reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc dziewczynki.
U nas wszystko dobrze...Mala rosnie(przeskakujemy juz na 62 rozmiar),kolki jakby troche ustapily...W nocy tez lepiej spi...
Jestem ciekawa co u Was,ale niestety nie nadrobie wszystkiego...
Buziaki dla Was wszystkich
 

Załączniki

  • SL270911 [1024x768].jpg
    SL270911 [1024x768].jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
  • SL270907 [1024x768].jpg
    SL270907 [1024x768].jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Może po prostu przydałoby się takie miejsce, na początku kolorówki wielkiej nie musisz sprzedawać, tańsze firmy, chyba, że udałoby się podpisać umowy na szafy. fajna sprawa, jak bym miała otwierać sklep to tylko drogerię a to dlatego, że lubię kosmetyki no i pracuję w takim miejscu tylko, że to sieciówka.

Idę spać
Dobranoc
 
Witam wieczorowo.
Ale szalejecie dziewczynki z postami... prawie 200 a pół dnia przesiedziałam na BB :eek::sorry:

Kasiu, Kasiu, Kasiu cokolwiek bym nie powiedziała będzie za mało.. Więc pomilczę..
Jestem całym sercem z Tobą, Wami..
 
Czesc dziewczynki.
U nas wszystko dobrze...Mala rosnie(przeskakujemy juz na 62 rozmiar),kolki jakby troche ustapily...W nocy tez lepiej spi...
Jestem ciekawa co u Was,ale niestety nie nadrobie wszystkiego...
Buziaki dla Was wszystkich


Julusia jest cudna!

Może po prostu przydałoby się takie miejsce, na początku kolorówki wielkiej nie musisz sprzedawać, tańsze firmy, chyba, że udałoby się podpisać umowy na szafy. fajna sprawa, jak bym miała otwierać sklep to tylko drogerię a to dlatego, że lubię kosmetyki no i pracuję w takim miejscu tylko, że to sieciówka.

Idę spać
Dobranoc

Zastanawiamy się nad tym bardzo, bardzo mocno
 
reklama
V_jolka80 drogeria to niezły pomysł, ale sprawdź, bo pisałaś że są u was jakieś super/hipermarkety jaki tam jest asortyment drogeryjny... ale przyznam że pomysł missiiss jest ciekawy, bo telefony to zawsze był dobry biznes... mój szwagier ma ten biznes już dosyć długo i nigdy nie był pod kreską :happy:

agnieszka0240 - śliczna królewna !!! :tak::tak: ja też chcę...

Edytko jak tam u docenta było ? bo widzę że już wróciłaś ??
 
Do góry