reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiolka mąż czasami ma przebłyski dobrych uczuć, a tak poważnie to mężuś chyba za mną się bardzo stęsknił, bo ostatnio nie ma mnie w domu nawet w nocy, bo dużo pracuję na nocną zmianę, a co niech się stara :)

Pati super, ze pojawiasz się na forum, ja łykam centrum materna, na razie nie narzekam, chociaż nie wiem czy po nich, ale odczuwam mdłości
ja też chciałam, żeby mąż zrobił badania nasienia, ale nie był chętny więc też nie naciskałam
wracając jeszcze do witamin to ponoć polecają ostatnio też falvit, jest tańszy niż centrum

Czarna, przykro mi, trzymaj się, dla twojego aniołka
[*]
 
reklama
Czesc dziewczynki :)

Podczytuje Was od jakiegos czasu i udało mi sie w koncu przebrnąć przez wiekszość postów :) Oj produkujecie ich w zastraszającym tempie :p
Zapewne możecie domysleć sie co mnie tu sprowadza :(

Niestety we wrzesniu dowiedziałam sie ze Nasza fasolka przestała sie rozwijać i serduszko nie zabiło w 6 tc :( Ponieważ staram sie unikać jak ognia szpitali nie zdecydowałam sie na zabieg a na farmokologiczne wywołanie poronienia. Nie powiem było to dosć bolesne ale przeżyłam po czym Pani doktor pochwaliła ze zdecydowałam sie na ta a nie inna metodę i było to dla mnie zdecydowanie lepsze. po ostatnim usg 5.10 które pokazało ze wszystko ładnie sie oczysciło i wróciło do normy. wg lekarza @ powinnam dostać za 2-4 tyg od usg a tu niespodzianka i @ pojawiła sie juz teraz. Moje pytanie czy jest to możliwe ?? czy nie jest za wczesnie ??
 
13x13 Hej dzien mi minal w miare spokojnie za bardzo skakac z ta noga nie moge dzis bylam na rehabilitacji i cwicze ta noge okaze sie co dalej:-).A ty jak sie czujesz wymioty dalej sa?
 
Asia vectra-witaj!!! przykro mi że Ciebie też to spotkało.fajnie że zdecydowałaś się do nas napisać...zostań z nami a dodamy ci otuchy i wsparcia w trudnych chwilach..a w radosnych będziemy dzielić sie razem z Tobą radością.
co do @ która być może przyszła....myślę że jest to możliwe...może nie będzie ona taka jak te poprzednie (chodzi mi o np.jej długość) ale myslę że możesz to tak traktować,mój ginek powiedział że @ przychodzi po zabiegu tak po 3-4 tyg.
 
Ło Matko i corko, troche mnie nie było, gonitwa dnia codziennego nas dopadla, a tu tyyyyle stron!Ale jak zwykle wlaze tu wodposiwenim momencie, aura nieziemska, anielska, takie wiesci!

Kinga z calego serca gratuluje - zycze zbeyscie szybko wydobrzałyJi żeby wszystko szlo jak po masle

Karola - ciesze się Twoim szczęściem – jak bylam z corka w ciazy to dla mnie było oczywiste ze wszystko ok. (choc stres był przed każdym badaniem, wiadomo), a teraz czuje bardziej jaki to cud, gdy z Bablem jest dobrze; a ze ruchliwy to lepiej, tak mowia JSciskam
Karola, a jakie badania robiłaś?

Aga34 – to dobry znak, ze tak odlegly termin Ci dal gin-tzn wszystko git. Trzymam kciuki za babelka, a szybciej niż myslisz będziesz prosila, żeby maluszek już tak szybko nie wyrastal z ubranek, a zwłaszcza z bicikow, zobaczysz…Ja już się nauczyłam ze trzeba się cieszyc stanem obecnym bo nawet jak zle wyglada to widac tak ma być J Można tam przyłożyć ucho do brzuszka? J

Koti, haha, usmialm się – jeszcze będzie kombinowala komu dzidzie zostawic, jeszcze się na nia napatrzysz – Ty w to dopiero jestes w goracej Wdzie kapana!

Anulka – dla Twojego Aniolka światełko
[*]
Lady87 – swiatelko dla Twojego Aniolka
[*], poroniłyśmy w podobnym terminie, ech…
Czarna - dla Twojego Aniolka takze światełko
[*]
Asia-vectra – światełko dla Anilka. Fajnie z enie mialas zabiegu, i ze wszystko ok. U mnie się dlugo (właściwie do niedawna) wszystko oczyszczalo po łyżeczkowaniu L
 
hej dziewczynki - wiem, ze rzadko tutaj zagladam ale nie mam sily i nie chce sie nakrecac - podczytuje was od czasu do czasu i trzymam za wszystkie kciuki... witam nowe aniolkowe mamy
[*]...

trzymajcie za mnie kciuki, zeby @ jutro do mnie nie przyszla... nic nie moge wskazac czy jakies objawy sa czy nie ma... brzuch troche boli...
 
As nie to żebym Ci nie wierzyła ze miałaś wymioty. Ale samo zagnieżdżenie się zarodka trwa 6 a nawet 7 dni. Dlatego żadnych objawów nie ma. Dopiero pojawiają się 2 tygodnie po zapłodnieniu.
Olu ja doskonale o tym wiem co piszesz.
Sama się bardzo dziwiłam,ale zawroty głowy,mdłości i wymioty sugerowały tylko jedno.3 dni po czułam już,że na 100 % jestem w ciąży.:-D:-D:-D
Wiem ,że mogła być autosugestia ,ale czy na pewno?
To był pierwszy miesiąc ,kiedy mieliśmy zielone światełko :-D:-D:-D,więc długo się nie naczekałam.:-D:-D
Widocznie tak miało być :-D:-D:-D
Co innego z Klaudią,gdyby mnie nie kopała to bym nigdy w życiu nie uwierzyła ,że w ciąży jestem.
Cała ciąża była bezobjawowa :-D:-D:-D

Karola322 byłaś, widziałaś i okazało się po raz kolejny że zmartwienia były niepotrzebne. Zaufaj tej lekarce bo zwariujesz! zostało nam jeszcze sporo tygodni i jeśli sobie z tym nie poradzimy to obawa wcale nie zmaleje a z każdym tygodniem będzie mieszać nam w głowie. z czasem wcale nie będzie łatwiej a dziecko rozhisteryzowanej matki nie potrzebuje. Twój malec jest silny i pokazuje mamie że daje sobie radę. Ciesz się tymi pięknymi tygodniami -tym że brzuszek zaczyna rosnąć, jeszcze trochę i się okaże że tak wymiotujesz przez swoje nerwy!!!

Karola wariatka bo dajesz buziaka???? to musisz mojego S zobaczyć:-D:-D:-D nie dość że gada, głaska brzuszek, daje buziaki i coś tam mruczy z nosem przyklejonym do brzucholka. Wczoraj jak mnie brzuszek bolał to mówi "daj pomasuję Ci brzuszek", ja na to że nie chcę na co on "nie chcesz to nie ale swoje dziecko pomasuję":eek::eek::eek::eek: i o


Lenka29, As jak mija dzień?
Dobry jest Twój M :-D:-D:-D
A mój dzień znów szalony.
Rano z małym do szkoły,potem prosto do sąsiedniego miasta z Nilem do przedszkola,bo dogoterapie z maluszkami miałam(szkraby 2-4 latka),następnie do domku,po drodze zakupy,odebrałam małego,obiadek jakis trzeba było podszykować i małego na integrację zaprowadzić na 16 a na 17 miałam dogoterapię w placówce z gimnazjalistami,wróciłam do domu po 18 i dokończyłam późny obiadek,potem z małym lekcje.O ludzie :szok::szok::szok: 7 latkom 3 strony szlaczków zadali :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.Siedziałam z nim nad książkami do 21.30.Posprzątałam nieco i zasiadłam do kompa ,żeby do Was zajrzeć.:-D:-D:-D
 
Witam dziewczyny z samego ranka :)
u mnie @ nie przyszla temperatura utrzymuje sie w granicach 37 brzuch nabrzmialy,wzdęcia i taki przezroczysty sluz ,jak bym miala mokro caly czas;-)Ból w dole brzusia
Boje sie co to będzie
Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie kochane....
Wiola - fajna ta kawa...ja tez poproszę...
Anetha - trzymam kciuki, żeby ta wstrętna @ nie przyszła....a co ma byc, będzie dobrze...

Dziewczyny..troche się niepokoje...bo od kilku dni męczy mnie taki straszny, suchy kaszel....kupiłam sobie flegamine w syropie...i pije mleko z czosnkiem, ale to niewiele daje i momentami tak strasznie mnie dusi....słuchajcie, czy jesli cos tam w brzuszku sie szykuje, tak teoretycznie to nie zaszkodzi taki kaszel, bo wtedy napinam cały brzuch i az mnie bolą mięśnie od tego kaszlu, nie chce brac mocniejszych leków bo to może być jeszcze gorsze, co o tym myslicie....?:-(
 
Do góry