reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Marudziaki:-p:-p:-p:-p

Na zgagę mleko albo migdały -jak nie pomaga ugryźć kawałek manti -i nie jeść duzo i ostro

Na ból głowy -amol do masowania na skronie i parę wdechów -przejdzie... jak aż tak bardzo boli to weź paracetamol... moze mała kawka jak ciśnienie niskie albo sól jak wysokie...

Ale mi się zachciało grejpfruta :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Marudziaki:-p:-p:-p:-p

Na zgagę mleko albo migdały -jak nie pomaga ugryźć kawałek manti -i nie jeść duzo i ostro

Na ból głowy -amol do masowania na skronie i parę wdechów -przejdzie... jak aż tak bardzo boli to weź paracetamol... moze mała kawka jak ciśnienie niskie albo sól jak wysokie...

Ale mi się zachciało grejpfruta :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Mleko nie pomaga, po migdałach mam wymioty ...piję alugastrin
BOŻE CHROŃ MNIE OD GREJPFRUTÓW :-D

Nałogowo wcinam mandarynki
 
Agatko widzę że małż chcę naprawdę dobrze się przygotować hhihii
Grejpfrut :sorry2: i cio zjadłaś?

karolcia81 a boli Cię jakoś bardzo brzuch? Jakaś nietypowa wydzielina? Jeśli nie masz jakiś innych objawów to zapewne niedługo @ Cię nawiedzi.. ale jeśli coś Cię niepokoi warto zrobić usg. Nie ma za co. Jestem jak coś i służe pomocą. Aaaa jak zaczęłaś już to napewno wszystko idzie ku dobremu! A to plus. Oby tak dalej. We mnie masz wsparcie i przyjaciela.

GosiaLew dziękuje. Bo właściwie nie wiem kto jest kogo ja znam. A wiecie przecież jak trudno się wbić w temat jeśli nie zna się histori mam które się tutaj znalazły. A co tam u Ciebie słychać?

Carri cioś tam wczoraj naskrobała? Musze odnaleźć ten post ;-)

Mówisz że Andzi Selenka też pisze czasem.. fajnie. Ale pewnie teraz mniej.. powrót do pracy daje niestety mniej czasu na przyjemności.

aaa co u Olcik81???? Nie wiesz co tam u niej? łojjj jak dawno nie "widziałam" jej. Jesli macie z nia kontakt proszę o pozdrówka ode mnie.

Motyl i jej skarbek mały. Pewnie mniej czasu teraz na BB ma.

Aga34 witaj zgaga w ciąży naprawdę bywa uciążliwa.. buuu jeszcze jak nie działają środki które powinny. Niestety. Mandarynki? a nie ciekawiej byłoby np. śledzie przegryzione z mandarynką? ;-):-p:-D

kasikz mnie głowa i samoloty w głowie od środy ubiegłego tygodnia męczyły.. do wczoraj na moje szczęście. Dzisiaj błogi spokój. Ale tamte dni to był koszmar. Mam nadzieję że u Ciebie przejdzie szybciej.

Zmykam zbierać się do kościółka i do galerii później (obiecałam koleżance w wyborze butów...)
Miłego wieczorku
Dziękuje za ciepłe przyjęcie.

 
Edytko, z tego co się orientuję to Carii obiecała i nie napisała co u niej, a Ola81 też tylko od czasu do czasu daje znaki, że żyje. Może Ty masz większy wpływ na nie i zmotywujesz je do częstszego pisania ;-)
 
Edytka: Odnalazłam post Carri i Oli81, podaję strony: 7987 i 7990
No a u mnie co? jestem na etapie staranek, drugi cykl i uczę sie przez to cierpliwości i pokory coby mi na psychikę nie weszło. Z resztą tak jak wszystkie staraczki tutaj chyba :-)
No a Motyl to sporo ostatnio nawet pisze jak już mała jest większą, Veronika ma 5 miesięcy i pierwszego ząbka

Aga34 a na ta zgagę to ja nie wiem co ci polecić bo ja w życiu zgagi nie miałam.
 
reklama
Dziewczyny miałam już nie wchodzić -ale muszę się tym z Wami podzielić

Czemu mnie się ciągle takie rzeczy przydarzają? - Joe Monster

Ja umierałam ze śmiechu -czytałam 2 razy -brzuch mnie jeszcze boli -ale śmiech to zdrowie... te które mają kociaki może wyciągną wnioski:-D

Edytko -nie zjadłam bo nie mam :no: no ale już S dostał smsa z instrukcją zakupową -powie ze jak zwykle jechał po 2 rzeczy a wraca z całym wózkiem:baffled:

Aga34
inne menu??? a może jeszcz enie wie co lubi:-D daj spróbować wszystkiego;-)
 
Do góry