reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

edytko a ty jak zawsze ladnie piszesz ale nic o sobie :-(
czy tobie tak jak Carri nalezy sie male lanie? :-) napisz co u was slychac
 
reklama
Pati.b śliczne czapunie, kapelusiki.
Dziękuje że napisałaś mi co u Agatki i Kasi. Nie wiem kto jeszcze ze starej załogi tutaj pisze wiec nie odpisałam wszystkim.. a i pamięć do nicków znikła. Musiałabym sobie ją odświeżyć...
U mnie staranek nie ma i zapewne nie będzie przez jakiś czas. Wczoraj dowiedziałam się jeszcze paru "nowości" odnośnie mojej osoby i póki wszystkiego nie wytłumaczę i cykl mi się nie ureguluje po starcie mamy nie ma mowy o staraniach.

Agatko w takim bądź razie gratuluję córeczki!

Kasiu trzymam kciuki.. nic nie dzieje się bez powodu..

Ilonka26 jeszcze Ciebie tutaj zobaczyłam.. i przypomniałam sobie zdjęcia na NK.. jeszcze raz gratuluję! I naprawdę ten czas szybko leci!

Aniołki śniły Ci się Twoje dzieci bo są szczęśliwe i zapewne chciały Ci to pokazać. Powiedzieć byś otarła łzy, wzięła się w garść i próbowała dążyć do celu. (Wybacz nie znam Cię ale wydaje mi się że to chciały Ci powiedzieć... że są szczęśliwe).

Czy Carri również się nie pokazuje? Aaaaa ta mała jędza :-p
 
no to focham sie na was wszystkie :dry::-:)dry::dry:


moj scooby doo:-)
 

Załączniki

  • IMG_4718.jpg
    IMG_4718.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 32
Agatko w takim bądź razie gratuluję córeczki!

Dziękuję:-) Jutro mamy usg zobaczymy co tam się dzieje że mała już chce być tutaj (pewnie tatuś który ciągle marudzi że nie może się jej doczekać -już dostał opr ze tak mówić nie wolno;-))... A co do dziewczynki -powtarzam cały czas -póki nie zobaczę nie uwierzę:-D ale co by nie było między nóżkami -i tak dam radę;-)

wspaniale że jesteś -czekam z niecierpliwością na porządki i popieram każdą decyzję:tak: duuuużo pracy przed Tobą

A ja poszłam tylko po kanapki (obiad się przesunie bo S jedzie po pracy na zakupy -w domu pustki) a tu taaaaaaka produkcja:sorry2:
 
ale co by nie było między nóżkami -i tak dam radę;-)

:tak: duuuużo pracy przed Tobą

Dokładnie z dziewczynkami jest tak że póki się nie zobaczy to... może być chłopczyk ;-):-) I niech malutka/ki poczeka jeszcze kilka tygodni na swoje wielkie wyjście z bezpiecznego brzuszka mamusi.

Tak dużo pracy przede mną. Ale może nie będę sama i Aneta też weźmie w tym udział. Pożyjemy zobaczymy. Powolutku będe łączyć wątki i "sprzątać" Nie chcę wyrzucać starych wątków bo nie chcę kogoś postów tak bezpodstawnie niszczyć. Wkońcu to historia BB.
 
Dokładnie z dziewczynkami jest tak że póki się nie zobaczy to... może być chłopczyk ;-):-)

Powolutku będe łączyć wątki i "sprzątać" Nie chcę wyrzucać starych wątków bo nie chcę kogoś postów tak bezpodstawnie niszczyć.

Tatuś by się zapłakał jakby mu ktoś teraz jego córeczkę w chłopca zamienił:-) już ogląda "małą syrenkę" w niedzielę zeby być na bieżąco:-D

Łączenie wątków to dobry pomysł:tak: tym bardziej ze tu się powtarzają myśli...
 
Witam!
To znowu ja.
Nie było mnie troszkę ale chciałam uporządkować swoje sprawy. Ciężko mi było i jest po odejściu mamy i musiałam troszkę odpocząć od zgiełku netu.
Postaram się powoli znów zacząć uporządkować forum. Przed śmiercią zaczęłam aaaa jak widzę jest sporo pracy. Do zakładania nowych wątków narazie się powstrzymam. Może da sie wykorzystać "stare" i połączyć je ze sobą.

Carri dziękuje za pamieć. Przeczytałam kilka stron i nie "widzę" tutaj Ciebie. Nie jestem wstanie czytać tej produkcji co dzień. Choć naprawdę bardzo bym chciała być znowu w obiegu.. bardzo. Ale musiałabym nic nie robić tylko być z Wami a to nie jest mi dane.

Kasiu Kaska0204 kochana jak się miewasz? Jak wyniki? Może pisałaś tutaj ale naprawdę nie jestem wstanie ogarnąć tego wszystkiego?

Agatko 13x13 jak tam dzidzia w brzuszku? Wiesz już kto Ci tam buszuje? Jakie imię wybraliście i jak Ty się czujesz jako przyszła mamusia?

Pati.b jak Twoje staranka? A może już się udało? Co tam u Ciebie słychać?

GosiaLew serdecznie pozdrawiam.

Anetko Ty też jesteś moderotorem. Może wspólnie zdobędziemy jakieś pomysły by uporządkować ten dział? Co tam i u Ciebie słychać.

Karolka81 doczytałam że masz podwyższona tempkę. Hmm raczej na zapalenie jest za "późno" po zabiegu.. (choć nie wiem kiedy miałaś pod koniec grudnia?) czy pierwsza @ po zabiegu już Cię nawiedziła?
No właśnie na nią czekam...i moze to podwyższona tempka przed @.....

i dzieki bardzo za ....wiesz co....bardzo mi pomogłaś....zaczęłam też tak mysleć...powolutku, ale zaczęłam....
 
Ewela przepraszam, że ciebie uraziłam, ale ja po prostu nie lubię tego określenia i tyle.
A słyszałam je wiele razy i to w wulgarny sposób w opowieściach jakiś nastolatek na przystanku i tak zawsze mi się będzie kojarzyło.

Słodziutka witam, bardzo mi przykro z powodu straty mamy. Jeśli chodzi o "stare' dziewczyny to cisza. Wczoraj odezwała się Carrii i potem znikła, tak samo Ola81, ale jak ciebie zobaczy to na pewno się odezwie :-) No i jeszcze Motyl12 z nami tutaj pisze i czasem Selenka, ale dawno już też jej nie było.
 
Witaj Slodziutka po tak długim czasie

Ewela - jak zwał tak zwał . wydaje mi się że wulgarne słowa w sypialni są tak częste jak odrobina perwersji w seksie, nie ma się o co obrażać...
P.S.A Scoobi Doo - zajefajny
 
reklama
Boziu dziewczyny, chwilę mnie nie ma i tyle natworzyłyście:-)

Witaj słodziutka.

Już nie daje rady z tym bólem głowy - zaraz mi odpadanie:-(
 
Do góry