dzisiaj to juz nie odpuszczę , hi hi hi
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe czarna ja sie nie bzykam od 10 kwietnia ale jakos mi nie spieszno za to adam juz po scianach chodzi ale nie dam mu sie i tyle niech sobie "kręci śmigłem pod prysznicem" to cytat z ksiazki "emma pragnie dziecka"-polecam tak na marginesie bo mozna sie spłakać ze śmiechu
 
Do góry