reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Selenko witaj ;-);-);-) Zapewne Twoja Madzia rosnie jak na drozdzach;-) Miło ze sie odezwalas :tak::tak:

Chyba nie bede na tak długo znikac, tak wyczekujecie moich postów:-) Ale widze ze w porze obiadowej od przyszlego tygodnia nie bede do Was zerkac bo widze ze co niektórzy maja takie zachcianki , gdzie na sama mysl juz mnie korci by cos takiego wszamac.:-):-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki w Dzień Świstaka :-) Świstak dzisiaj zobaczył swój cień, więc podobno będziemy (w Wisconsin) mieli jeszcze 60 dni zimy :-( Na potwierdzenie tego znowu spadł śnieg i wciąż sypie.

To muszę swojego pochwalić :-) ale i siebie przy okazji też, bo jak zaczęliśmy razem mieszkać to miał dwie lewe rączki i na obiad co najwyżej frytki potrafił zrobić, a teraz i rybę usmaży, i kotlety, i jakieś mięsko z warzywami, kiedyś nawet za pierogi się zabrał :tak: no cóż musiał się nauczyć, żeby przeżyć ;-)
U nas było odwrotnie, bo jak zaczęliśmy się spotykać to G mnie zapraszał na domowe kolacyjki, a ja nie umiałam gotować, więc trochę mi głupio było, że ja go nie zapraszam. Zatem postanowiłam się nauczyć, a że to gotowanie wychodzi mi całkiem nieźle to teraz ja głównie gotuję. Chociaż G też czasem przyrządza obiadki :-)

Ewela28 fajny ten Scooby Doo :-) Zazdroszczę uzdolnień plastycznych. Osobiście te akurat całkowicie mnie pominęły :-(

a mi sie zachciało kfc:zawstydzona/y:Chyba zamówie, A co tam i tak przez te głowe nie mam na nic siły. Może dzidziol przeżyje ten atak fastfoodowy
Mnie ostatnio też naszła podobna zachcianka :tak: Z tym, że ja z KFC to najbardziej lubię ziemniaczki :-D a kurczak to tylko na dokładkę do tych ziemniaczków.

Dziewczyny dziergające na szydełkach, ale Wam cuda wychodzą :-) Ja kilkanaście lat temu też szydełkowałam, ale dawno temu porzuciłam już takie robótki. Jednak jak widzę co robicie to nachodzi mnie chętna aby do tego wrócić.

G jakoś nie potrafi zwracać się niepersonalnie do naszego dziecka (skoro nie możemy go nazwać "Ono"), więc postanowił nazywać je Matylda (a właściwie Matilda, bo to jest bardziej po hiszpańsku). Obstawiamy, że to dziewczynka, więc dlatego jest dziewczęce imię. Z tym, że wcale jeszcze nie postanowiliśmy, że dziecko będzie miało na imię Matilda, tylko było to jedno z imion, które nam się podobało. Coś mi się jednak wydaje, że tak już pozostanie, bo jak będziemy używać tego imienia przez kilka miesięcy to przecież potem nie zmienimy...
 
Dzieki:zawstydzona/y:

Skończyłam, pokazuje dwa rysunki :-)
 

Załączniki

  • IMG_4719.jpg
    IMG_4719.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_4720.jpg
    IMG_4720.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 32
Selenka, Carri witajcie. No wystarczy kogoś wspomnieć a już się pojawia. :-)

Julita80 u mnie tradycyjnie jedynie objaw napięcia przedmiesięczkowego. A tak to nic. Pozostaje czekac.

Ewela super to wygląda.
 
Dziewczyny miałam już nie wchodzić -ale muszę się tym z Wami podzielić

Czemu mnie się ciągle takie rzeczy przydarzają? - Joe Monster

Ja umierałam ze śmiechu -czytałam 2 razy -brzuch mnie jeszcze boli -ale śmiech to zdrowie... te które mają kociaki może wyciągną wnioski:-D

Edytko -nie zjadłam bo nie mam :no: no ale już S dostał smsa z instrukcją zakupową -powie ze jak zwykle jechał po 2 rzeczy a wraca z całym wózkiem:baffled:

Aga34 inne menu??? a może jeszcz enie wie co lubi:-D daj spróbować wszystkiego;-)

Przeczytałam ten artykuł, jest poprostu zaje*****:-D:-D:-D:-D dziewczyny, kóra nie czytała POLECAM i ja :-D:-D:-D
 
GosiaLew .... NO widzisz czasem trzeba dac o sobie znac :-) A tak szczerze teskniłam za Wami :-)

Ewela ale masz talent :-):-)

 
Dzieki dziewczyny :-) miło takie pochwały przeczytać :zawstydzona/y: , mój D tez stwierdził,ze nie spodziewał sie az takich rezultatów, ach miło miło :tak:
 
Czesc dziewczynki.
Witam po dluzszym czasie...Nie pisalam bo nie mialam netu...
U nas w miare ok...Mala rosnie-a napisalam w miare bo jak zaczelam dawac jej kropelki to kolki ustapily i dostaje dalej kropelki a kolki wrocily...Probuje juz wszystkiego i zobaczymy czy damy rade...
Postaram sie nadrobic w najblizszym czasie co u Was...
Milego wieczorku
 
reklama
Agnieszka a herbatkę z kopru włoskiego dajesz? to pomaga, chociaż nie wiem czy ty w ogóle jej butelkę podajesz.
 
Do góry