reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Agnieszka cudna maleńka istostka. Mama szczęśliwa i to najwazniejsze. A co do kolek.. supcio że ciut choć przeszły..
Nie ma problemu, służę pomocą.

kasikz trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i oby wyniki nie okazały się takie złe..

Maja Koti ojjj nie dziwie się że M zazdrosny o ginka :laugh2:
Nie ma to jak dieta czekoladowa :rofl2:

Lilijanna najważniejsze że smakowała MALEŃSTWU paróweczka (czyżby chłopak rósł :-p)
I jak uadło się cosik porobić w domku wieczorkiem? Czy kury jednak zwyciężyły?

karolcia81 zestaw walentynkowy niezły sobie ! Fiu fiu :laugh2:

Anetha oby ta pierwsza @ przyszła za te dwa dni!

Ola** aaa tak mówić mówiłam.. bo jak pisałam do cierpliwych nie należę..hihihii Ja też jestem uzależniona od coca-coli. I w ciąży jak mówią ginkowie nawet wskazana jest. :rofl2::laugh2:

katkaa cóż więcej mogę dodać niżeli to co dziewczynki już napisałały. I ja witam Cię na forum. Zostań, rozgość się. Dobrze że masz siłę i chęć do walki bo będa Ci one potrzebne. Dla Twojego Aniołka zapalam
[*]

@ po poronieniu mozesz dostać od 4-8 tygodni. Więc spokojnie sobie czekaj. Choć możesz plamić,przestawać i znów plamić. Ważne być niczego nie dzwigała bo to może spowodowac krwotok. Odpoczywaj sobie póki co.. i nabieraj siły do walki. Porób badania i jak wszystko będzie dobrze, badania ok.. do dzieła..

Kasiu kasiekk witaj! Choć zapewne tylko na last minut...

Aneczka_77 jak z gardełkiem? Zaradziłaś coś?

Asiu Angelko ;-):laugh2: Witam witam i o zdrowie pytam

kaira24 najważniejsze że jesteście wszyscy cali i zdrowi.. a niestety wypadki chodzą po ludziach :-(
Brały napewno dziewczynki. Tylko niech przeczytają to odpowiedzą.

GosiaLew czekamy na Twój odpoczynek od pracy i powrót do nas na BB... do mleczka już sie nie wypowiem.. pełen szacun :laugh2::rofl2:

Ola81 ojjjj napiłabym się w dobrym towarzystwie.. A imprez szykuje się co nie miara więc i powód będzie. Buziaczki dla Ciebie.. i pisz pisz pisz do nas

Annas81 wredota @ boląca.. mam nadzieję że jutro będziesz czuła się lepiej..

lena_77 i ekipa Ciebie pozdrawia!!

wiolka_1982 tak wróciłam ale czasu na nic innego nie mam tylko znów uzależniona mocno od BB :sorry::eek::rofl2:

Ilonka z hormonami jednak ponoć warto pooczekać do pierwszej @ bo czasem po ciąży lubia przekłamać. Ja tak miałam i musiałam powtarzać :no: więc być uniknęła problemu może warto zaczekać z nimi. A na wyniki tarczycowe i hormonów nie czeka się więc ...
Co do wizyt u psychologa ja nigdy nie byłam ale wszystkie dziewczynki które znam wyszły po wizycie bardziej dobite niżeli przed :eek::baffled: i mówiły że tam nie wrócą.. :baffled: i że BB lepszą terapią jest. Ale warto wypróbować na sobie... Nie namawiam byc nie poszła tylko nie chcę być "napalała" się .. na nic wielkiego. Mam nadzieje ze mnie zrozumiesz

missiissi dzisiejsze bledsza kreska.

EwelinaK26 jak dla mnie jest narazie wszystko ok. Na @ możesz jeszcze troszkę poczekać. Niektóre z nas czekały aż po 50kilka dni..

Violka pomysł na biznes to 95% sukcesu.. a wtopić jest bardzo łatwo zwłaszcza w małych miejscowościach. Więc dwa razy przemyśl co i jak..
Ale jak nie zaryzykujesz to nigdy nie będziesz wiedziała..
 
Ostatnia edycja:
reklama
yyhhhmmmmmm

Co do wizyty... hmmm nic nie wniosła ..chyba :baffled::baffled: i mam jeszcze więcej pomieszane w głowie jak miałam i...
o dziwo dodatkowe badania! :wściekła/y::no::angry: a ja głupia gąska myslałam że to już za mną :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Kochana nie wiem dokładnie co mam zbadać bo ZASZYFROWAŁ to takim pismem na kartce że odczytałam tylko "wonder rosa" :eek::laugh2: Rf coś tam i ANA więc chyba przeciwciała przeciw jądrowe i jeszcze inne ale są za mocno zaszyfrowane :eek: bo tak mi coś się o oczy obiło że ANA a co więcej to w laboratorium mi babki powiedzą jak rozszyfrują JEGO pismo :sorry:
do tego zdjęcia kręgosłupa całego albo szyjnego? (nie mogę odczytać) i lędźwiowego to napewno.. i tomografię i wizytę u neurologa i to wszystko na mój koszt! Super :rolleyes:
 
Ogólnie popeplał coś.. podumał, namącił w głowie, mówił jeszcze o kilku specjalistach jakich wg niego mogłabym odwiedzić prywtanie. Tylko ciekawe kto da mi na to $$?
Brak słów.. Bezsens totalne dno..
Może grupę inwalidzką by mi z ZUS-u dali jak taka "chora" jestem:eek::wściekła/y::no::angry:
 
Ok Kochane nadrobiłam odpisałam i idę do łóżka bo mój A mówi że internet mnie pochłonoł i czy napewno piszę tak z wami hihihih jakies podteksty?? ja nie wiem;-)
Kolorowych snó zwłaszcza dla Kasi modliy się aby wszystko było dobrze:zawstydzona/y:
Papatki:-D
 
I ja zmykam spać.
Po prostu w jednym zdaniu. Wizyta jak dla mnie nic nie wniosła.
Nio może by wniosła jakbym za wszystko zapłaciła i ponownie przyszła z wynikami do docenta. Gościu zły nie był ale ja nie mam nastroju na drążenie tematu.

Dobranoc dla tych, którzy mogą tą noc uważać za spokojną..
 
Słodziutka lekarzom chyba wszystkim padło na mózgownice powinni zasięgnąć porady i swoich kolegów psychiatrów:crazy:
Wydaje mi się że badań masz porobionych aż do 60-tego roku życia i wystarczy;-) Teraz do robotki się bierzcie i będziemy trzymać &&&&&&&&:-p
DOBRANOC!!!! Bo mój A każe mi spać na podłodze w legowisku naszego mopsa:eek: a jego weźmie do łóżka jeszcze:-D:-D Buziaki
 
reklama
Do góry