reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny ja tylko na chwilkę -nie mam siły czytać -po prostu za dużo tego...

W nocy źle spałam -cały czas bolał mnie brzuszek i nie ukrywam że czekam na poniedziałkową wizytę jak na zbawienie:tak: w sumie wiem że wszystko jest z dzidzią ok ale te bóle mnie martwią i zobaczymy czy nic tam się nie dzieje.

Miłego dnia gaduły.
 
Czesc dziewczyny,
Wiem, ze nie powinno byc mnie na tym forum bo tematem jest ciąża po poronieniu a ja w ciązy nie jestem ale wiadomo - bardzo chce być. Stracilam dwa aniołki, jeden rok temu, drugi trzy tygodnie temu. Oczywiscie nie mogę sie pozbierać ale zeby jakoś wyjść na prostą próbuje się przygtować na trzecią ciążę. Wiem, że to narazie złudne nadzieje, ale nadzieja jeszcze mnie trzyma jakoś. Dziewczyny dzis idę do lekarza ale czuję, że mi powie, ze tak sie stało i już i ze dopiero po trzecim poronieniu będzie mi robił jakieś badania. Czy orientujecie się jakie badania powinnien mi zlecić odpowiedni lekarz albo o co ja powinnam go poprosić. Wiem - jest mnóstwo tych list badań, ale może jest coś od czego powinnien zacząc porządny lekarz. Boję sie znowu błąkać po omacku. Potrzebuje pomocy i właściwego pokierownia. Nie chce tez chodzic do niewłasciwego lekarza
 
13x13 Napewno bedzie oki z dzidzia. Ja tez ostatnio spac nie moge wczoraj poszlam o 2 ale to na przymus wogole mi sie nie chce spac a budze sie co godzine masakra.
 
Wiesz mi lekarz mowil ze jak juz sie traci druga ciaze to napewno juz powinno sie zrobic badanka zeby zobaczyc co jest przyczyna poronien.
 
mi tez po drugim natychmiast zalecili badania wiec jak trafilas na normalnego lekarza to napewno cos zaleci ... a podstawa to p/ciala fosfolipidowe, hormony caly komplet ... czystosc pochwy ... i zalezy na jakim etapie tracilas ciaze bo kaza badac nasienie meza
 
moj m nie robil zadnych badan bo narazie mu nie kazali chyba ze mi wyjda bakterie to on tez musi robic ...
ja w tej ostatniej ciazy mialam wielkoi stres stracilismy brata zginol tragicznie i babcie w tym samym czasie byla w 7 tygodniu ale po tych wszystkich przezycial bylam u gina i bylo wszystko ok a za tydzien ciaza obumarla moze o faktycznie to mialo wplyw bo wszystkie badania teraz wychodza oki wiec dlaczego stracilam 3 ciaze :(

A widzisz, umnie tez niwiadomo co było przyczyną,mi się zdaje,ze to było przez zbyt mocny seks,bo w piatek bylam u gina w niedziele juz ciaza obumarła, wiec niewiadomo. Kuzwa popiepszone to taki wielki smutek i pustka :(
 
Syla76 witaj dla Twoich Aniołków (*)(*). To jest miejsce dla Ciebie! Nie sugeruj się nazwą wątku, to po prostu wątek główny, piszemy tu o naszych stratach, troskach, smutkach no i o radościach z nowych fasolek i bobasów, które dają nadzieję, że kolejna ciąża będzie udana. Cała lista badań jest na wątku badania po poronieniu, dobry lekarz po przeprowadzonym wywiadzie powinien zlecic odpowiednie dla Ciebie.
 
A widzisz, umnie tez niwiadomo co było przyczyną,mi się zdaje,ze to było przez zbyt mocny seks,bo w piatek bylam u gina w niedziele juz ciaza obumarła, wiec niewiadomo. Kuzwa popiepszone to taki wielki smutek i pustka :(
ewela za mocny seks nie powoduje poronienia obumarcia ciazy no chyba ze podczas seksu zaczniesz krwawic i poronisz ... my uwazalismy w czasie seksu i co tez sie tak stalo raz nam sie zdazylo ze po seksie krwawilam ale malo gin mowi ze naczynko musialo peknac i przeszlo a ciaza zyla dopiero poznije nam obumarła... a pustka straszna najgorsze co moze byc ;(
 
reklama
Do góry