reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
a mi sie zachciało kfc:zawstydzona/y:Chyba zamówie, A co tam i tak przez te głowe nie mam na nic siły. Może dzidziol przeżyje ten atak fastfoodowy
 
Ostatnia edycja:
Witam!
To znowu ja.
Nie było mnie troszkę ale chciałam uporządkować swoje sprawy. Ciężko mi było i jest po odejściu mamy i musiałam troszkę odpocząć od zgiełku netu.

Witaj, Edytko przytulam mocno. Wiem jak to jest... chwilę przed świętami umarł mój brat, zostawił żonę w 3 miesiącu, także wiem co czujesz. Tamten rok dał mi w kość-podwójnie.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Padam z sił juz :errr:,nie skonczyłam kudłatego,bo ręce mi same opadają, masakra :unsure:. Jutro z rana lece na pobranie krwi i z moczem na badanko,a 8 lutego na wizytę do gina.:-p
 
Ewela przepraszam, że ciebie uraziłam, ale ja po prostu nie lubię tego określenia i tyle.
A słyszałam je wiele razy i to w wulgarny sposób w opowieściach jakiś nastolatek na przystanku i tak zawsze mi się będzie kojarzyło.

Słodziutka witam, bardzo mi przykro z powodu straty mamy. Jeśli chodzi o "stare' dziewczyny to cisza. Wczoraj odezwała się Carrii i potem znikła, tak samo Ola81, ale jak ciebie zobaczy to na pewno się odezwie :-) No i jeszcze Motyl12 z nami tutaj pisze i czasem Selenka, ale dawno już też jej nie było.

Gosiu, według zyczenia, wpadłam. Ogólnie czasu mniej , bo do pracy wróciłam i miałam perypetie z nianiami. Malutka jest w końcu w żłobku prywatnym, a póki co choruje.. Co u was? Może coś w skrócie mi opiszesz? Pozdrawiam wszystkie znane i nieznane forumowiczki. Jesli coś mogę doradzić, zawsze chętnie.:tak:
 
:-)Hej pisze co u mnie , wiem wiem mialam sie wczoraj odezwac ale tak jakos wyszło ....Mam nadzieje ze mi wybaczycie ...Naskrobałam juz na watku wiesci od ciezarówek ale tutaj tez napisze:-) Zeby nie było :-):-):-)
U mnie czas leci powolutku..w sumie nie spieszno mi nigdzie wiec po co zyc w biegu :) Ja siedze na kompie dosc czesto jednak nie pisze na forum bo nie mam o czym zbytnio pisac. Znalazłam dorywcza prace... za niedługo bede musiała sie wziasc w garsc i zaczac sie uczyc gdyz chce ponownie przystapic do egzaminu z techniki. Poza tym zajmuje sie domem i oczywiscie mezem :) Co do staranek... no cóz. Tabletek antykoncepcyjnych nie biore takze czekamy na szczesliwa wpadek. Moge to tak ujac gdyz za wszelka cene (usilnie) nie chcemy do ciazy dazyc... choc czasem juz bardzo bym chciała :)
A tak to u mnie leci.... Miewam czasem smutki , czy rozterki - ale to chyba jak kazdy w zwłaszcza przy takiej pogodzie...Na poprawe humoru i nie tylko zaczynam diete by pieknie i seksownie wygladac :)
 
reklama
Dobry wieczór Kochane!!
a ja dziś znów tylko na minutkę :(ból zęba/a właściwie tylko dziury po nim/przestał mi doskwierać więc spadam rzucić się na lodówkę, bo trochę wygłodniała jestem;-)a poza tym robili mi dziś szafy w mieszkaniu i mam straaaszny bajzel.a ja tak bym chciała odpocząćprzy kompie- zrelaksować się z Wami.echh.....
GosiaLew, a tak mi się przypomniało...bo na Twoim suwaczku 4 dni to testów...coś się dzieje??
buziole ogromniaste Wam przesyłam i niecierpliwie czekam na wolniejsze popołudnie
 
Do góry