reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam.
Wiecie co przez dłuższy czas próbowałam nadrobic to co napisałyście i tak patrzyłam na te wasze suwaczki dotyczące ciaży. Aż sam mi się uśmiech na twarzy "malował":-):-):-):-):-).
Dziewczyny ja tak dzis dużo myślałam o tym staraniu się i .... doszłam do wniosku, że chyba odpuszczam sobie bo im bardziej bedę o tym myślała to nie będzie wychodzić - tak jak to było wczesniej. Staraliśmy sie ładnych kilkanaście miesięcy i w pewnym momencie przestałam o tym myśleć no i... udało się. Chyba tym razem tez przyjmę taką strategię działania;-);-).
Z reszta jak można sobie ciążę zaplanowac skoro chłopa nie ma w domu przez 3 tygodnie, no i jeszcze te nieregularne cykle.:baffled:
 
reklama
Agatko,Just,Ola - może to faktycznie nie hormony tylko w podświadomości gdzieś nadal się boję , mimo że wmawiam sobie że już się nie boję i rano uśmiecham się do siebie gdy maluch się przebudzi i nie pozwala o sobie zapomnieć. Już sama nie wiem.
 
Kasiu kochana trzymam kciuki najmocniej jak się da... myślę o was codziennie... tak bardzo bym chciała, żeby to wszystko okazało się tylko złym snem... Póki co zostaje jedynie modlitwa....

Maruszka ja mam nadzieję,że ty, ja, pati, julitka, lucyf będziemy na październikówkach :tak:, bo Martusionek, to pewnie się na wrześniówki jeszcze załapie ;-);-)
 
Kasiu wszystkei jestesmy z Toba i czekamy na srode.
Aga zajmij sie kruszynka w brzuszku i cieszcie razem z M. po co sie klocic? a bac tez nie ma po co?kazdy kolejny dzien to krok do przodu...juz wiele tych krokow nei zostalo,czas szybko zleci.
Maruszka ja tez staram sie zyc normalnie,nei bawie sie w testy i obserwacje ,ale wciaz o tym mysle.o ciazy i aniolkowych córeczkach tez.i chcialabym byc w ciazy,nie umeim nei myslec o tym:(
 
Ja jestem po dwóch poronieniach. I jak na razie niestety nam nie wychodzi ponowna ciąża. Staraliśmy się kilka lat aż w końcu skorzystaliśmy z pomocy kliniki leczenia niepłodności. Na razie nas wspierają psychicznie i wspólnie czekamy na efekty. Oby Wam się udało dziewczyny!
 
czesc dziewczyny,

Kasiu jestem z Tobą cały czas myslami. Będę się modlić, żeby wszystko było dobrze. Trzymaj się kochana.

Missiiss daj znać jak tylko wyjdziesz ;-)

buziaki dla wszystkich
 
reklama
Kasiu wszystkei jestesmy z Toba i czekamy na srode.
Aga zajmij sie kruszynka w brzuszku i cieszcie razem z M. po co sie klocic? a bac tez nie ma po co?kazdy kolejny dzien to krok do przodu...juz wiele tych krokow nei zostalo,czas szybko zleci.
:(

Wiem kochana ale wszystko może się zdarzyć. Popatrz weszłam w 22 tydzien cąży, Ty właśnie w tym tygodniu straciłaś swoje skarby.
Wybacz że Ci przypomniałam
 
Do góry