reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć Kobietki:)

missiiss
- podobno przy tej mojej chorobie Hashimoto, często też jest ten zespół, ale póki co nie każe mi tego padać, ale pewnie jak bede na początku ciąży to sama zrobię. Komplecik dla lilijanny piękny:)Strasznie drogo te wizyty, mój gin bierze 70 zł a 80 z usg

Anetha, She - wpółczuje, że macie takie problemy przy pobieraniu krwi, ja na jednej ręce mam tak wystające zyły, że dziwne by było jakby trafic nie mogly. Mo i trzymam kciuki zeby wyniki byly OK

Lilijanna
- no mknie do przodu jak szalony:)

She
- tzn masz dziś dzień lenia:)Ślicznego masz psiaka!

Anetha
- ja też w ostatnim czasie kupe kasy wydałam na badania!Ale co zrobić!


Motyl12
- ale Ci córeczka szybko rośnie:)No i gratuluje pierwszego ząbka:)

agatka - jak ja Ci zazdroszczę (w pozytywnym znaczeniu) takiej rozrabiaki w brzuszku:)Pani doktor odpisała, żebym sie nie martwiła bo nie ma tragedii, i ze sobie poradzimy:)teraz czekam aż mi przeslę jak dalej będzie mnie leczyć, to juz spokojniejsza jestem:)

GosiaLew
- trzymam kciuki za testowanko:)

karolcia81
- ja tez przechodze deprezje zimowa...mam awersie na moja prace, moze nie tylena prace to na codzienne dojazd, ie wiem skad jeszcze biorę sile..i jeszcze pewnie starania bedziemy msieli przelozyc o kolejny cykl:(

aga,just - moj K bardzo dobrze gotuje, ale mowi ze do kuchni tesciowej nie wchodzi(fajna wymówka, nie?)Dlatego czasem sie nie moge doczekac kiedy bedziemy mieszkac sami.


pati
- śliczne te Twoje czapeczki!Chyba musze spróbować, chociaz ja zapewne nie bede miała cierpliwosci do tego:(

słodziutka
- witaj!Fajnie ze jestes!Pieknie to napisałaś!

aniołki - piękny sen..ja bym czasem chciała zeby mi się moje blizniaki przysniły..

ewela28 - nie fochaj się:)a scooby cudny:)kudłaty tez:)

selenka
- witaj:)

julitka80
- widze ze i Ty przeżyłaś wyrwanie ząbka:)Ja jutro ide usunać nastepnego..troche mniej sie boje,alesie boje:)

agnieszka0240 - witaj!:)Ucałuj malutką!:)

Udało się jakos dobrnąć do konca! Dziś az sie z pracy zwolniłam godzinke, bo i tak moja wydajnosc w pracy po wczorajszym dniu była równa "0":)

Tak jak pisałam Agatce moja pani doktor stwierdziłaze nie ma tragedii z tmi moimi wynikami i ze sobie z tym poradzimy, wiec mi ulzylo..teraz ma mi przygotowac prgram leczenia, tylko pewnie staranka się znowu przesuną:(

Zycze milego wieczorku!!!
 
reklama
Oj, Was nadrobić, to niezłe wyzwanie...

Monisiowata ja jestem z Dzierżoniowa, ale od lipca wynajmujemy w Bielawie mieszkanko

Libi witaj, zapalam
[*] dla Aniołka

Emilko cudowne kompleciki...

Anetha ja na podniesienie hemoglobiny brałam FALVIT (są dwa rodzaje- dla ciężarnych i nie)

Motyl12 to prawda z czopem, ale pod koniec ciąży także może odklejać się łożysko i także wtedy są plamienia i krwawienia. Kuzyna żona myślała, że to czop, ale i tak i tak pojechali do szpitala i okazało się, że łożysko się odkleja- na szczęście zdążyli:-)

Asiu to prawda, czego to ludzie nie wymyślą. Ja także nie kupiłabym takiego odlewu:no: Co do golenia się, oj będzie ciężko:-D ja jak leżałam w szpitalu, to była porażka, albo obcinanie paznokci u nóg, zabierałam się za to jakieś 30 minut
:-D:-D:-D:-D

Agatko, faktycznie jaki ten świat jest mały- jak kiedyś odwiedzisz Babcię, to zapraszam na kawkę;-) a siostra S., to jakaś strasznie przewrażliwiona jest względem Dzieci:szok::szok::szok:

Aniołki mi w tamtym tyg. śniło się małe Dziecko nad którym się pochylałam, a obok mój Tato, który głaskał Dzidzię po nosku i po tym śnie jestem pewna, że Tato opiekuje się naszym Synkiem...

Słodziutka_e witam. Przykro mi z powodu Mamy, niestety wiem co oznacza stracić rodzica, mój Tato nie żyje 3,5 miesiąca, dosłownie 13 dni po Synku

GosiaLew
witam w klubie, także nie wiem co oznacza słowo ZGAGA

Ewela28 scooby śliczniutki, a naklejki przy tym się chowają:tak::tak:

Agnieszka0240 witam

Co do gotowania, to ja dopiero się uczę, drugie danie mogę zrobić każde, ale zupy...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mój K. gotuje ode mnie o wiele, wiele lepiej:sorry2::sorry2::sorry2: więc ja nie za często zabieram się do tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hey kochane :-)

Witam się dziś po raz drugi :tak:I powoli zabieram się za nadrabianie zaległości :tak:
 
Hej.

Gloria Witam skarbie.

No Carri w końcu Cię złapałam:tak: Mam nadzieję:-p

Słodziutka Edytko jak ja się cieszę że Twój post w końcu ujrzałam. Bardzo mi przykro z powodu mamy. Bardzo mocno przytulam. U mnie po staremu. Ide na laparoskopię w przyszłym miesiącu.

Selenko mam nadzieję że Madzia szybko wróci do zdrowia.
 
UWAGA UWAGA!!!!
dziewczyny!!pisze do was w imieniu innego zaprzyjaznionego forum!!!na forach o temetyce ciażowej i poronieniu grasuje trol.jest juz takze na baby-boom jej nick to kasada27 ale na innych forach ukrywala sie pod wieloma innym nickami!!!!ta schizofrenka wymysla rozne historie-na kazdym forum ma inna- raz pisze ze stracila 4 ciąże raz ze 5 raz pisze ze ma jedno dziecko,ze juz nie moze miec dzieci i t p na zaprzyjaznionym forum naciagnela nawet dziewczyne i nie oddala jej pieniedy-neka i obraza wyzwiskami! nie dajcie sie jej!!i uwazajcie!!!
 
Ech szlak by to trafił napisałam posta i coś nadusiłam i mi wsiąkł :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No to jeszcze raz, ale tym razem krócej :-p
Witam się wieczorową porą, niestety laptopa muszę zaraz oddać, bo mój m. sobie ściągnął star-treka i teraz bajki ogląda i mi marudzi :no:

Wiolka to dobrze, że Pani doktor takie dobre wieści przekazała, na pewno nie przedłużą się staranka aż tak bardzo. Powodzenia jutro u dentysty :baffled:
daaa - nareszcie, ale do nadrabiania to masz :-D
Pati - kapelusiki super
Ewela - rysuneczki super, a że dodatkowo zawierają sporą dawkę miłości i serca to już w ogóle rewelacja i dzidzia będzie cała zadowolona
Aneczka - za wszelką cenę zatrzymaj świstaka i śnieg u siebie, nam już wystarczy ;-)
Agnieszka - a dasz rade wkleić jakieś nowe zdjęcie małej?
Agatka - ja dzisiaj zjadłam obiad ziemniaki z jajkiem, pojechałam na zakupy i potem zjadłam jeszcze cztery skibki chleba z sałatą i szynką i dalej mam zachcianki, więc Twoje grejfruty to pikuś :tak:
Missiiss nie zasiedź się u rodzinki za długo
She jak tam leń? Trzymał do końca?
Just człowiek się odezwał może?

Witam się ze "starymi" Mamuśkami, które dokopały się do nas.
Kogo pominęłam przepraszam, ale nie jestem wstanie odtworzyć mojego pierwszego postu, a zdecydowanie był obszerniejszy :confused:

U mnie tylko tyle, że m. chory i jak wróciłam do domu to on w łóżku leżał a ja drałowałam z pociągu na pieszo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A potem jeszcze na zakupy musiałam pojechać, bo w lodówce światło i kupiłam tak niewiele a tyle kasy wydałam, że ech :no:
Aaaaa kupiłam dzisiaj czarne hallsy - jestem ciekawa, bo to mój pierwszy raz :-D
 
Wpadłam na chwilkę bo S..... odśnieża.... no serio -przewozi tonę śniegu z jednej kupy na drugą... zrobił zakupy, obiad popykał chwilkę w jakąś swoją grę i przewala śnieg...:baffled::confused: no ok

Gloria jest i Selenka -no Edzytka wróciła i już wszystkie się odezwały -to dobrze:tak:

Julitka miłej walki z lodówką i jej zawartością;-)

Aneczka co z tym cieniem świstaka??? bo zarąbiste to jest:-p a imię bardzo ładne i jak będzie dziewczynka to już pewnie tak zostanie;-)

Ewela
jakie postacie z baji fajne:-D :-D :-D :-D

Iwonka25 mnie to rozbroiło na maxa:-D

Agniesiu.... oj to niedobrze ze malutka tak cierpi... no szukaj dalej co jej jest... a spróbuj ją na butlę przerzucić na 1 dzień chociaż:tak: nie zaszkodzi a może zobaczysz czy to nie z mlekiem coś:confused:

Wiolka no widzisz -mówiłam że to się da naprawić;-) taki problem to no problem -dla nas bab ze stali:-)

Ewcia3004
noooo malutki -oj długo u babci nie byłam i chyba szybko się tam nei pokażę:no: obraziłam sie -wypięła się na mój ślub a uważam że to nieładnie:-(

Daaa Ola
jesteście

Iwcia dzięki za info...

Lilijanna
OOOOOOOOOOOOOo grejfrut:szok::szok::szok::szok: zapomniałam że mi się chciało a S kupił -idę go pogromić -jak będe miała zgagę to na Ciebie będzie....

Dobrej nocki:tak:
Aha jutro mam wizytę o 14.30 i szkołę rodzenia o 18.30 w tak zwanym międzyczasie powinnam do Was wpaść -jeśli coś się przesunie -korki, zamieć, ufo itp to dam znać telepatycznie jednej z Was co i jak i poprosze o przekazanie dalej -no to tyle;-)

PS też mam ochote na hallsa;-)
 
Ostatnia edycja:
Lilijanna OOOOOOOOOOOOOo grejfrut:szok::szok::szok::szok: zapomniałam że mi się chciało a S kupił -idę go pogromić -jak będe miała zgagę to na Ciebie będzie....
PS też mam ochote na hallsa;-)
A nie możesz winnego poszukać gdzieś bliżej? :-D Aga walczy ze zgagą, a ja dzisiaj też i rozpracowałam właśnie sposób, że jak coś zjem to mam na 30 minut spokój :-p
Ale niestety paskudztwo wraca. To Ciebie zgaga już nie może złapać, bo limit wyczerpany i tyle.

Dobrej nocki wszystkim :-)
 
reklama
Witajcie wieczorowo.
Chciałam ostrzec Was przed trollem ale już napisałam dziewczyna posta. I dobrze. Dziękujemy raz jeszcze. U admina też jest post przekazany.

Andzi :-) wszystkiego naj dla Madzi !!! 7 miechów.. wow jak ten czas leci..

Olcik (Ola81) witaj witaj, Miło i Ciebie czytać. Tyle nie miałyśmy wieści od siebie i tyle masz tylko do powiedzenia??? :sorry2:;-) Jak tam Ci się żyje?Jakieś staranka? Badanka? Cokolwiek bylebym wiedziała co i jak u Ciebie?? Całuje i pozdrawiam.

Carri nie szkodzi, jak już napisałam. Cieszę się za mobilizację. Może powrócę na stałe. Zobaczymy jak czas sobie wygospodaruje i od liczby postów Waszych ;-) Czekam w takim razie i na Twoje II kreseczki.. póki co.. trzymam kciuki.

Gloria!!!!!!!! Witam... choć Twój post mnie zasmucił (*) dla brata :-( bardzo mi przykro. Napisz proszę co u Ciebie? Jak sobie dajesz radę? Czy się starasz? Jakie plany itp. Bo ja w temacie nie jestem :zawstydzona/y: wybaczcie.

Ewelka śliczne zdolności.. naprawdę wg mnie naklejki się kryją! Piękny talent. I nie wiem czy wiesz że na BB szukaja właśnie teraz takich hobbystów jak Ty. Jeśli chcesz zgłosze Cię.. Daj tylko znac co i jak.

Agatko smacznego z tym grajpfrutem! I trzymam kciuki za wizytę.. szkołę rodzenia i by żadne UFO Wam nie przeszkodziło.

Agnieszka0240 gratuluję z narodzin córeczki. Coś piszesz że masz problemy z kolkami? Mam znajomą co próbowała wszystkiego więc mogę Ci dac do niej namiar. Jest na BB. Ale niestety czasem ponoć tak jest do 4-5 miesiąca i nic na to nie można poradzić.Oby u Was była to chwilowa niedyspozycyjność.

Motylku gratuluję tak dużej córeczki już i pierwszego ząbka. Wowww ale ten czas leci.. naprawdę.

GosiuLew dziękuje za strony z notkami od Carri i Olcika.. I czekamy na Twoje II kreseczki i szczęśliwe zakończenie staranek. Może to nie PM tylko co innego.. jeszcze nic nie przesądzone.

Lilijana zdrowia dla meża życzę. Dziękuje za ciepłe przywitanie.

Wiolka 1982 pisałaś o hashimoto? Czy wynaleźli u Ciebie to choróbsko? Bo jak pisałam nie w temacie jestem a może mogłabym pomóc. Jesli to hasimoto to nie wyrok. Znam osobiście piękną Madzię i JEJ mamusię która mama ma tą chorobę i Madzia ma już dziś dokładnie 7 miesięcy!;-) I drugą mamę ktora jest szczęśliwie w ciąży..

Ewcia3004 (*) dla taty i dla synka (*) Tak jak pisałam ból jest duży ale musimy nauczyć się z Nim żyć. Robiłaś już jakieś badania? I jeśli mozesz napisać albo dać linka do opisu jaką masz swoją historię byłabym bardzo wdzięczna.

Wszystkich nie zapamiętałam wybaczcie..
 
Do góry