reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Widze ze jednak mamy jeszcze jedną zafasolkowaną:-),oj jak ja sie ciesze.Ogromne gratulacje.
Co do terminu porodu to chyba ten kalkulator jest najdokłanieszy prznajmniej był w moim przypadku
Termin porodu - Wiek dziecka - Ciąża - Dziecko
Trzymajcie sie cieplutko.Wybaczcie ale nie mam czasu czytac na bierząco bo Vreonika wymaga coraz wiecej uwagi juz nie chce spac całymi dniami.
czesc dziewczyny ...
witam cie motyl slyszalam od dziewczyn ze stracilas ciaze a teraz masz dzieciatko chcialam sie dowiedziec czy poznalas przyczyne poronieen?? ja jestem po 3 stratach i brakuje mi nadziei ze jeszcze bedzie dobrze narazie robie badania i wszystko jak najbardziej ok .... chcielibysmy od nowego roku znowu sie starac ale strach jest okropny ze przy kolejnym badaniu znowu uslyszymy wyrok ciaza obumarla :(
 
Witam dziewczynki u mnie przyszła @ znaczy mam plamienia dziwne dzisiaj dopiero 24 dc ,ale plamienia są koloru czerwonego wiec to napewno@
A juz myslalam że sie udało :-(
Dziwnie jak ja mam teraz obliczyc kiedy dni płodne wczesniejszy cykl 30 dniowy teraz 24 ja juz sama nie wiem.:szok:


Anetko - ja tez tak miałam na kilka dni przed @...pisałam tu o tym....i myślałam, ze się rozkręci...ale przeszło i teraz mam fasolkę.....jeden dzień to też normalna krew była...
więc jak ci się to wydaje podejrzane...a nie rozkręci Ci się w @...to testuj sie kochana!!!!


dzien dobry
a ja mam dziś ciężki dzień brzuch boli od rana jak na @
nie wiem co jest grane


Kasia - mnie też pobolewa brzuch...czasami tak bardzo, ze się musze połozyć...i wtedy mi przechodzi...z tym , że w pracy to trudne....
...niby dobrze, że boli...ale jak tak czasami mocniej zakłuje, albo zaczyna tak ciągnąć w dół jakby mi ktos wnętrzności wyciągął...to umieram ze starchu...ale to tak chyba musi być....
idziesz pierwsza do gina..to się dopytaj o wszystko i mi zaraz powiesz....co nam jest :-)
 
Ostatnia edycja:
Anetko - ja tez tak miałam na kilka dni przed @...pisałam tu o tym....i myślałam, ze się rozkręci...ale przeszło i teraz mam fasolkę.....jeden dzień to też normalna krew była...
więc jak ci się to wydaje podejrzane...a nie rozkręci Ci się w @...to testuj sie kochana!!!!

Karolcia testowałam dzisiaj z rana i nic żadnej kreseczki wiec to chyba napewno @ no zobaczymy czy sie rozkreci a jak nie to zaczynam kolejny cykl starań;-)
 
She - ja czekałam az do 38 dc i dostałam w końcu. Tylko że umn ie była ta torbiel. A może u ciebie stresik tak trochę wszystko poprzesuwał. Albo to jednak fasolka. Czego oczywiscie ci życze
 
Anetko - ja tez tak miałam na kilka dni przed @...pisałam tu o tym....i myślałam, ze się rozkręci...ale przeszło i teraz mam fasolkę.....jeden dzień to też normalna krew była...
więc jak ci się to wydaje podejrzane...a nie rozkręci Ci się w @...to testuj sie kochana!!!!

Karolcia testowałam dzisiaj z rana i nic żadnej kreseczki wiec to chyba napewno @ no zobaczymy czy sie rozkreci a jak nie to zaczynam kolejny cykl starań;-)


w kazdym razie...trzymam mocno kciuki za fasolke....albo za super owocne staranka w nastepnym cyklu...ale ja tak po cichutku wierze, że jeszcze może cos z tego wyjśc...wiesz, że te testy czasami bardzo póżno pokazują!
 
cześć
trzymam kciuki za starające się,
nam przeleciała owulacja która rzecz jasna jest stracona, więc nie ma się czego spodziewać w tym miesiącu, ale KasikZ, Anetha, za was trzymam mocno kciukasy w następnym cyklu i mam nadzieje, ze będą kolejne fasolki :)
Ostatnimi czasy jest taki wysyp, ze nie wiem kto jeszcze został niezafasolkowany oprócz mnie, zaczynam się czuć trochę samotnie :( nie żebym komuś nie życzyła, nie myślcie tak, ale widzę, ze ja praktycznie czekam najdłużej po poronieniu, szkoda bo nawet ten nowy lekarz stwierdził, ze 3 @ spokojnie po poronieniu wystarcza do odczekania, no ale jak zwykle rzeczywistość, czekam nadal na umowę i póki jej nie podpiszę, to fasolka będzie tylko w planach :(
 
Wiecie co ,zastanawiam sie nad zmana lekarza ,i chyba zmienie, bo ten co do niego chodze to fajny,ale juz stary i rece mu sie trzesa i nie dowidzi. A i on mi powiedzial,ze tylko 3 usg mi bedzie robic w ciazy,a jak teraz mam przyjsc za 3 tyg to akurat wypada na moje poronienie co wtedy i co jak bedzie cos nie tak to jak on zobaczy? jesu niewiem co robic
 
reklama
jak nie jesteś za niego pewna to zmień na młodszego, ja tak zrobiłam i nie żałuję, no ale póki co w ciąży nie jestem
a tobie serdecznie gratuluję fasolki :)
 
Do góry