reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
witajcie kochane...niesmialo i pocichutku pisze ze nie wytrzymalam i zrobilam test przedwczoraj :zawstydzona/y: iiiiiiii chyba moge napisac ze sa II kreski :sorry2: ale poczekam jeszcze na @...oby nie przylazla....druga kreseczka jest bardzo slabym cieniem ale jest bo nawek K zauwazyl ten cien :tak::szok: jestem w pozytywnym szoku...ale zobaczymy w czwartek-termin @-bo tak bladziutka kreseczka pokazala sie po dluzszej chwili a nie po tych 5min ale tlumacze to sobie tak ze stezenie hormonu jest jeszcze tak malutkie ze tylko taka slaba kreska(mi zawsze wychodzily blade kreski jak bylam w ciazy a jak nie jestem w ciazy to nawet po calym dniu gapienia sie na test nic tam nie bylo-wiec skoro sie cos pokazalo to jakas nadzieja jest):-):baffled::szok:
ahhh i zapomnialam napisac ze tempka ok kilku dni jest ponad 37...wiec czy to to to??!?!?!!?!??
trzymajcie prosze kciuki za mnie zeby ta @ sie w tym roku juz nie pojawila...;-)
 
Ostatnia edycja:
aniolki gratuluje i moze tak fotke testu wstaw to zobaczysz ze reszta dziewczyn tez widzi dwie kreseczki

a ja sie chyba wkoncu pochwale nowym suwaczkiem:zawstydzona/y: wiem od 10.04.10 26 dzien cyklu i dwie krechy :-p trzymajcie kciuki, mam zastrzyki, luteine i ac folin (kwas foliowy) 6 maja kolejna wizyta, teraz nie mialam usg bo nie chcialam tylko leki dostalam :tak:

papa milego dnia wszystkim
 
witajcie kochane...niesmialo i pocichutku pisze ze nie wytrzymalam i zrobilam test przedwczoraj :zawstydzona/y: iiiiiiii chyba moge napisac ze sa II kreski :sorry2: ale poczekam jeszcze na @...oby nie przylazla....druga kreseczka jest bardzo slabym cieniem ale jest bo nawek K zauwazyl ten cien :tak::szok: jestem w pozytywnym szoku...ale zobaczymy w czwartek-termin @-bo tak bladziutka kreseczka pokazala sie po dluzszej chwili a nie po tych 5min ale tlumacze to sobie tak ze stezenie hormonu jest jeszcze tak malutkie ze tylko taka slaba kreska(mi zawsze wychodzily blade kreski jak bylam w ciazy a jak nie jestem w ciazy to nawet po calym dniu gapienia sie na test nic tam nie bylo-wiec skoro sie cos pokazalo to jakas nadzieja jest):-):baffled::szok:
ahhh i zapomnialam napisac ze tempka ok kilku dni jest ponad 37...wiec czy to to to??!?!?!!?!??
trzymajcie prosze kciuki za mnie zeby ta @ sie w tym roku juz nie pojawila...;-)

Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Należy Ci się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
aniolki gratuluje i moze tak fotke testu wstaw to zobaczysz ze reszta dziewczyn tez widzi dwie kreseczki

a ja sie chyba wkoncu pochwale nowym suwaczkiem:zawstydzona/y: wiem od 10.04.10 26 dzien cyklu i dwie krechy :-p trzymajcie kciuki, mam zastrzyki, luteine i ac folin (kwas foliowy) 6 maja kolejna wizyta, teraz nie mialam usg bo nie chcialam tylko leki dostalam :tak:

papa milego dnia wszystkim

Życzę zdrowego dzidziusia pod choinkę! :-D
 
Pati - jakoś mnie nie zaskoczyłaś :-p:-p:-p Zaczęłam podejrzewać kiedy napisałaś drugiego czy trzeciego posta na wieściach, ale pomyślałam sobie, że nie będę Cię popędzać, bo wiem, że ostatnio potrzebowałaś czasu dla siebie. Mówię sobie Pati na wieściach raz, Pati dwa razy, hmmm coś jest na tak chyba ;-) Ciocia Ania ma jednak nosa to raz i o dziwo sporo cierpliwości :laugh2::laugh2::laugh2: Niemniej jednak SZALENIE SIĘ CIESZĘ i chyba rozpocznę taniec hula :dry:
Aniołki - czekaj sobie czekaj na tą @, a ona i tak nie przyjdzie. Również GRATULUJĘ ;-)
 
A mój M powiedział wczoraj, że ja jestem dla niego najważniejsza! Jak będzie dziecko, to dobrze a jak nie to wola Boska, rozpaczać nie będzie. Grunt, że mamy siebie. Szczerze mówiąc to kamień spadł mi z serca! Słychać było jak gruchnęło?
 
reklama
Do góry