reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Niestety taki nasz los że chodzimy od lekarza do lekarza a efekt tego taki że jesteśmy coraz głupsze i biedniejsze:)
Słodkich snów życzę:-)
 
reklama
Edytko jestem pod wrażeniem docenta :eek::baffled::eek:

...zdjęcie kręgosłupa... ???

Dobrej nocki i myślę że chyba lepiej zapomnieć o tej dziwnej wizycie :sorry:
 
hej dziewczynki,

Kasiu przytulam Cię z całych sił. Mam nadzieję, że Bóg czuwa i wszystko się poukłada. Jestem z Tobą cały czas myslami.

buziaki dla wszystkich dziewczynek
 
Witam dziewczyny
Ja czuje sie opuchnieta wszystko mniee wkurza i dziwne bole w dole brzucha :wściekła/y:
Chyba nadchodzi
Karolcia daj znac jak tylko dostaniesz jakies informacje od Kasi
 
czesc dziewczynki,

Kasiu trzymam kciuki.

Missiiss a jak tam stan Twoich majtek hihi :-D:-p

Słodziutka może razem skoczymy na jakąś komisję po rentę ;-) ? We dwie raźniej hihihi.

Agnieszko córunia przesłodka :-)

miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
koti nienabijaj sie prosze :-) nie wiem dzisiaj zagladac nie bede bo wczoraj wisialam tylkiem w gorze chyba z 15 minut moze jutro owu bedzie ?? eee pewnie nie... od jutra zrem duphaston i jedziemy tak jak lekarz mowil i jak sie z nim umowilam ;-) wczoraj to myslalam ze zawalu dostane ewelinka podajrze przekrecila nick i napisala koti a nie kaira chyba masakra sie wystraszylam ... na szczescie jestescie cali i zdrowi :tak:
 
reklama
Do góry