reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Karolcia, zobaczysz ja ci to mówię, do czerwca to ty będziesz w ciąży :)
38 dni mówisz, no to spoko, byle mi @ nie przyszła ta małpa 23 lutego jak będę miała wizytę u gina :)
 
Ilonka26 póki co u mnie dzisiaj z samopoczucie, jest lepiej, ale wczoraj była taka burza w domu...nie burza...przeszło przez dom tornado...
A dzisiaj ogarnęło mnie totalne lenistwo, choć rzeczy do zrobienia i spraw do załatwienia całe mnóstwo.
Karolcia81 trzymam kciuki za Twoje 9msc wolne...musi się udać.

I tak mi właśnie przypomniałyście że trzeba coś o wakacjach pomyśleć. CHoć teraz to tylko PL zostaje, bo jakby się tak udało i dzidziuś u mnie na nowo zagości to będę się obawiać dalekich wyjazdów.
 
karolcia ja juz nie planuje jak zaplanowalam teraz to sie nie udalo .Jak dostaniemy od lekarza zielone swiatelko to bedziemy sie starac ale nie na mus,moze wtedy sie uda.:tak:
 
Anetha81 heh...przypomniał mi Twój suwaczek, że może teraz jest najlepszy moment żeby trochę nad sobą popracować, a dokładniej nas swoim ciałem...nie ma co ukrywać, że po 3msc tak mi się dziwnie teraz wygląda.
Zabieram się więc ostro za siebie. Poszukam jakiegoś fitnesu w okolicy. Przynajmniej wyglądowo może samopoczucie sie poprawi.
 
Ja tez sie biore za siebie mam taki orbitrek na ktorym cwicze.
Boje sie juz cos planowac odnosnie dzidzi.:szok:
Chemy wybrac sie na wakacje z moim T najlepiej nad morze.W tamtym roku nie udalo sie nam.A w tym napewno pojedziemy a pozniej moze dzidzia zobaczymy jak bedzie nie chce planowac nic.Co ma byc to bedzie
 
Za dużo czytania i się miesza:sorry: Masz zakaz na wypadek zajścia w ciążę?
Jeśli tak to powiedz mu że dopóki się nie wie to nie szkodzi:-pA na małego redsika może ci czasem pozwolić:tak:

na wypadek gdybym juz byla w ciazy:)ale święte słowa ,tak mu powiem następnym razem:) poza tym ja już wątpić zaczynam...pewnie @ zawita zaraz z wielkim hukiem:( no ale staram się jednak odganiać te myśli i wierzyć ,że może uda się.

Słodziutka z tą colą to bałam się ,ze np przyspieszy bicie serduszka maluszka, wyżeracz w którym nic dobrego nei ma w sumie. wiec odstawilam jak tylko dowiedzialam sie o ciazy. ale skoro mowisz ze lekarze nawet zalecają to milo:)
z tymi Twoimi badaniami to naprawde jakos duzo tego wszystkiego zwlaszcza,ze przeciez juz sporo zrobilas. moze lepiej za duzo niz za mało ,ale troche to dziwne.

Ilonka mi gin dopiero po dwoch meisiacach kazala sie badac.ale to te antykardiolipinowe wiec pewnie tak trzeba bylo.

Mysza witaj
. widzę,ze wciagasz sie w BB:)
Missiiss jestes bezbledna:) naprawde jestem pod wrazeniem...jak nie majty t testy,a teraz jeszcze tyłek w górze doszedł:p kochana zwolnij troszeczke ,nic na sile,dzidzius zawita na pewno.
Anetha mam nadzieję,ze to ta ode mnie @ sie szykuje:)bo ja jej nei chcę i już!;)
witam was wszystkie:)
 
Anetha i Mysza ja tez biore sie za siebie...bo po ciazy wygladalam neizle bo wrecz schudlam,a teraz pecznieje w oczach:(
 
reklama
Słodziutka z tą colą to bałam się ,ze np przyspieszy bicie serduszka maluszka, wyżeracz w którym nic dobrego nei ma w sumie. wiec odstawilam jak tylko dowiedzialam sie o ciazy. ale skoro mowisz ze lekarze nawet zalecają to milo:)
Olu, tylko żeby przypadkiem nie wyszła nadinterpretacja, że lekarze zalecają colę w dowolnych ilościach ;-) chodzi bardziej o kilka łyków na złagodzenie mdłości, a nie picie jej litrami :-)
 
Do góry