reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
:-( hcyba sie zaraz rozrycze ,najpierw z rana niewiem jak wyslizgneła mi sie miska z rak i stłukła razem z moimi wafelkami , a teraz chciałam troche popiepszyc zupe i wiecie co :szok: pękł młynek nad garnkiem i połowa pieprzu sie wstypała do zupy i musiałam ziarenko po ziarenku wyławiac :wściekła/y:
 
Dziewczyny ja was bardzo prosze Wy mnie nie straszcie tym zębami...bo mam jeszcze ze dwa do leczenia...i jeden korzonek do wyrwania...ale nie zdążyłam...więc nie gadac mi tu, że on może coś zrobić mojej fasolce....bo oszaleje...:szok:
 
:-( hcyba sie zaraz rozrycze ,najpierw z rana niewiem jak wyslizgneła mi sie miska z rak i stłukła razem z moimi wafelkami , a teraz chciałam troche popiepszyc zupe i wiecie co :szok: pękł młynek nad garnkiem i połowa pieprzu sie wstypała do zupy i musiałam ziarenko po ziarenku wyławiac :wściekła/y:


No bo my powinnysmy leżec...a nie zajmowac się domowymi sprawami...jak będziemy leżały to nie będziemy szkudziły!!!!
 
Dziewczyny ja was bardzo prosze Wy mnie nie straszcie tym zębami...bo mam jeszcze ze dwa do leczenia...i jeden korzonek do wyrwania...ale nie zdążyłam...więc nie gadac mi tu, że on może coś zrobić mojej fasolce....bo oszaleje...:szok:

Ale nie ma co sie bac, ja byłam korzonka wyrwac tydzien temu, powiedzialam lekarce,ze ja zaciążona i dała mi specjalny zastrzyk dla przyszłych mam :) oczywiscie prywatnie ,bo niewiem czy na NFZ by byli tacy opiekuńczy
 
Karolcia to lecz jak najszybciej te ząbki a z korzonkiem zaczekaj do drugiego trymestru.
Przecież pewne nie jest , że to od tego nie panikuj kochana będzie dobrze;-).
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy bralyscie kiedys luteine na wywolanie @ ja jestem juz 6 tygodni po zabiegu i nie dostalam @ bedac na badaniu ginka powiedziala ze endo ma tylko 8mm i sie nie zapowiada i do tego jakies zapalenie dala luteine i kazala brac az do @ dzis biore 6 dzien a @ nie widac ile to trzeba czekac a moze ja trzeba odstawic i dopiero czekac na @ ale mi kazala dopiero odstawic jak dostane
 
dziewczyny a powiedzcie mi czy bralyscie kiedys luteine na wywolanie @ ja jestem juz 6 tygodni po zabiegu i nie dostalam @ bedac na badaniu ginka powiedziala ze endo ma tylko 8mm i sie nie zapowiada i do tego jakies zapalenie dala luteine i kazala brac az do @ dzis biore 6 dzien a @ nie widac ile to trzeba czekac a moze ja trzeba odstawic i dopiero czekac na @ ale mi kazala dopiero odstawic jak dostane

troche to dziwne,jak @ma przyjsc to przyjdzie, ja nic takiego nie brałam po zabiegu, czekalam spokojnie chyba ze dwa miechy jakos,niewiem
 
Ewela ja też podobnie miałam odpadło mi zamknięcie pieprzniczki z pieprzem mielonym:szok:, wyobraź sobie jak ja łowiłam:tak:.
Beatka ja sie na luteinie nie znam wiem tylko, że to hormon progesteron.
Dziewczynki myślicie ,że profilaktycznie powinnam sobie załatwić tą luteine czy duphaston do czasu @ tylko kurcze mój gin jest na zwolnieniu lekarskim:dry:.
 
reklama
dziewczyny a powiedzcie mi czy bralyscie kiedys luteine na wywolanie @ ja jestem juz 6 tygodni po zabiegu i nie dostalam @ bedac na badaniu ginka powiedziala ze endo ma tylko 8mm i sie nie zapowiada i do tego jakies zapalenie dala luteine i kazala brac az do @ dzis biore 6 dzien a @ nie widac ile to trzeba czekac a moze ja trzeba odstawic i dopiero czekac na @ ale mi kazala dopiero odstawic jak dostane
Ja brałam 8-10 dni 2x1 i potem miałam czekać 5 dni. W końcu własnie tak przyszła.Ale wiem ze nie którzy podają mniej i każą brać doki nie przyjdzie
 
Do góry