reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc , dziewczyny . Jestem 26 dzień po zabiegu łyżeczkowania i zaczełam krwawić . Czy to już @ ??? Myślałam że dłużej na nią poczekam .
czarna bardzo mi przykro zapalam światełko dla twojego aniołka (*)
ja dokładnie 26dni po zabiegu dostałam pierwszą @ więc u ciebie wynika z tego że też dostałaś. ale u mnie to było dobrą oznaką dlatego że tym sposobem wszystko się szybko zagoiło.
 
reklama
czarna bardzo mi przykro zapalam światełko dla twojego aniołka (*)
ja dokładnie 26dni po zabiegu dostałam pierwszą @ więc u ciebie wynika z tego że też dostałaś. ale u mnie to było dobrą oznaką dlatego że tym sposobem wszystko się szybko zagoiło.
To co piszesz brzmi chyba dobrze . Może niedługo zaczne starania . dzieki
Pozdrawiam stałe bywalczynie i nowe koleżanki (*) dla Waszych aniołków. Uszy do góry!!
 
witam sie poniedzialkowo :)
przeczytalam wszystko :)
w takim razie
just gratulacje!!! to na pewno fasolinka albo fasolinki :)
kingus super duzia coreczka :) gratulacje
nowe aniolkowe mamusie witam serdecznie i zapraszam do budowania nadzieji bo o to chodzi w tym forum :)
karola 3222 przestan sie stresowac to nic nie daje tylko szkodzi, sama sie o tym niestety przekonalam. trzeba myslec pozytywnie tak jak agatka i nie dac sie stresom, lepiej poczytac ksiazke i zajac glowe czyms innym; tak apropo to polecam ci ksiazki autorow F. Moccia oraz C.Ahern wszystkie co czytalam sa super, a czytalam "na koncu teczy", "ps:kocham cie", "tylko ciebie chce" oraz "trzy metry nad niebem" przy kazdej sie smialam i plakalam momentami, ksiazka ps kocham cie jest dosyc smutna ale dajaca do myslenia zeby cieszyc sie z tego co sie ma. zamow sobie na allegro sa dosyc tanie :)

agatka ciebie to podziwiam bo wiele madrego wnosisz w to forum, poczawszy od watku uprawnienia rodzicow po poronieniu az do teraz po te wszystkie posty i ochrzanianie za stresy :) niedlugo pewniw i mi sie to przyda

ja dzis kupilam sobie witaminki elevit pronatal bo ponoc sa duzo lepsze od centrum materna czy feminal, maja wiecej witamin i lepiej sie przyswajaja :) niestety trudno jest je u mnie kupic w aptekach bo sa malo popularne i dosyc drogie (30tabletek 29zl)
mezus bierze drugi miesiac salfazin na nasionka choc nie robil badan nasienia i chyba nie zrobi bo ma jakies opory a ja go zmuszac nie bede, w koncu u mnie nie bylo pustego jaja plodowego wiec raczej nie ma bakterii w nasionkach a witaminki przeciez nie zaszkodza, przynajmniej mu sie skora tez poprawila :)

widze ze ostatnio byla mowa o kotkach to ja wam pokaze naszego gadule znajde o imieniu klakier niedlugo bezjajowy klakier :-d jak tylko uda mi sie wstawic te zdjecia bo ciagle mnie wylogowuje jak dodaje zalaczniki

na jednym zdjeciu widac wyraznie co ten kocur lubi najbardziej :) dzisiaj mi ukradl upieczonka kielbaske ze stolu :wściekła/y:i dostal w dupe:-D

mielgo wieczorku ja pokombinuje nad tymi zdjeciami:cool:
 
o to zdjecia klakiera:-D zdjecia zrobione w sierpniu wiec troche tyleczek juz mu urosl
 

Załączniki

  • IMG_0385..jpg
    IMG_0385..jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_0387..jpg
    IMG_0387..jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki
ledwo żywa jestem
zaległości nadrobiłam ale nie jestem w stanie siedziec dłużej przy kompie
napiszę tak 3,5 godziny zmywałam talerze i szkło po poprawinach byliśmy dziś sprzątać salę i zmęczeni niemożliwie
no nic nie zawracam wam głowy i zmykam


KINGUŚ GRATULACJĘ


buziaczki dziewczynki
 
czesc dziewczynki,

u mnie ok. kaszel dalej jest :eek: ale mniejszy w zwiazku z tym nie zaczelam brac antybiotyku.

pogoda jest do d ... i jak pozwolnienie mam na chodzenie i spacerki to teraz sobie moge w cztery litery wpasc :crazy: bryyyyyyy

buziaki
 
To co piszesz brzmi chyba dobrze . Może niedługo zaczne starania . dzieki
Pozdrawiam stałe bywalczynie i nowe koleżanki (*) dla Waszych aniołków. Uszy do góry!!
czarna ja zaczęłam staranka po 3@ zrobiłam sporo badanek i jak już miałam wyniki to wzieliśmy się do pracy. ja już miałam zgodę po pierwszej @ ale wolałam zrobić badania żeby mieć pewność że wszystko jest dobrze także skarbeczku bądź dobrej myśli i wszystko się jakoś musi ułożyć.będzie dobrze
patistaram sie nie panikować ale uwierz że czasem się nie da jeszcze jak bym nie miała podstaw to było by inaczej a ja mam te upławy ale mam nadzieję że już się kończą i będzie wszystko dobrze:-):-):-). a za tytuły książek dziękuję na pewno skorzystam :-):-).
 
czesc dziewczynki,

u mnie ok. kaszel dalej jest :eek: ale mniejszy w zwiazku z tym nie zaczelam brac antybiotyku.

pogoda jest do d ... i jak pozwolnienie mam na chodzenie i spacerki to teraz sobie moge w cztery litery wpasc :crazy: bryyyyyyy

buziaki
koti lepiej że nie bierzesz antybiotyku , mam nadzieję że kaszel ci przejdzie musi:-):-). to fakt pogoda jest naprawdę kiepska ja też dostałam pozwolenie a tu zimno za oknem i niestety słyszałam coś o śniegu masakra.
 
reklama
witajcie wieczorkowo
u nas przeziębienie dopadło J. chodzi i kicha prycha i smarcze!!!
musze mu jakiegoś grzańca zrobić na noc żeby się mi chłop wypocił.
zwłaszcza że w sobotę ruszmy na wesele.

co do "dzidzi"to obawiam sie ze to nic z tego....chyba dostanę @ bo coś więcej plamię...ale nigdy nie dostałam @ przed czasem....no może to przez ten zabieg sie poplątało????
no nic...gdyby nie wyszło to zaczniemy od następnego cyklu.

Ola81-nie wiem co myśleć?może to już a może jeszcze nie???tym razem.wiem jedno że nadal będziemy działać...może razem nam sie uda zafasolinkowac????
karola-piękna dzidzia!!!!!
13x13-pogratulowałam -dzięki!!!
Kinguś-nasze gratulacje!!!!
Lady87-zostań z nami!!! zapalam Swiatełko dla Twojej dzidzi
[*]
przykro mi że Ciebie też to spotkało,nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina!!!tak chciał los-i nikt tego nie zmieni!!!zobaczysz jeszcze nie raz sie do Ciebie uśmiechnie szczeście.wpadaj do nas cześciej razem rażniej
Wiolka1982-obawiam się ze to już nic z tego.....
Pati.b-fajny kotek-witaj bo chyba nie miałyśmy miożliwości sie prędziej zpotkać na BB.
czarna-witaj-przykro mi...zostań z nami a przynajmniej nie bedziesz czuła się taka samotna...my znamy to uczucie...zapalam światełko dla dzidzi Twojej
[*].
 
Do góry