reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja jestem po dwóch poronieniach. I jak na razie niestety nam nie wychodzi ponowna ciąża. Staraliśmy się kilka lat aż w końcu skorzystaliśmy z pomocy kliniki leczenia niepłodności. Na razie nas wspierają psychicznie i wspólnie czekamy na efekty. Oby Wam się udało dziewczyny!

Witaj, dla Twoich Aniołków zapalam (*)(*).
Zostań z nami, my tutaj też się potrafimy wspierać:tak::tak:
 
reklama
Wiem kochana ale wszystko może się zdarzyć. Popatrz weszłam w 22 tydzien cąży, Ty właśnie w tym tygodniu straciłaś swoje skarby.
Wybacz że Ci przypomniałam

wiem Aga ale nie mozesz tak na to patrzec!i porownywac. bo tak to mozna zwariowac i bac sie kazdego dnia,bo kazda z nas tu na forum stracila malenstwa w innym tygodniu. ja mialam blizniaki i odrazu mowiono mi o 20tyg kluczowym... z jednym malenstwem jest latwiej wiec to ze ja stracilam nie znaczy ,ze Ciebie cos takeigo spotka! na pewno bedzie ok, musi!!! Wiec przestan bac sie i zastanawiac kto w tym tyg stracil albo w kolejnym!!! to nei ma sensu
Daaa no ja to chyba tez juz październik najpredzej:) ja 16go mialam@.
 
wiem Aga ale nie mozesz tak na to patrzec!i porownywac. bo tak to mozna zwariowac i bac sie kazdego dnia,bo kazda z nas tu na forum stracila malenstwa w innym tygodniu. ja mialam blizniaki i odrazu mowiono mi o 20tyg kluczowym... z jednym malenstwem jest latwiej wiec to ze ja stracilam nie znaczy ,ze Ciebie cos takeigo spotka! na pewno bedzie ok, musi!!! Wiec przestan bac sie i zastanawiac kto w tym tyg stracil albo w kolejnym!!! to nei ma sensu
Daaa no ja to chyba tez juz październik najpredzej:) ja 16go mialam@.

Dziękuję Ci Olu i życze Ci z calego serca owocnych staranek
 
Oj Aga dolek cos wyczuwam:( kochana tak to Ty do konca mozesz sie zamartwiac:( a patrz na Julcie Agneiszki.Jest ? jest:) sliczna i zdrowa wiec mozna. a co do moich staranek to juz bardzo bym chciala bobaska,niecierpliwa jestem:(
 
Oj Aga dolek cos wyczuwam:( kochana tak to Ty do konca mozesz sie zamartwiac:( a patrz na Julcie Agneiszki.Jest ? jest:) sliczna i zdrowa wiec mozna. a co do moich staranek to juz bardzo bym chciala bobaska,niecierpliwa jestem:(

Każda z nas chyba jest niecierpliwa. u mnie nie bylo za wesolo ze starankami bo mój /P przez około 4 miesiące po zabiegu nawet o dziecku ne chciał slyszeć
 
witajcie :blink:
juz dzisiaj troche lepiej...wzielam sie w garsc...przeciez nie moge cale zycie ryczec i sie uzalac nad soba...przeciez do cholery musze miec w sobie ta sile i wiare do walki o moj upragniony cud :tak: ale bardzo wam dziekuje za wsparcie i kopniaki :-p
aga wiem ze latwo mi pisac bo teraz nie jestem w ciazy ale uwierz-nie warto sie zamartwiac za wiele bo to nic nie da-bedziesz sie martwic za kilka miesiecy jak Gloria zafunduje ci nieprzespane noce ;-):-) widzisz ja mialam 3 ciaze i kazda w innym tc stracilam wiec nie mozna sie bac cala ciaze tak panicznie ;-) pomysl jak bardzo energiczna masz ta coreczke-czy takiemy szkrabowi moze sie cos stac?!nieeeee!!!przeciez uwazasz na siebie,chodzisz do lekarza i wszystko w porzadku,wiec........;-) ahhh te hormony :-)
 
Ja jestem po dwóch poronieniach. I jak na razie niestety nam nie wychodzi ponowna ciąża. Staraliśmy się kilka lat aż w końcu skorzystaliśmy z pomocy kliniki leczenia niepłodności. Na razie nas wspierają psychicznie i wspólnie czekamy na efekty. Oby Wam się udało dziewczyny!


witaj Mobka zostan z nami :-)
bardzo mi przykro z powodu Twoich aniołkow :-(
 
witajcie :blink:
juz dzisiaj troche lepiej...wzielam sie w garsc...przeciez nie moge cale zycie ryczec i sie uzalac nad soba...przeciez do cholery musze miec w sobie ta sile i wiare do walki o moj upragniony cud :tak: ale bardzo wam dziekuje za wsparcie i kopniaki :-p
aga wiem ze latwo mi pisac bo teraz nie jestem w ciazy ale uwierz-nie warto sie zamartwiac za wiele bo to nic nie da-bedziesz sie martwic za kilka miesiecy jak Gloria zafunduje ci nieprzespane noce ;-):-) widzisz ja mialam 3 ciaze i kazda w innym tc stracilam wiec nie mozna sie bac cala ciaze tak panicznie ;-) pomysl jak bardzo energiczna masz ta coreczke-czy takiemy szkrabowi moze sie cos stac?!nieeeee!!!przeciez uwazasz na siebie,chodzisz do lekarza i wszystko w porzadku,wiec........;-) ahhh te hormony :-)

Witaj

Jesli dobrze pamiętam to ostatnio ja Cie ustawialam do pionu za te głupotki co wypisywalaś . My baby takie już jestesmy, zawsze znajdziemy powód żeby zlapać doła
 
reklama
hiii no tak aga ale tak chyba wlasnie dziala to forum :)) jeden dzien ja ciebie wspieram a na nastepny ty mnie :)))) dobrze ze mamy siebie-forum...chyba nie ma tu dziewczyny ktora nie miala chocby malego dola...i nie ma tez takie ktora na zwatpienie czy cierpienie dziewczyn zostala by obojetna :))
 
Do góry