reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hiii no tak aga ale tak chyba wlasnie dziala to forum :)) jeden dzien ja ciebie wspieram a na nastepny ty mnie :)))) dobrze ze mamy siebie-forum...chyba nie ma tu dziewczyny ktora nie miala chocby malego dola...i nie ma tez takie ktora na zwatpienie czy cierpienie dziewczyn zostala by obojetna :))

Ale bardzo się cieszę że już wzięłaś się w garść i te brzydkie myśli poszly sobie w cholerę:tak::tak::tak:

Ja się już pożegnam bo oczka mi się kleją,

Dobranoc Aniolki, Ola, dobranoc Wszystkim dziewczynkom.
 
aga a teraz czas zebys ty odgonila te brzydkie mysli :)) dobranoc i nie martw sie tyle bedzie dobrze bo juz polowa za toba a teraz poleci z gorki :))
ola** witaj gdzie bylas jak cie nie bylo :))
 
daaa bardzo bym chciał azałapac sie na ten październik razem z Tobą, Pati, julitką na i oczywiście z Lucusiem :-) no ale nie wiem jak to będzie. Pisałam, że sobie odpuszczam tylko, że to wcale nie jest takie łatwe. Narazie czekam na koniec @, w sobote przyjeżdża mąż i... trzeba sie odstresowac:-)
 
dobrej nocki Aga i jutro zapraszamy z lepszym humorkiem:) w koncu niunia w brzuszku wiec same powody do radosci masz!a tym M Twoim to faktycznie. moj chce dzidzie ale wciaz taki przygnebiony,mysli o córeczkach.na cmentarzu zawsze placze.nigdy przez 8lat nie podejrzewalabym go o cos takeigo.a jednak:(
 
A na dodatek to te moje nieregularne cykle. Nigdy wcześniej tak nie miałam, a teraz to masakra jakaś. I weź se babo oblicz owulację.
 
moj K jak jestesmy na cmentarzu to opowiada aniolkom naszym co sie dzialo i co bedziemy robic..to ja jestem od plakania...choc nie raz mial lzy w oczach i nie jedna mu wyleciala...ale bardzo sie ciesze ze moje krolewny sa w rozmowach i to zarowno u nas w domu,i u mojej mamy jak i u tesciow...byly z nami tak niedlugo ale pamietamy o nich wszyscy i ciesze sie ze rozmawiamy o nich...
 
reklama
Do góry