reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
betka tak na marginesie to mozesz juz zobaczyc serduszko ale nie nastawiaj sie za bardzo bo czesto widac go pozniej ale slyszalam ze przy becie 9 tys juz widac u niektorych :-)
 
Witajcie

Pati gratuluje, ty tu tak cichaczem prawie jak Koti swoją fasolinę tyle czasu kryłaś;-)

Aniołki Tobie też gratuluje - na pewno to ciażą nawet jak jest cień

Karolcia81 spoko jak tak dalej pójdzie to ty i mnie jeszcze przegonisz w staraniach i szybciej zafasolkujesz.

A ja mniej więcej rok temu dowiedziałam się po usg, że moja fasolka się dalej nie rozwija. Tak szybko ten czas leci.
 
gosiu zrob tak jak ja odpusc sobie ze starankami a sie uda na pewno :-)

eh mi niedlugo minie rok jak sie dowiedzialam o drugiej fasolce.... te daty zawsze zostaja w glowie ale trzeba glowe zapelnic nowymi dobrymi datami :-)
 
gosiu zrob tak jak ja odpusc sobie ze starankami a sie uda na pewno :-)

eh mi niedlugo minie rok jak sie dowiedzialam o drugiej fasolce.... te daty zawsze zostaja w glowie ale trzeba glowe zapelnic nowymi dobrymi datami :-)

Ja już sobie odpuściłam, nawet dni cyklu nie liczę, tylko staram się pamiętać kiedy była ostatnia @ żeby kolejna mnie nie zasoczyła w drodze nigdzie
 
hej dziewczyny dawno nie byłam tutaj ale już wracam. W grudniu poroniłam prawdopodobnie przez Nimesil, jak sie dziś dowiedziałam, byłam wtedy przeziębiona a nie wiedziałam, że jestem we wczesnej ciąży. Wczoraj złamała mnie gorączka 37,5, poszłam do lekarza i znowu dostałam Nimesil, bo mam masakryczne bóle krzyżowe. Ale coś mnie skusiło żeby kupić test bo ostatnia miesiączka była 7 marca i wyszły dwie mocne czerwone krechy
Bolą mnie bardzo pierśi juz z dwa trzy tygodnie, podbrzusze. Poszłam zrobić jeszcze HCG i wyszło 11697,32.
Jutro jade do ginekologa.Ale sie ciesze a juz straciłam nadzieje. Który to może byc tydzień?

Gratulacje!!! Daj znać koniecznie jak będziesz po wizycie u ginka.


Dziewczyny jak tak patrze na wasze posty to az mi się buzia uśmiecha, tyle tutaj kobitek zafasolkowanych że zaczynam nabierać nadziei ze po poronieniu można zajść w ciąże i zostać szcześliwą mamusią. Bardzo się ciesze że jest takie forum :)))
 
Pati, Aniołki Gratulacje!!!!! no i oczywiscie trzymam kciukaski za spokojne 9 miesiecy ale Pati musze przyznac ze niezla konspira:-D
Czarna jeszcze nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka, w zasadzie to mi wszystko jedno. A Tobie kochana zycze "seksownego " wieczoru:tak::-)
Lili ja cala sobote namawialam mojego P. na rozpoczecie sezonu grillowego ale on sie uieral ze jeszcze jest za zimno, ale w ten weekend nie odpuszcze:laugh2:
 
Dziewczyny nie możecie sie poddawać. Ja znalazłam nową pracę i podjęliśmy z mężem decyzje, że za rok spróbujemy.... a tu taka niespodzianka. Najlepiej sie "nie starać", tak zrobiły dwie moje psiapsiółki i w sierpniu będą mamusiami ;)
 
reklama
A mnie się nareszcie udalo zrobić dzisiaj cytologie , tyle dni bez bzykania , że dzisiaj to juz nie odpuszczę , hi hi hi
Milutkiego wieczoru po tych dniach poświęceń :-D
A wiesz za co trzymam kciuki??? za zawodność plasterków ;-)
hehe czarna ja sie nie bzykam od 10 kwietnia ale jakos mi nie spieszno za to adam juz po scianach chodzi ale nie dam mu sie
eh, skąd ja to znam. mój musiał swoje odcierpieć. Potem już niby dostaliśmy pozwolenie, ale i tak takie opory miałam, że nic a nic mi się nie chciało. dopiero teraz jakoś bezpieczniej się czuję, tyle że teraz to brzuch trochę zawadza ;-)
a na przeziebienie to najedz sie czosnku
kojarzy mi się, że zwłaszcza na początku ciąży nie powinno się z czosnkiem przesadzać, tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć czemu (--> skleroza ciążowa ;-) )
A ja mniej więcej rok temu dowiedziałam się po usg, że moja fasolka się dalej nie rozwija. Tak szybko ten czas leci.
Gosia przytulam. To prawda, leci czas jak szalony
 
Do góry